| Γήπεδο Ομόνοιας Α' | 11 Ιανουαρίου 2020 15:00
η η η ι η
Τσακιρίδης Ηλίας
39'
1 : 2
Τελικό
η ν ι ι η
Αποστόλου Παναγ. - Ραφαήλ
19'
Φάκης Ιωάνν.
80'
Διαιτητές
Ιατρικό Προσωπικό: Μούρας Δήμος
Xρονοδιάγραμμα Αγώνα
45'
90'
Στατιστικά αγώνα
Σχολιασμός του Αγώνα
14' Αλλαγή
Μέσα:Φάκης Ιωάνν.
Έξω:Κλεπούσναλης Εμμ.
19' 0:1 Γκολ
Αποστόλου Παναγ. - Ραφαήλ
Γκολ 1:1 39'
Τσακιρίδης Ηλίας
Αλλαγή 65'
Μέσα:Τάρκο Φατλ.
Έξω:Γκάτσιος Ευάγγ.
70' Αλλαγή
Μέσα:Καζάς
Έξω:Φερτάκης Ε.-Γ.
80' 1:2 Γκολ
Φάκης Ιωάνν.
84' Αλλαγή
Μέσα:Κιτουκίδης Ιωάνν.
Έξω:Πάγκαλης Κωνστ.
Αλλαγή 87'
Μέσα:Κόκκινος Γεώργ.
Έξω:Τσακιρίδης Ηλίας
Μεταξύ τους αναμετρήσεις
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Ηρακλής Σερρών
5 2
Πήγασος
13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Ηρακλής Σερρών
5
2
Πήγασος
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
Τελευταίοι Αγώνες
Η Η Η Ν Η
Γήπεδο Ομόνοιας Α' 11 Ιανουαρίου 2020 15:00
Πήγασος
1 2
Ηρακλής Σερρών
11 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Ομόνοιας Α'
Πήγασος
1
2
Ηρακλής Σερρών
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Ομόνοιας Α' 4 Ιανουαρίου 2020 15:00
Πήγασος
1 2
Πεθελινός
4 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Ομόνοιας Α'
Πήγασος
1
2
Πεθελινός
| Εξ Αναβολής
Γήπεδο Δραβήσκου 22 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Δραβήσκος
3 3
Πήγασος
22 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Δραβήσκου
Δραβήσκος
3
3
Πήγασος
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Νέας Ζίχνης 8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Νέα Ζίχνη
3 1
Πήγασος
8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Νέας Ζίχνης
Νέα Ζίχνη
3
1
Πήγασος
| Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
Γήπεδο Ομόνοιας Α' 23 Νοεμβρίου 2019 15:00
Πήγασος
0 3
Άγιο Πνεύμα
23 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Ομόνοιας Α'
Πήγασος
0
3
Άγιο Πνεύμα
| Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
Γήπεδο Ομόνοιας Α' 11 Ιανουαρίου 2020 15:00
Πήγασος
1 2
Ηρακλής Σερρών
11 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Ομόνοιας Α'
Πήγασος
1
2
Ηρακλής Σερρών
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος 15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Άγιο Πνεύμα
3 1
Ηρακλής Σερρών
15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος
Άγιο Πνεύμα
3
1
Ηρακλής Σερρών
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Ηρακλής Σερρών
0 0
Βαλτοτόπι
8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Ηρακλής Σερρών
0
0
Βαλτοτόπι
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Ηρακλής Σερρών
1 1
Νιγρίτα
1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Ηρακλής Σερρών
1
1
Νιγρίτα
| Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
Γήπεδο Μεσολακκιάς 23 Νοεμβρίου 2019 15:00
Μεσολακκιά
4 6
Ηρακλής Σερρών
23 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Μεσολακκιάς
Μεσολακκιά
4
6
Ηρακλής Σερρών
| Δαιτητής: Πουλιος Αντ.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.