Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.

Τίτλος εργασίας Διαιτητής
Ολοκληρωμένοι αγώνες
Γήπεδο Άνω Ποροϊων 5 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Άνω Πορόϊα
1 3
Σκοτούσα
   
5 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Άνω Ποροϊων
Άνω Πορόϊα
1
3
Σκοτούσα
   
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Κάτω Μητρούση 4 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Κάτω Μητρούση
1 5
Νέο Πετρίτσι
   
4 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Κάτω Μητρούση
Κ. Μητρούση
1
5
Νέο Πετρίτσι
   
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Σιδηροκάστρου 1 Δεκεμβρίου 2021 14:30
Σιδηρόκαστρο
0 3
Άγιο Πνεύμα
  1
1 Δεκεμβρίου 2021 14:30
Γήπεδο Σιδηροκάστρου
Σιδηρόκαστρο
0
3
Άγιο Πνεύμα
  1
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Καλών Δένδρων 28 Νοεμβρίου 2021 15:00
Καλά Δένδρα
0 2
Χριστός
   
28 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Καλών Δένδρων
Καλά Δένδρα
0
2
Χριστός
   
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Αεροδρομίου 27 Νοεμβρίου 2021 15:00
Σέρρες 1800
0 2
Αμμουδιά
11  
27 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Αεροδρομίου
Σέρρες 1800
0
2
Αμμουδιά
11  
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 24 Νοεμβρίου 2021 14:30
Θύελλα Καμενικίων
2 3
Ροδολίβος
   
24 Νοεμβρίου 2021 14:30
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Θύελλα Καμενικίων
2
3
Ροδολίβος
   
Παράταση
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Λιθοτόπου 21 Νοεμβρίου 2021 15:00
Λιθότοπος
3 1
Σιδηρόκαστρο
   
21 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Λιθοτόπου
Λιθότοπος
3
1
Σιδηρόκαστρο
   
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Χειμάρρου 20 Νοεμβρίου 2021 15:00
Χείμαρρος
2 2
Άγιο Πνεύμα
6  
20 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Χειμάρρου
Χείμαρρος
2
2
Άγιο Πνεύμα
6  
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Άνω Ποροϊων 14 Νοεμβρίου 2021 15:00
Άνω Πορόϊα
4 0
Πρώτη
   
14 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Άνω Ποροϊων
Άνω Πορόϊα
4
0
Πρώτη
   
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Σκοτούσας 13 Νοεμβρίου 2021 15:00
Σκοτούσα
0 1
Αμμουδιά
   
13 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Σκοτούσας
Σκοτούσα
0
1
Αμμουδιά
   
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Μεγαλοχωρίου 6 Νοεμβρίου 2021 15:00
Μεγαλοχώρι
0 2
Χείμαρρος
   
6 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Μεγαλοχωρίου
Μεγαλοχώρι
0
2
Χείμαρρος
   
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Σκοτούσας 30 Οκτωβρίου 2021 16:00
Σκοτούσα
1 0
Σιδηρόκαστρο
   
30 Οκτωβρίου 2021 16:00
Γήπεδο Σκοτούσας
Σκοτούσα
1
0
Σιδηρόκαστρο
   
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Καλών Δένδρων 24 Οκτωβρίου 2021 15:00
Καλά Δένδρα
2 0
Ροδόπολη
   
24 Οκτωβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Καλών Δένδρων
Καλά Δένδρα
2
0
Ροδόπολη
   
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Ποντισμένου 23 Οκτωβρίου 2021 16:00
Ποντισμένο
3 0
Χριστός
  2
23 Οκτωβρίου 2021 16:00
Γήπεδο Ποντισμένου
Ποντισμένο
3
0
Χριστός
  2
| Eξ αναβολής αγώνας
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Μαυρολόφου 9 Οκτωβρίου 2021 16:30
Δραβήσκος
2 4
Σκοτούσα
3  
9 Οκτωβρίου 2021 16:30
Γήπεδο Μαυρολόφου
Δραβήσκος
2
4
Σκοτούσα
3  
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ 3 Οκτωβρίου 2021 16:30
Άνω Μητρούση
2 1
Σέρρες 1800
  1
3 Οκτωβρίου 2021 16:30
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ
Άνω Μητρούση
2
1
Σέρρες 1800
  1
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Χειμάρρου 2 Οκτωβρίου 2021 16:30
Χείμαρρος
5 0
Ροδολίβος
   
2 Οκτωβρίου 2021 16:30
Γήπεδο Χειμάρρου
Χείμαρρος
5
0
Ροδολίβος
   
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Νέου Σκοπού 26 Σεπτεμβρίου 2021 17:00
Νεοχώρι
3 0
Άνω Πορόϊα
   
26 Σεπτεμβρίου 2021 17:00
Γήπεδο Νέου Σκοπού
Νεοχώρι
3
0
Άνω Πορόϊα
   
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Αμμουδιάς 19 Σεπτεμβρίου 2021 17:00
Αμμουδιά
5 1
Σιδηρόκαστρο
   
19 Σεπτεμβρίου 2021 17:00
Γήπεδο Αμμουδιάς
Αμμουδιά
5
1
Σιδηρόκαστρο
   
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος 18 Σεπτεμβρίου 2021 17:00
Άγιο Πνεύμα
2 2
Ροδόπολη
5  
18 Σεπτεμβρίου 2021 17:00
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος
Άγιο Πνεύμα
2
2
Ροδόπολη
5  
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.