Φραγκάκης Συμεών

Τίτλος εργασίας
Διαιτητής
Ολοκληρωμένοι αγώνες
Δαιτητής
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος 2021-22
3 Απριλίου 2022
- 17:00
Επτάμυλοι
1 1
Πανσουλιακός
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος 2021-22
20 Μαρτίου 2022
- 16:00
Μοναστηράκι
0 3
Χριστός
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος 2021-22
13 Μαρτίου 2022
- 16:00
Νέο Πετρίτσι
3 2
Μοναστηράκι
Play Off Α1 Επίλεκτης 2021-22
23 Φεβρουαρίου 2022
- 15:30
Σιδηρόκαστρο
1 3
Λιθότοπος
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος 2021-22
20 Φεβρουαρίου 2022
- 15:30
Θύελλα Καμενικίων
7 0
Πανσουλιακός
Play Off Α1 Επίλεκτης 2021-22
13 Φεβρουαρίου 2022
- 15:30
Σιδηρόκαστρο
2 3
Χείμαρρος
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος 2021-22
6 Φεβρουαρίου 2022
- 15:00
Ποντισμένο
4 3
Καπνόφυτο
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος 2021-22
30 Ιανουαρίου 2022
- 15:00
Βυρώνεια
0 4
Αναγέννηση
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος 2021-22
29 Ιανουαρίου 2022
- 15:00
Καπνόφυτο
0 2
Νέο Πετρίτσι
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος 2021-22
19 Δεκεμβρίου 2021
- 15:00
Αναγέννηση
1 1
Κάτω Μητρούση
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος 2021-22
18 Δεκεμβρίου 2021
- 15:00
Σκούταρι Fc
1 1
Πήγασος
Α1 Επίλεκτη 2021-22
8 Δεκεμβρίου 2021
- 15:00
Σέρρες 1800
2 1
Χρυσό
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος 2021-22
5 Δεκεμβρίου 2021
- 15:00
Βυρώνεια
1 1
Άγκιστρο
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος 2021-22
4 Δεκεμβρίου 2021
- 15:00
Νέα Μπάφρα
0 5
Θύελλα Καμενικίων
Κύπελλο ΕΠΣ Σερρών 2021-22 - Γύροι
1 Δεκεμβρίου 2021
- 14:30
Νέα Ζίχνη
2 5
Σέρρες 1800
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος 2021-22
28 Νοεμβρίου 2021
- 15:00
ΠΟΣ 2000
0 7
Νιγρίτα
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος 2021-22
14 Νοεμβρίου 2021
- 15:00
Βυρώνεια
2 6
Χριστός
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος 2021-22
13 Νοεμβρίου 2021
- 15:00
Επτάμυλοι
0 5
Νέα Ζίχνη
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος 2021-22
7 Νοεμβρίου 2021
- 15:00
Καλά Δένδρα
4 0
Αναγέννηση
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος 2021-22
31 Οκτωβρίου 2021
- 15:00
Μεσολακκιά
0 1
Νέα Ζίχνη
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος 2021-22
30 Οκτωβρίου 2021
- 16:00
Χριστός
9 0
Άγκιστρο
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος 2021-22
10 Οκτωβρίου 2021
- 16:30
Λευκώνας
3 1
Ιωνικός Σερρών
Κύπελλο ΕΠΣ Σερρών 2021-22 - Γύροι
3 Οκτωβρίου 2021
- 16:00
Νέο Πετρίτσι
2 3
Θύελλα Καμενικίων
Βοηθός
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος 2021-22
2 Απριλίου 2022
- 17:00
Π.Α.Ο.Κ.
3 0
Λέοντες Σερρών
Play Off Α1 Επίλεκτης 2021-22
27 Φεβρουαρίου 2022
- 15:30
Άνω Μητρούση
1 0
Νεοχώρι
Α1 Επίλεκτη 2021-22
15 Δεκεμβρίου 2021
- 15:00
Άνω Μητρούση
0 1
Νεοχώρι
Α1 Επίλεκτη 2021-22
12 Δεκεμβρίου 2021
- 15:00
Νεοχώρι
4 0
Σιδηρόκαστρο
Α1 Επίλεκτη 2021-22
21 Νοεμβρίου 2021
- 15:00
Λιθότοπος
3 1
Σιδηρόκαστρο
Α1 Επίλεκτη 2021-22
6 Νοεμβρίου 2021
- 15:00
Σιδηρόκαστρο
3 0
Ροδολίβος
Κύπελλο ΕΠΣ Σερρών 2021-22 - Γύροι
24 Οκτωβρίου 2021
- 15:00
Καλά Δένδρα
2 0
Ροδόπολη
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος 2021-22
23 Οκτωβρίου 2021
- 16:00
Ποντισμένο
3 0
Χριστός
Α1 Επίλεκτη 2021-22
9 Οκτωβρίου 2021
- 16:30
Σέρρες 1800
1 1
Χείμαρρος
Α1 Επίλεκτη 2021-22
25 Σεπτεμβρίου 2021
- 17:00
Σέρρες 1800
3 0
Μεγαλοχώρι
Α1 Επίλεκτη 2021-22
19 Σεπτεμβρίου 2021
- 17:00
Χρυσό
0 2
Νεοχώρι

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.