| Γήπεδο Εμμ.Παππά | 1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
ν η ι ν ι
Ζαχαριάδης Γ.
27'
1 : 0
Τελικό
ι ν ν η η
Διαιτητές
Xρονοδιάγραμμα Αγώνα
45'
90'
Γκολ
Στατιστικά αγώνα
Σχολιασμός του Αγώνα
Αλλαγή 15'
Μέσα:Σελαλματζίδης Αθαν.
Έξω:Σαγιάκου
(Λόγω Τραυματισμού)
Γκολ 27'
Ζαχαριάδης Γ.
Αλλαγή 46'
Μέσα:Γουραλές Εμ.-Χρ.
Έξω:Ηλιάδης Ιάκωβ.
46' Αλλαγή
Μέσα:Γκρέτσας Κωνστ.
Έξω:Κυριακίδης Αποστ.
60' Αλλαγή
Μέσα:Κονάκλης Οδ.
Έξω:Τζουλάϊ
69' Αλλαγή
Μέσα:Toska Rig
Έξω:Λιαούρης Φιλ.
Αλλαγή 80'
Μέσα:Τσιάπος Σωτ.
Έξω:Σελαλματζίδης Αθαν.
Μεταξύ τους αναμετρήσεις
Γήπεδο Νέας Ζίχνης 15 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Νέα Ζίχνη
1 0
Εμμ.Παππάς
15 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Γήπεδο Νέας Ζίχνης
Νέα Ζίχνη
1
0
Εμμ.Παππάς
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Τελευταίοι Αγώνες
Ν Ν Η Η Η
Γήπεδο Εμμ.Παππά 1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Εμμ.Παππάς
1 0
Νέα Ζίχνη
1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Εμμ.Παππά
Εμμ.Παππάς
1
0
Νέα Ζίχνη
| Δαιτητής: Φραγκάκης Συμεών
Γήπεδο Εμμ.Παππά 24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Εμμ.Παππάς
1 1
Λευκώνας
24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Εμμ.Παππά
Εμμ.Παππάς
1
1
Λευκώνας
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ηρακλής Σερρών
1 2
Εμμ.Παππάς
17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Ηρακλής Σερρών
1
2
Εμμ.Παππάς
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
Γήπεδο Εμμ.Παππά 10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Εμμ.Παππάς
0 0
Δραβήσκος
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Εμμ.Παππά
Εμμ.Παππάς
0
0
Δραβήσκος
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Πεθελινού 3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Πεθελινός
1 0
Εμμ.Παππάς
3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Πεθελινού
Πεθελινός
1
0
Εμμ.Παππάς
| Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
Η Ι Η Ν Η
Γήπεδο Εμμ.Παππά 1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Εμμ.Παππάς
1 0
Νέα Ζίχνη
1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Εμμ.Παππά
Εμμ.Παππάς
1
0
Νέα Ζίχνη
| Δαιτητής: Φραγκάκης Συμεών
Γήπεδο Λευκώνα 17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Λευκώνας
1 0
Νέα Ζίχνη
17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Λευκώνα
Λευκώνας
1
0
Νέα Ζίχνη
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Νέας Ζίχνης 10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Νέα Ζίχνη
1 2
Άγιο Πνεύμα
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Νέας Ζίχνης
Νέα Ζίχνη
1
2
Άγιο Πνεύμα
| Δαιτητής: Ευθυμιάδης Χρήστ.
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ηρακλής Σερρών
1 2
Νέα Ζίχνη
3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Ηρακλής Σερρών
1
2
Νέα Ζίχνη
| Δαιτητής: Φραγκάλας Ραφ.
Γήπεδο Νέας Ζίχνης 27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Νέα Ζίχνη
4 1
Βαλτοτόπι
27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Νέας Ζίχνης
Νέα Ζίχνη
4
1
Βαλτοτόπι
| Δαιτητής: Καρπουζέλης Πασχ.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.