Α1 Κατηγορία | Αγωνιστική 1
| Γήπεδο Πρώτης | 19 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
η η η η η
Κορώνης Γεώργ.
43'
1 : 4
Τελικό
ν ν η ν ν
Σπανίδης Ιωάνν.
25'
Λεωνίδας Χρ.
48'
Παρούκας Δημ.
70'
Παρούκας Δημ.
78'
Διαιτητές
Ιατρικό Προσωπικό: Δίγκα Στ.
Xρονοδιάγραμμα Αγώνα
45'
90'
Στατιστικά αγώνα
Σχολιασμός του Αγώνα
25' Γκολ
Σπανίδης Ιωάνν.
Γκολ 43'
Κορώνης Γεώργ.
48' Γκολ
Λεωνίδας Χρ.
70' Γκολ
Παρούκας Δημ.
75' Αλλαγή
Μέσα:Ελευθεριάδης Αναστ.
Έξω:Κωνσταντινίδης Διαμ.
75' Αλλαγή
Μέσα:Παπαδόπουλος Θεόδωρ.
Έξω:Αϊβατζίδης Κωνστ.
78' Γκολ
Παρούκας Δημ.
80' Αλλαγή
Μέσα:Βελίκης Γεώργ.
Έξω:Μιχαλέρης Γεώργ.
85' Αλλαγή
Μέσα:ΜΠΙΛΟΥΜΠΑΣΗΣ ΝΙΚ.
Έξω:Τσεμπερίδης Ιωάνν.
85' Αλλαγή
Μέσα:Χαραλαμπίδης Κυριάκ.
Έξω:Παρούκας Δημ.
Μεταξύ τους αναμετρήσεις
Γήπεδο Πρώτης 2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Πρώτη
1 4
Σιδηρόκαστρο
2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Πρώτης
Πρώτη
1
4
Σιδηρόκαστρο
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Σιδηροκάστρου 2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Σιδηρόκαστρο
4 0
Πρώτη
2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Σιδηροκάστρου
Σιδηρόκαστρο
4
0
Πρώτη
| Δαιτητής: Φραγκάλας Ραφ.
Τελευταίοι Αγώνες
Η Η Η Η Η
Γήπεδο Πρώτης 19 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Πρώτη
1 4
Σιδηρόκαστρο
19 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Πρώτης
Πρώτη
1
4
Σιδηρόκαστρο
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
Γήπεδο Πρώτης 7 Μαρτίου 2020 15:30
Πρώτη
1 3
Αμμουδιά
7 Μαρτίου 2020 15:30
Γήπεδο Πρώτης
Πρώτη
1
3
Αμμουδιά
| Δαιτητής: Μαγής Χρήστος
Γήπεδο Χρυσού 22 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Χρυσό
3 0
Πρώτη
22 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Χρυσού
Χρυσό
3
0
Πρώτη
| Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
Γήπεδο Πρώτης 16 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Πρώτη
3 5
Σέρρες 1800
16 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Πρώτης
Πρώτη
3
5
Σέρρες 1800
| Δαιτητής: Φραγκάλας Ραφ.
Γήπεδο Άνω Ποροϊων 9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Άνω Πορόϊα
2 1
Πρώτη
9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Άνω Ποροϊων
Άνω Πορόϊα
2
1
Πρώτη
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Πρώτης 19 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Πρώτη
1 4
Σιδηρόκαστρο
19 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Πρώτης
Πρώτη
1
4
Σιδηρόκαστρο
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ 8 Μαρτίου 2020 15:30
Άνω Μητρούση
2 4
Σιδηρόκαστρο
8 Μαρτίου 2020 15:30
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ
Άνω Μητρούση
2
4
Σιδηρόκαστρο
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Ροδολίβους 22 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Ροδολίβος
2 6
Σιδηρόκαστρο
22 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Ροδολίβους
Ροδολίβος
2
6
Σιδηρόκαστρο
| Δαιτητής: Τζουμαλάκης Απόστ.
Γήπεδο Σιδηροκάστρου 16 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Σιδηρόκαστρο
0 1
Αμμουδιά
16 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Σιδηροκάστρου
Σιδηρόκαστρο
0
1
Αμμουδιά
| Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
Γήπεδο Λιθοτόπου 8 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Λιθότοπος
0 1
Σιδηρόκαστρο
8 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Λιθοτόπου
Λιθότοπος
0
1
Σιδηρόκαστρο
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.