| Γήπεδο Νέας Ζίχνης | 10 Νοεμβρίου 2019 15:00
ν ν ι ν ν
Γκρέτσα Νικοδ.
23'
1 : 2
Τελικό
ν ι ν ν ν
Γκόγκας Αθ.
70'
Αλιατίδης Αργ.
84'
Xρονοδιάγραμμα Αγώνα
45'
90'
Γκολ
23'
Γκολ (με πέναλτι)
23'
70'
84'
84'
Στατιστικά αγώνα
Σχολιασμός του Αγώνα
Γκολ (πέναλτι) 1:0 23'
Γκρέτσα Νικοδ.
Αλλαγή 36'
Μέσα:Γκρέτσας Κωνστ.
Έξω:Τζουλάϊ
64' Αλλαγή
Μέσα:Δράκογλου Χρήστ.
Έξω:Πετρίδης Χρ.
70' 1:1 Γκολ
Γκόγκας Αθ.
Ασσίστ: Στόϊκος Ιωάνν.
70' Αλλαγή
Μέσα:Κτίστου Στυλ.
Έξω:Κοσσυφάς Ιωάνν.
Κτίστου Στυλ.
84' 1:2 Αυτογκόλ
Αλιατίδης Αργ.
90' Αλλαγή
Μέσα:Αποστολίδης Χριστ.
Έξω:Γκόγκας Αθ.
90' +2' Αλλαγή
Μέσα:Κεφαλάς Νικόλ.
Έξω:Αναστασιάδης Αθαν.
Βίντεο του Αγώνα
Μεταξύ τους αναμετρήσεις
10 Απριλίου 2019 17:00
Άγιο Πνεύμα
1 0
Νέα Ζίχνη
10 Απριλίου 2019 17:00
Άγιο Πνεύμα
1
0
Νέα Ζίχνη
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
17 Μαρτίου 2019 16:00
Νέα Ζίχνη
1 3
Άγιο Πνεύμα
17 Μαρτίου 2019 16:00
Νέα Ζίχνη
1
3
Άγιο Πνεύμα
| Δαιτητής: Φωτιάδης Ανανίας
9 Δεκεμβρίου 2018 15:00
Άγιο Πνεύμα
4 0
Νέα Ζίχνη
9 Δεκεμβρίου 2018 15:00
Άγιο Πνεύμα
4
0
Νέα Ζίχνη
| Δαιτητής: Μπαντή Αναστασία
23 Σεπτεμβρίου 2018 17:00
Νέα Ζίχνη
0 2
Άγιο Πνεύμα
23 Σεπτεμβρίου 2018 17:00
Νέα Ζίχνη
0
2
Άγιο Πνεύμα
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Τελευταίοι Αγώνες
Η Ι Η Ν Η
Γήπεδο Νέας Ζίχνης 10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Νέα Ζίχνη
1 2
Άγιο Πνεύμα
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Νέας Ζίχνης
Νέα Ζίχνη
1
2
Άγιο Πνεύμα
| Δαιτητής: Ευθυμιάδης Χρήστ.
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ηρακλής Σερρών
1 2
Νέα Ζίχνη
3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Ηρακλής Σερρών
1
2
Νέα Ζίχνη
| Δαιτητής: Φραγκάλας Ραφ.
Γήπεδο Νέας Ζίχνης 27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Νέα Ζίχνη
4 1
Βαλτοτόπι
27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Νέας Ζίχνης
Νέα Ζίχνη
4
1
Βαλτοτόπι
| Δαιτητής: Καρπουζέλης Πασχ.
Γήπεδο Δραβήσκου 20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Δραβήσκος
1 1
Νέα Ζίχνη
20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Δραβήσκου
Δραβήσκος
1
1
Νέα Ζίχνη
| Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
Γήπεδο Νέας Ζίχνης 13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Νέα Ζίχνη
3 1
Νιγρίτα
13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Νέας Ζίχνης
Νέα Ζίχνη
3
1
Νιγρίτα
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Νέας Ζίχνης 10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Νέα Ζίχνη
1 2
Άγιο Πνεύμα
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Νέας Ζίχνης
Νέα Ζίχνη
1
2
Άγιο Πνεύμα
| Δαιτητής: Ευθυμιάδης Χρήστ.
Γήπεδο Βαλτοτοπίου 3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Βαλτοτόπι
0 2
Άγιο Πνεύμα
3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Βαλτοτοπίου
Βαλτοτόπι
0
2
Άγιο Πνεύμα
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος 27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Άγιο Πνεύμα
2 0
Νιγρίτα
27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος
Άγιο Πνεύμα
2
0
Νιγρίτα
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Γήπεδο Μεσολακκιάς 19 Οκτωβρίου 2019 16:00
Μεσολακκιά
1 2
Άγιο Πνεύμα
19 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Μεσολακκιάς
Μεσολακκιά
1
2
Άγιο Πνεύμα
| Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος 13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Άγιο Πνεύμα
1 1
Εμμ.Παππάς
13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος
Άγιο Πνεύμα
1
1
Εμμ.Παππάς
| Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.