| Γήπεδο Ομόνοιας Α' | 23 Νοεμβρίου 2019 15:00
Πήγασος
η η ν η η
0 : 3
Τελικό
Άγιο Πνεύμα
ι ν ν ν ν
Γκόγκας Αθ.
18'
Κοσσυφάς Ιωάνν.
42'
Αρβανίτης Θωμάς
80'
Διαιτητές
Xρονοδιάγραμμα Αγώνα
1ο Ημίχρονο
45'
2ο Ημίχρονο
90'
Γκολ
Στατιστικά αγώνα
Σχολιασμός του Αγώνα
18' 0:1 Γκολ
Γκόγκας Αθ.
42' 0:2 Γκολ
Κοσσυφάς Ιωάνν.
55' Αλλαγή
Μέσα:Τσίκος Νικ.
Έξω:Δρουμαλιάς Θωμάς
Αλλαγή 59'
Μέσα:Τάρκο Φατλ.
Έξω:Τσακιρίδης Ηλίας
67' Αλλαγή
Μέσα:Δράκογλου Χρήστ.
Έξω:Στόϊκος Ιωάνν.
Αλλαγή 75'
Μέσα:Παναγιωτίδης Παν.-Ραφ.
Έξω:Κόκκινος Γεώργ.
80' 0:3 Γκολ
Αρβανίτης Θωμάς
80' Αλλαγή
Μέσα:Κεφαλάς Νικόλ.
Έξω:ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΩΑΝΝ.
82' Αλλαγή
Μέσα:Τάσιος Ιωάνν.
Έξω:Γκόγκας Αθ.
Αλλαγή 88'
Μέσα:Τσιφτσόγλου Θεόδωρ.
Έξω:Πατσιούρας Δημ.
Μεταξύ τους αναμετρήσεις
27 Ιανουαρίου 2019 15:00
Άγιο Πνεύμα
2 1
Πήγασος
27 Ιανουαρίου 2019 15:00
Άγιο Πνεύμα
2
1
Πήγασος
| Δαιτητής: Καρπουζέλης Πασχ.
6 Οκτωβρίου 2018 16:00
Πήγασος
1 1
Άγιο Πνεύμα
6 Οκτωβρίου 2018 16:00
Πήγασος
1
1
Άγιο Πνεύμα
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Τελευταίοι Αγώνες
Η Η Η Ν Η
Γήπεδο Ομόνοιας Α' 23 Νοεμβρίου 2019 15:00
Πήγασος
0 3
Άγιο Πνεύμα
23 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Ομόνοιας Α'
Πήγασος
0
3
Άγιο Πνεύμα
| Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
Γήπεδο Βαλτοτοπίου 17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Βαλτοτόπι
1 0
Πήγασος
17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Βαλτοτοπίου
Βαλτοτόπι
1
0
Πήγασος
| Δαιτητής: Καρασάββας Χαράλ.
Γήπεδο Ομόνοιας Α' 9 Νοεμβρίου 2019 15:00
Πήγασος
1 3
Νιγρίτα
9 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Ομόνοιας Α'
Πήγασος
1
3
Νιγρίτα
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο Μεσολακκιάς 2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Μεσολακκιά
1 2
Πήγασος
2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Μεσολακκιάς
Μεσολακκιά
1
2
Πήγασος
| Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
Γήπεδο Εμμ.Παππά 26 Οκτωβρίου 2019 16:00
Εμμ.Παππάς
3 2
Πήγασος
26 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Εμμ.Παππά
Εμμ.Παππάς
3
2
Πήγασος
| Δαιτητής: Φραγκάλας Ραφ.
Γήπεδο Ομόνοιας Α' 23 Νοεμβρίου 2019 15:00
Πήγασος
0 3
Άγιο Πνεύμα
23 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Ομόνοιας Α'
Πήγασος
0
3
Άγιο Πνεύμα
| Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
Γήπεδο Νέας Ζίχνης 10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Νέα Ζίχνη
1 2
Άγιο Πνεύμα
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Νέας Ζίχνης
Νέα Ζίχνη
1
2
Άγιο Πνεύμα
| Δαιτητής: Ευθυμιάδης Χρήστ.
Γήπεδο Βαλτοτοπίου 3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Βαλτοτόπι
0 2
Άγιο Πνεύμα
3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Βαλτοτοπίου
Βαλτοτόπι
0
2
Άγιο Πνεύμα
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος 27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Άγιο Πνεύμα
2 0
Νιγρίτα
27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος
Άγιο Πνεύμα
2
0
Νιγρίτα
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Γήπεδο Μεσολακκιάς 19 Οκτωβρίου 2019 16:00
Μεσολακκιά
1 2
Άγιο Πνεύμα
19 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Μεσολακκιάς
Μεσολακκιά
1
2
Άγιο Πνεύμα
| Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.