| Γήπεδο Μεσολακκιάς | 16 Φεβρουαρίου 2020 15:30
η η η ν η
Σίμου Δημ. του Αθαν.(*4320)
43'
Σίμου Δημ. του Αθαν.(*4320)
84'
2 : 2
Τελικό
ι ι ν ν ν
Αθανασακάκης Δημ.
8'
Αθανασακάκης Δημ.
12'
Διαιτητές
Xρονοδιάγραμμα Αγώνα
45'
90'
Στατιστικά αγώνα
Σχολιασμός του Αγώνα
8' 0:1 Γκολ
Αθανασακάκης Δημ.
12' 0:2 Γκολ
Αθανασακάκης Δημ.
Γκολ 1:2 43'
Σίμου Δημ. του Αθαν.(*4320)
Αλλαγή 46'
Μέσα:Συρόπουλος Δημ.
Έξω:Στογιάννης Κωνστ.
Αλλαγή 56'
Μέσα:Λουφάς Ιωάν.
Έξω:Κεραμιδάς Παναγ.
Αλλαγή 72'
Μέσα:Τσέλλιος Νικ.
Έξω:Τσιάτρης Θεμ.
74' Αλλαγή
Μέσα:Γεωργιάδης Πρόδρ.
Έξω:Παπουτσόγλου Χριστόφ.
81' Αλλαγή
Μέσα:Τόλιος Αθ.
Έξω:Γαβριήλ Δημήτρ.
Γκολ 2:2 84'
Σίμου Δημ. του Αθαν.(*4320)
Αλλαγή 87'
Μέσα:Αλευράς Παναγ.
Έξω:Ζαπατσής Δημ.
88' Αλλαγή
Μέσα:Τσαουσίδης Μάριος
Έξω:Κασμερίδης Χρηστ.
Μεταξύ τους αναμετρήσεις
Γήπεδο Δραβήσκου 17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Δραβήσκος
1 1
Μεσολακκιά
17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Δραβήσκου
Δραβήσκος
1
1
Μεσολακκιά
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Μεσολακκιάς 31 Αυγούστου 2019 16:45
Μεσολακκιά
2 3
Δραβήσκος
31 Αυγούστου 2019 16:45
Γήπεδο Μεσολακκιάς
Μεσολακκιά
2
3
Δραβήσκος
Παράταση
| Δαιτητής: Φραγκάλας Ραφ.
Τελευταίοι Αγώνες
Ι Ν Ν Ν Η
Γήπεδο Μεσολακκιάς 16 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Μεσολακκιά
2 2
Δραβήσκος
16 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Μεσολακκιάς
Μεσολακκιά
2
2
Δραβήσκος
| Δαιτητής: Ζαχαριά Μαρία
Γήπεδο Πεθελινού 9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Πεθελινός
2 1
Μεσολακκιά
9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Πεθελινού
Πεθελινός
2
1
Μεσολακκιά
| Δαιτητής: Μπομπόγιας Δημ.
Γήπεδο Ομόνοιας Α' 1 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Πήγασος
1 2
Μεσολακκιά
1 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Ομόνοιας Α'
Πήγασος
1
2
Μεσολακκιά
| Δαιτητής: Μαδένης Αθαν.
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος 19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Άγιο Πνεύμα
3 0
Μεσολακκιά
19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος
Άγιο Πνεύμα
3
0
Μεσολακκιά
| Δαιτητής: Ευθυμιάδης Χρήστ.
Γήπεδο Μεσολακκιάς 11 Ιανουαρίου 2020 15:00
Μεσολακκιά
1 5
Βαλτοτόπι
11 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Μεσολακκιάς
Μεσολακκιά
1
5
Βαλτοτόπι
| Δαιτητής: Μαγής Χρήστος
Ν Η Ν Η Ι
Γήπεδο Μεσολακκιάς 16 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Μεσολακκιά
2 2
Δραβήσκος
16 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Μεσολακκιάς
Μεσολακκιά
2
2
Δραβήσκος
| Δαιτητής: Ζαχαριά Μαρία
Γήπεδο Δραβήσκου 8 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Δραβήσκος
4 1
Εμμ.Παππάς
8 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Δραβήσκου
Δραβήσκος
4
1
Εμμ.Παππάς
| Δαιτητής: Φραγκάκης Συμεών
Γήπεδο Λευκώνα 2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Λευκώνας
0 1
Δραβήσκος
2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Λευκώνα
Λευκώνας
0
1
Δραβήσκος
| Δαιτητής: Φραγκάλας Ραφ.
Γήπεδο Δραβήσκου 26 Ιανουαρίου 2020 15:00
Δραβήσκος
2 0
Ηρακλής Σερρών
26 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Δραβήσκου
Δραβήσκος
2
0
Ηρακλής Σερρών
| Δαιτητής: Φραγκάκης Συμεών
Γήπεδο Νέας Ζίχνης 19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Νέα Ζίχνη
1 1
Δραβήσκος
19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Νέας Ζίχνης
Νέα Ζίχνη
1
1
Δραβήσκος
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.