| Γήπεδο Ομόνοιας Α' | 9 Νοεμβρίου 2019 15:00
η η η η ν
Σπυρόπουλος Φιλ.
87'
1 : 3
Τελικό
η ν η ι η
Τσίκαλας Νικ.
6'
Τσίκαλας Νικ.
12'
Χατζηστραβός Φ.
28'
Διαιτητές
Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Ιατρικό Προσωπικό: Παπουτσής Κωνστ.
Xρονοδιάγραμμα Αγώνα
45'
90'
Στατιστικά αγώνα
Σχολιασμός του Αγώνα
6' Γκολ
Τσίκαλας Νικ.
12' Γκολ
Τσίκαλας Νικ.
28' Γκολ
Χατζηστραβός Φ.
37' Αλλαγή
Μέσα:Βασιλούδης Αθαν.
Έξω:Κιχίδης
46' Αλλαγή
Μέσα:Δουρμούσης Στ.
Έξω:Χατζηστραβός Φ.
Αλλαγή 59'
Μέσα:Αναστασιάδης Ελευθ.
Έξω:Χαρμάνας Μάρ.
Αλλαγή 63'
Μέσα:Γκάτσιος Ευαγ.
Έξω:Κόκκινος Γεώργ.
Αλλαγή 72'
Μέσα:Μηνάκης
Έξω:Ρούμπος Πασχ.
72' Αλλαγή
Μέσα:Κατσιόλας Χρ.
Έξω:Χαριτίδης
Αλλαγή 85'
Μέσα:Τσακιρίδης
Έξω:Τσιφούτης Νικ.
85' Αλλαγή
Μέσα:Καρράς Χρ.
Έξω:Τσίκαλας Νικ.
Γκολ 87'
Σπυρόπουλος Φιλ.
Μεταξύ τους αναμετρήσεις
23 Φεβρουαρίου 2019 15:30
Πήγασος
0 1
Νιγρίτα
23 Φεβρουαρίου 2019 15:30
Πήγασος
0
1
Νιγρίτα
4 Νοεμβρίου 2018 15:00
Νιγρίτα
1 0
Πήγασος
4 Νοεμβρίου 2018 15:00
Νιγρίτα
1
0
Πήγασος
| Δαιτητής: Παγωνάς Δημ.
Τελευταίοι Αγώνες
Η Η Η Η Η
Γήπεδο Ομόνοιας Α' 9 Νοεμβρίου 2019 15:00
Πήγασος
1 3
Νιγρίτα
9 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Ομόνοιας Α'
Πήγασος
1
3
Νιγρίτα
| Γήπεδο Ομόνοιας Α' | Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο Μεσολακκιάς 2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Μεσολακκιά
1 2
Πήγασος
2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Μεσολακκιάς
Μεσολακκιά
1
2
Πήγασος
| Γήπεδο Μεσολακκιάς | Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
Γήπεδο Εμμ.Παππά 26 Οκτωβρίου 2019 16:00
Εμμ.Παππάς
3 2
Πήγασος
26 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Εμμ.Παππά
Εμμ.Παππάς
3
2
Πήγασος
| Γήπεδο Εμμ.Παππά | Δαιτητής: Φραγκάλας Ραφ.
Γήπεδα Ε.Π.Σ.Σ. 19 Οκτωβρίου 2019 16:00
Πήγασος
0 2
Λευκώνας
19 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδα Ε.Π.Σ.Σ.
Πήγασος
0
2
Λευκώνας
| Γήπεδα Ε.Π.Σ.Σ. | Δαιτητής: Παγωνάς Δημ.
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Ηρακλής Σερρών
5 2
Πήγασος
13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Ηρακλής Σερρών
5
2
Πήγασος
| Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ | Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
Η Ν Η Η Ν
Γήπεδο Ομόνοιας Α' 9 Νοεμβρίου 2019 15:00
Πήγασος
1 3
Νιγρίτα
9 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Ομόνοιας Α'
Πήγασος
1
3
Νιγρίτα
| Γήπεδο Ομόνοιας Α' | Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος 27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Άγιο Πνεύμα
2 0
Νιγρίτα
27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος
Άγιο Πνεύμα
2
0
Νιγρίτα
| Γήπεδο Αγ. Πνεύματος | Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Γήπεδο Νιγρίτας 19 Οκτωβρίου 2019 16:00
Νιγρίτα
2 2
Βαλτοτόπι
19 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Νιγρίτας
Νιγρίτα
2
2
Βαλτοτόπι
| Γήπεδο Νιγρίτας | Δαιτητής: Μπαντή Αναστασία
Γήπεδο Νέας Ζίχνης 13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Νέα Ζίχνη
3 1
Νιγρίτα
13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Νέας Ζίχνης
Νέα Ζίχνη
3
1
Νιγρίτα
| Γήπεδο Νέας Ζίχνης | Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Μεσολακκιάς 5 Οκτωβρίου 2019 16:30
Μεσολακκιά
2 5
Νιγρίτα
5 Οκτωβρίου 2019 16:30
Γήπεδο Μεσολακκιάς
Μεσολακκιά
2
5
Νιγρίτα
| Γήπεδο Μεσολακκιάς | Δαιτητής: Ευθυμιάδης Χρήστ.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.