| Γήπεδο Νέας Ζίχνης | 10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Νέα Ζίχνη
ν ν ι ν ν
1 : 2
Τελικό
Άγιο Πνεύμα
ν ι ν ν ν
Γκρέτσα Νικοδ.
23'
Γκόγκας Αθ.
70'
Αλιατίδης Αργ.
84'
Xρονοδιάγραμμα Αγώνα
1ο Ημίχρονο
45'
2ο Ημίχρονο
90'
Γκολ
23'
Γκολ (με πέναλτι)
23'
70'
84'
84'
Στατιστικά αγώνα
Σχολιασμός του Αγώνα
Γκολ (πέναλτι) 1:0 23'
Γκρέτσα Νικοδ.
Αλλαγή 36'
Μέσα:Γκρέτσας Κωνστ.
Έξω:Τζουλάϊ
64' Αλλαγή
Μέσα:Δράκογλου Χρήστ.
Έξω:Πετρίδης Χρ.
70' 1:1 Γκολ
Γκόγκας Αθ.
Ασσίστ: Στόϊκος Ιωάνν.
70' Αλλαγή
Μέσα:Κτίστου Στυλ.
Έξω:Κοσσυφάς Ιωάνν.
Κτίστου Στυλ.
84' 1:2 Αυτογκόλ
Αλιατίδης Αργ.
90' Αλλαγή
Μέσα:Αποστολίδης Χριστ.
Έξω:Γκόγκας Αθ.
90' +2' Αλλαγή
Μέσα:Κεφαλάς Νικόλ.
Έξω:Αναστασιάδης Αθαν.
Βίντεο του Αγώνα
Μεταξύ τους αναμετρήσεις
10 Απριλίου 2019 17:00
Άγιο Πνεύμα
1 0
Νέα Ζίχνη
10 Απριλίου 2019 17:00
Άγιο Πνεύμα
1
0
Νέα Ζίχνη
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
17 Μαρτίου 2019 16:00
Νέα Ζίχνη
1 3
Άγιο Πνεύμα
17 Μαρτίου 2019 16:00
Νέα Ζίχνη
1
3
Άγιο Πνεύμα
| Δαιτητής: Φωτιάδης Ανανίας
9 Δεκεμβρίου 2018 15:00
Άγιο Πνεύμα
4 0
Νέα Ζίχνη
9 Δεκεμβρίου 2018 15:00
Άγιο Πνεύμα
4
0
Νέα Ζίχνη
| Δαιτητής: Μπαντή Αναστασία
23 Σεπτεμβρίου 2018 17:00
Νέα Ζίχνη
0 2
Άγιο Πνεύμα
23 Σεπτεμβρίου 2018 17:00
Νέα Ζίχνη
0
2
Άγιο Πνεύμα
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Τελευταίοι Αγώνες
Η Ι Η Ν Η
Γήπεδο Νέας Ζίχνης 10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Νέα Ζίχνη
1 2
Άγιο Πνεύμα
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Νέας Ζίχνης
Νέα Ζίχνη
1
2
Άγιο Πνεύμα
| Δαιτητής: Ευθυμιάδης Χρήστ.
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ηρακλής Σερρών
1 2
Νέα Ζίχνη
3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Ηρακλής Σερρών
1
2
Νέα Ζίχνη
| Δαιτητής: Φραγκάλας Ραφ.
Γήπεδο Νέας Ζίχνης 27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Νέα Ζίχνη
4 1
Βαλτοτόπι
27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Νέας Ζίχνης
Νέα Ζίχνη
4
1
Βαλτοτόπι
| Δαιτητής: Καρπουζέλης Πασχ.
Γήπεδο Δραβήσκου 20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Δραβήσκος
1 1
Νέα Ζίχνη
20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Δραβήσκου
Δραβήσκος
1
1
Νέα Ζίχνη
| Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
Γήπεδο Νέας Ζίχνης 13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Νέα Ζίχνη
3 1
Νιγρίτα
13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Νέας Ζίχνης
Νέα Ζίχνη
3
1
Νιγρίτα
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Νέας Ζίχνης 10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Νέα Ζίχνη
1 2
Άγιο Πνεύμα
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Νέας Ζίχνης
Νέα Ζίχνη
1
2
Άγιο Πνεύμα
| Δαιτητής: Ευθυμιάδης Χρήστ.
Γήπεδο Βαλτοτοπίου 3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Βαλτοτόπι
0 2
Άγιο Πνεύμα
3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Βαλτοτοπίου
Βαλτοτόπι
0
2
Άγιο Πνεύμα
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος 27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Άγιο Πνεύμα
2 0
Νιγρίτα
27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος
Άγιο Πνεύμα
2
0
Νιγρίτα
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Γήπεδο Μεσολακκιάς 19 Οκτωβρίου 2019 16:00
Μεσολακκιά
1 2
Άγιο Πνεύμα
19 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Μεσολακκιάς
Μεσολακκιά
1
2
Άγιο Πνεύμα
| Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος 13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Άγιο Πνεύμα
1 1
Εμμ.Παππάς
13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος
Άγιο Πνεύμα
1
1
Εμμ.Παππάς
| Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.