Α1 Κατηγορία | Αγωνιστική 3
| Γήπεδο Πρώτης | 3 Οκτωβρίου 2020 16:30
Πρώτη
η η η η η
1 : 4
Τελικό
Άγιο Πνεύμα
ν η ν ι ν
Γατούλας Χρήστος
17'
Damzi Emi
46'
Αρβανίτης Θωμάς
49'
Χουρουζίδης Θωμάς
51'
Χουρουζίδης Θωμάς
68'
Xρονοδιάγραμμα Αγώνα
1ο Ημίχρονο
45'
2ο Ημίχρονο
90'
Στατιστικά αγώνα
Σχολιασμός του Αγώνα
Γκολ 1:0 17'
Γατούλας Χρήστος
46' 1:1 Γκολ
Damzi Emi
49' 1:2 Γκολ
Αρβανίτης Θωμάς
51' 1:3 Γκολ
Χουρουζίδης Θωμάς
Χουρουζίδης Θωμάς
Αλλαγή 59'
Μέσα:Γεωργούλας Αθαν.
Έξω:Πουλίδης Ελευθ.
68' 1:4 Γκολ
Χουρουζίδης Θωμάς
Χουρουζίδης Θωμάς
75' Αλλαγή
Μέσα:Τσιφίδας Γεώργ.
Έξω:Damzi Emi
81' Αλλαγή
Μέσα:Στόϊκος Ιωάνν.
Έξω:Μερτίκας Παν.
85' Αλλαγή
Μέσα:Κεφαλάς Νικόλ.
Έξω:Παπαδόπουλος Στυλ.
Μεταξύ τους αναμετρήσεις
14 Απριλίου 2019 17:00
Πρώτη
2 1
Άγιο Πνεύμα
14 Απριλίου 2019 17:00
Πρώτη
2
1
Άγιο Πνεύμα
| Δαιτητής: Στόλης Διον.
24 Μαρτίου 2019 16:00
Άγιο Πνεύμα
0 1
Πρώτη
24 Μαρτίου 2019 16:00
Άγιο Πνεύμα
0
1
Πρώτη
| Δαιτητής: Φραγκάλας Δημ.
3 Μαρτίου 2019 15:30
Άγιο Πνεύμα
0 4
Πρώτη
3 Μαρτίου 2019 15:30
Άγιο Πνεύμα
0
4
Πρώτη
| Δαιτητής: Τζουμαλάκης Απόστ.
10 Νοεμβρίου 2018 15:00
Πρώτη
0 2
Άγιο Πνεύμα
10 Νοεμβρίου 2018 15:00
Πρώτη
0
2
Άγιο Πνεύμα
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Τελευταίοι Αγώνες
Η Η Η Η Η
Γήπεδο Πρώτης 3 Οκτωβρίου 2020 16:30
Πρώτη
1 4
Άγιο Πνεύμα
3 Οκτωβρίου 2020 16:30
Γήπεδο Πρώτης
Πρώτη
1
4
Άγιο Πνεύμα
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ 27 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Άνω Μητρούση
4 1
Πρώτη
27 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ
Άνω Μητρούση
4
1
Πρώτη
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Γήπεδο Πρώτης 19 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Πρώτη
1 4
Σιδηρόκαστρο
19 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Πρώτης
Πρώτη
1
4
Σιδηρόκαστρο
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
Γήπεδο Πρώτης 7 Μαρτίου 2020 15:30
Πρώτη
1 3
Αμμουδιά
7 Μαρτίου 2020 15:30
Γήπεδο Πρώτης
Πρώτη
1
3
Αμμουδιά
| Δαιτητής: Μαγής Χρήστος
Γήπεδο Χρυσού 22 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Χρυσό
3 0
Πρώτη
22 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Χρυσού
Χρυσό
3
0
Πρώτη
| Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
Γήπεδο Πρώτης 3 Οκτωβρίου 2020 16:30
Πρώτη
1 4
Άγιο Πνεύμα
3 Οκτωβρίου 2020 16:30
Γήπεδο Πρώτης
Πρώτη
1
4
Άγιο Πνεύμα
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος 27 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Άγιο Πνεύμα
3 0
Αμμουδιά
27 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος
Άγιο Πνεύμα
3
0
Αμμουδιά
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
Γήπεδο Λιθοτόπου 20 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Λιθότοπος
2 2
Άγιο Πνεύμα
20 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Λιθοτόπου
Λιθότοπος
2
2
Άγιο Πνεύμα
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος 8 Μαρτίου 2020 15:30
Άγιο Πνεύμα
4 2
Νέα Ζίχνη
8 Μαρτίου 2020 15:30
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος
Άγιο Πνεύμα
4
2
Νέα Ζίχνη
| Δαιτητής: Μαγής Χρήστος
Γήπεδο Πεθελινού 29 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Πεθελινός
1 0
Άγιο Πνεύμα
29 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Πεθελινού
Πεθελινός
1
0
Άγιο Πνεύμα
| Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.