| Γήπεδο Ποντισμένου | 20 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Ποντισμένο
ν ν η ι η
4 : 1
Τελικό
Στρυμονικό
ν η ι η ν
Μάττας Αθαν.
28'
Τουρνάς Χρήστος του Δημ. (*9346)
52'
Τουρνάς Χρήστος του Δημ. (*9346)
70'
Μπακάλης Μάριος του Πέτρ.(*3987)
82'
Ξενόπουλος Μιχαήλ
43'
Διαιτητές
Xρονοδιάγραμμα Αγώνα
1ο Ημίχρονο
45'
2ο Ημίχρονο
90'
Στατιστικά αγώνα
Σχολιασμός του Αγώνα
Γκολ 1:0 28'
Μάττας Αθαν.
43' 1:1 Γκολ
Ξενόπουλος Μιχαήλ
Αλλαγή 46'
Μέσα:Τουρνάς Χρήστος του Δημ. (*9346)
Έξω:Μάττας Αθαν.
Αλλαγή 46'
Μέσα:Μεσιούρης Σταύρος (*8970)
Έξω:Μπακάλης Γεώργ.(*3992)
Γκολ 2:1 52'
Τουρνάς Χρήστος του Δημ. (*9346)
67' Αλλαγή
Μέσα:Δουλγέρης Χρήστ.
Έξω:Χατζηκωνσταντίνου Ιωάνν.
Γκολ 3:1 70'
Τουρνάς Χρήστος του Δημ. (*9346)
Αλλαγή 71'
Μέσα:Τουρνάς Χρήστος του Ιωάνν. (*2040)
Έξω:Τσίρογλου Θεόδ.
Αλλαγή 81'
Μέσα:Μιντσώκης Κωνστ.
Έξω:Χαριζανάκης Γεώργ.
Γκολ 4:1 82'
Μπακάλης Μάριος του Πέτρ.(*3987)
Αλλαγή 84'
Μέσα:Χαβαλές Στα. (*3945)
Έξω:Μπακάλης Μάριος του Πέτρ.(*3987)
Τελευταίοι Αγώνες
Η Ν Ν Η Ν
Γήπεδο Ποντισμένου 20 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Ποντισμένο
4 1
Στρυμονικό
20 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Ποντισμένου
Ποντισμένο
4
1
Στρυμονικό
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Μεγαλοχωρίου 8 Μαρτίου 2020 15:30
Μεγαλοχώρι
3 1
Ποντισμένο
8 Μαρτίου 2020 15:30
Γήπεδο Μεγαλοχωρίου
Μεγαλοχώρι
3
1
Ποντισμένο
| Δαιτητής: Φραγκάκης Συμεών
Γήπεδο Ποντισμένου 29 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Ποντισμένο
0 0
Χριστός
29 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Ποντισμένου
Ποντισμένο
0
0
Χριστός
| Δαιτητής: Φραγκάλας Ραφ.
Γήπεδο Δασοχωρίου 23 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Δασοχώρι
4 1
Ποντισμένο
23 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Δασοχωρίου
Δασοχώρι
4
1
Ποντισμένο
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Ποντισμένου 15 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Ποντισμένο
5 2
Πλατανάκια
15 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Ποντισμένου
Ποντισμένο
5
2
Πλατανάκια
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Ν Η Ν Η Η
Γήπεδο Ποντισμένου 20 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Ποντισμένο
4 1
Στρυμονικό
20 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Ποντισμένου
Ποντισμένο
4
1
Στρυμονικό
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Στρυμονικού 8 Μαρτίου 2020 15:30
Στρυμονικό
2 1
Ιωνικός Σερρών
8 Μαρτίου 2020 15:30
Γήπεδο Στρυμονικού
Στρυμονικό
2
1
Ιωνικός Σερρών
| Δαιτητής: Πουλιος Αντ.
Γήπεδο Ηράκλειας 23 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Ηράκλεια
2 0
Στρυμονικό
23 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Ηράκλειας
Ηράκλεια
2
0
Στρυμονικό
| Δαιτητής: Μαδένης Αθαν.
Γήπεδο Στρυμονικού 15 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Στρυμονικό
1 1
Καλά Δένδρα
15 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Στρυμονικού
Στρυμονικό
1
1
Καλά Δένδρα
| Δαιτητής: Ευθυμιάδης Χρήστ.
Γήπεδο Κάτω Μητρούση 9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Κάτω Μητρούση
5 0
Στρυμονικό
9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Κάτω Μητρούση
Κ. Μητρούση
5
0
Στρυμονικό
| Δαιτητής: Καρασάββας Χαράλ.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.