Α1 Κατηγορία | Αγωνιστική 1
| Γήπεδο Αμμουδιάς | 19 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Αμμουδιά
η ι ν ν ν
1 : 2
Τελικό
Άνω Μητρούση
ν ι ι ν η
Μητκώνης Κων.
34'
Πασχαλούδης Αλ.
4'
Ασλανίδης Νικ.
21'
Διαιτητές
Xρονοδιάγραμμα Αγώνα
1ο Ημίχρονο
45'
2ο Ημίχρονο
90'
Γκολ
4'
4'
Γκόλ (Πέναλτι)
Στατιστικά αγώνα
Σχολιασμός του Αγώνα
4' 0:1 Γκολ (πέναλτι)
Πασχαλούδης Αλ.
21' 0:2 Γκολ
Ασλανίδης Νικ.
Αλλαγή 29'
Μέσα:Χαλάτσης Ηλ.
Έξω:Μούστα Αουρ.
Μητκώνης Κων.
Γκολ 1:2 34'
Μητκώνης Κων.
86' Αλλαγή
Μέσα:Δίγκας Κων.
Έξω:Θεοχαρίδης Διαμ.
86' Αλλαγή
Μέσα:Γκαϊντατζής Θεοφ.
Έξω:Φίλλιας Απόστ.
Μεταξύ τους αναμετρήσεις
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ 19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Άνω Μητρούση
3 2
Αμμουδιά
19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ
Άνω Μητρούση
3
2
Αμμουδιά
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
Γήπεδο Αμμουδιάς 19 Οκτωβρίου 2019 16:00
Αμμουδιά
2 4
Άνω Μητρούση
19 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Αμμουδιάς
Αμμουδιά
2
4
Άνω Μητρούση
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Γήπεδο Αμμουδιάς 7 Σεπτεμβρίου 2019 16:45
Αμμουδιά
6 5
Άνω Μητρούση
7 Σεπτεμβρίου 2019 16:45
Γήπεδο Αμμουδιάς
Αμμουδιά
6
5
Άνω Μητρούση
Πέναλτι 6-5
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Τελευταίοι Αγώνες
Ν Ν Ν Ν Ν
Γήπεδο Αμμουδιάς 19 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Αμμουδιά
1 2
Άνω Μητρούση
19 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Αμμουδιάς
Αμμουδιά
1
2
Άνω Μητρούση
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Πρώτης 7 Μαρτίου 2020 15:30
Πρώτη
1 3
Αμμουδιά
7 Μαρτίου 2020 15:30
Γήπεδο Πρώτης
Πρώτη
1
3
Αμμουδιά
| Δαιτητής: Μαγής Χρήστος
Γήπεδο Αμμουδιάς 22 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Αμμουδιά
1 0
Άνω Πορόϊα
22 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Αμμουδιάς
Αμμουδιά
1
0
Άνω Πορόϊα
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Γήπεδο Σιδηροκάστρου 16 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Σιδηρόκαστρο
0 1
Αμμουδιά
16 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Σιδηροκάστρου
Σιδηρόκαστρο
0
1
Αμμουδιά
| Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
Γήπεδο Αμμουδιάς 8 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Αμμουδιά
0 0
Νεοχώρι
8 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Αμμουδιάς
Αμμουδιά
0
0
Νεοχώρι
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Αμμουδιάς 19 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Αμμουδιά
1 2
Άνω Μητρούση
19 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Αμμουδιάς
Αμμουδιά
1
2
Άνω Μητρούση
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ 8 Μαρτίου 2020 15:30
Άνω Μητρούση
2 4
Σιδηρόκαστρο
8 Μαρτίου 2020 15:30
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ
Άνω Μητρούση
2
4
Σιδηρόκαστρο
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ 22 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Άνω Μητρούση
2 1
Σκοτούσα
22 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ
Άνω Μητρούση
2
1
Σκοτούσα
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ 16 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Άνω Μητρούση
0 0
Χείμαρρος
16 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ
Άνω Μητρούση
0
0
Χείμαρρος
| Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
Γήπεδο Χρυσού 9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Χρυσό
1 1
Άνω Μητρούση
9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Χρυσού
Χρυσό
1
1
Άνω Μητρούση
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.