| Γήπεδο Ομόνοιας Α' | 23 Νοεμβρίου 2019 15:00
η η ν η η
0 : 3
Τελικό
ι ν ν ν ν
Γκόγκας Αθ.
18'
Κοσσυφάς Ιωάνν.
42'
Αρβανίτης Θωμάς
80'
Διαιτητές
Xρονοδιάγραμμα Αγώνα
45'
90'
Γκολ
Στατιστικά αγώνα
Σχολιασμός του Αγώνα
18' Γκολ
Γκόγκας Αθ.
42' Γκολ
Κοσσυφάς Ιωάνν.
55' Αλλαγή
Μέσα:Τσίκος Νικ.
Έξω:Δρουμαλιάς Θωμάς
Αλλαγή 59'
Μέσα:Τάρκο Φατλ.
Έξω:Τσακιρίδης Ηλίας
67' Αλλαγή
Μέσα:Δράκογλου Χρήστ.
Έξω:Στόϊκος Ιωάνν.
Αλλαγή 75'
Μέσα:Παναγιωτίδης Παν.-Ραφ.
Έξω:Κόκκινος Γεώργ.
80' Γκολ
Αρβανίτης Θωμάς
80' Αλλαγή
Μέσα:Κεφαλάς Νικόλ.
Έξω:ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΩΑΝΝ.
82' Αλλαγή
Μέσα:Τάσιος Ιωάνν.
Έξω:Γκόγκας Αθ.
Αλλαγή 88'
Μέσα:Τσιφτσόγλου Θεόδωρ.
Έξω:Πατσιούρας Δημ.
Μεταξύ τους αναμετρήσεις
27 Ιανουαρίου 2019 15:00
Άγιο Πνεύμα
2 1
Πήγασος
27 Ιανουαρίου 2019 15:00
Άγιο Πνεύμα
2
1
Πήγασος
| Δαιτητής: Καρπουζέλης Πασχ.
6 Οκτωβρίου 2018 16:00
Πήγασος
1 1
Άγιο Πνεύμα
6 Οκτωβρίου 2018 16:00
Πήγασος
1
1
Άγιο Πνεύμα
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Τελευταίοι Αγώνες
Η Η Η Ν Η
Γήπεδο Ομόνοιας Α' 23 Νοεμβρίου 2019 15:00
Πήγασος
0 3
Άγιο Πνεύμα
23 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Ομόνοιας Α'
Πήγασος
0
3
Άγιο Πνεύμα
| Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
Γήπεδο Βαλτοτοπίου 17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Βαλτοτόπι
1 0
Πήγασος
17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Βαλτοτοπίου
Βαλτοτόπι
1
0
Πήγασος
| Δαιτητής: Καρασάββας Χαράλ.
Γήπεδο Ομόνοιας Α' 9 Νοεμβρίου 2019 15:00
Πήγασος
1 3
Νιγρίτα
9 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Ομόνοιας Α'
Πήγασος
1
3
Νιγρίτα
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο Μεσολακκιάς 2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Μεσολακκιά
1 2
Πήγασος
2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Μεσολακκιάς
Μεσολακκιά
1
2
Πήγασος
| Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
Γήπεδο Εμμ.Παππά 26 Οκτωβρίου 2019 16:00
Εμμ.Παππάς
3 2
Πήγασος
26 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Εμμ.Παππά
Εμμ.Παππάς
3
2
Πήγασος
| Δαιτητής: Φραγκάλας Ραφ.
Γήπεδο Ομόνοιας Α' 23 Νοεμβρίου 2019 15:00
Πήγασος
0 3
Άγιο Πνεύμα
23 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Ομόνοιας Α'
Πήγασος
0
3
Άγιο Πνεύμα
| Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
Γήπεδο Νέας Ζίχνης 10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Νέα Ζίχνη
1 2
Άγιο Πνεύμα
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Νέας Ζίχνης
Νέα Ζίχνη
1
2
Άγιο Πνεύμα
| Δαιτητής: Ευθυμιάδης Χρήστ.
Γήπεδο Βαλτοτοπίου 3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Βαλτοτόπι
0 2
Άγιο Πνεύμα
3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Βαλτοτοπίου
Βαλτοτόπι
0
2
Άγιο Πνεύμα
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος 27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Άγιο Πνεύμα
2 0
Νιγρίτα
27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος
Άγιο Πνεύμα
2
0
Νιγρίτα
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Γήπεδο Μεσολακκιάς 19 Οκτωβρίου 2019 16:00
Μεσολακκιά
1 2
Άγιο Πνεύμα
19 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Μεσολακκιάς
Μεσολακκιά
1
2
Άγιο Πνεύμα
| Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.