| Γήπεδο Αγ. Πνεύματος | 15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
ν ν ν ν ν
Στόϊκος Ιωάνν.
33'
Αρβανίτης Θωμάς
56'
Αρβανίτης Θωμάς
90'
3 : 1
Τελικό
η η ν ι ι
Αποστόλου Παναγ. - Ραφαήλ
53'
Διαιτητές
Xρονοδιάγραμμα Αγώνα
45'
90'
Στατιστικά αγώνα
Σχολιασμός του Αγώνα
Γκολ 33'
Στόϊκος Ιωάνν.
44' Αλλαγή
Μέσα:Πάγκαλης Κωνστ.
Έξω:Σαρακατσάνης Ιωάνν.
53' Γκολ
Αποστόλου Παναγ. - Ραφαήλ
Γκολ 56'
Αρβανίτης Θωμάς
71' Αλλαγή
Μέσα:Αλεκτορίδης
Έξω:Ραφαήλ Κίστα
Αλλαγή 73'
Μέσα:Αναστασιάδης Αθαν.
Έξω:Παπαδόπουλος Στυλ.
Αλλαγή 80'
Μέσα:Κακούρος Δημ.
Έξω:Δράκογλου Χρήστ.
Γκολ 90'
Αρβανίτης Θωμάς
Μεταξύ τους αναμετρήσεις
Γήπεδα Ε.Π.Σ. Σερρών 29 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Ηρακλής Σερρών
1 5
Άγιο Πνεύμα
29 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Γήπεδα Ε.Π.Σ. Σερρών
Ηρακλής Σερρών
1
5
Άγιο Πνεύμα
| Δαιτητής: Τζουμαλάκης Απόστ.
Τελευταίοι Αγώνες
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος 15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Άγιο Πνεύμα
3 1
Ηρακλής Σερρών
15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος
Άγιο Πνεύμα
3
1
Ηρακλής Σερρών
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Δραβήσκου 8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Δραβήσκος
0 1
Άγιο Πνεύμα
8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Δραβήσκου
Δραβήσκος
0
1
Άγιο Πνεύμα
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Πεθελινού 1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Πεθελινός
0 3
Άγιο Πνεύμα
1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Πεθελινού
Πεθελινός
0
3
Άγιο Πνεύμα
| Δαιτητής: Μαγής Χρήστος
Γήπεδο Ομόνοιας Α' 23 Νοεμβρίου 2019 15:00
Πήγασος
0 3
Άγιο Πνεύμα
23 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Ομόνοιας Α'
Πήγασος
0
3
Άγιο Πνεύμα
| Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
Γήπεδο Νέας Ζίχνης 10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Νέα Ζίχνη
1 2
Άγιο Πνεύμα
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Νέας Ζίχνης
Νέα Ζίχνη
1
2
Άγιο Πνεύμα
| Δαιτητής: Ευθυμιάδης Χρήστ.
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος 15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Άγιο Πνεύμα
3 1
Ηρακλής Σερρών
15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος
Άγιο Πνεύμα
3
1
Ηρακλής Σερρών
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Ηρακλής Σερρών
0 0
Βαλτοτόπι
8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Ηρακλής Σερρών
0
0
Βαλτοτόπι
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Ηρακλής Σερρών
1 1
Νιγρίτα
1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Ηρακλής Σερρών
1
1
Νιγρίτα
| Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
Γήπεδο Μεσολακκιάς 23 Νοεμβρίου 2019 15:00
Μεσολακκιά
4 6
Ηρακλής Σερρών
23 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Μεσολακκιάς
Μεσολακκιά
4
6
Ηρακλής Σερρών
| Δαιτητής: Πουλιος Αντ.
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ηρακλής Σερρών
1 2
Εμμ.Παππάς
17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Ηρακλής Σερρών
1
2
Εμμ.Παππάς
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.