| Γήπεδο Μεγαλοχωρίου | 17 Νοεμβρίου 2019 15:00
ν ν ν η ν
Καρυοφύλλης Ιωάνν.
10'
Χουρουζίδης Θωμάς
52'
Χουρουζίδης Θωμάς
64'
3 : 1
Τελικό
ν ν ν ν ν
Παρίσης Νικόλ.
83'
Διαιτητές
Xρονοδιάγραμμα Αγώνα
45'
90'
Στατιστικά αγώνα
Σχολιασμός του Αγώνα
Καρυοφύλλης Ιωάνν.
Γκολ 1:0 10'
Καρυοφύλλης Ιωάνν.
46' Αλλαγή
Μέσα:Σαββίδης Σάββ.
Έξω:Μελαδίνης Δημήτρ.
Χουρουζίδης Θωμάς
Γκολ 2:0 52'
Χουρουζίδης Θωμάς
Παπαδόπουλος Αναστ.
Αλλαγή 58'
Μέσα:Παπαδόπουλος Αναστ.
Έξω:Μπούρας Ευαγγ.
Χουρουζίδης Θωμάς
Γκολ 3:0 64'
Χουρουζίδης Θωμάς
65' Αλλαγή
Μέσα:Τσομπάνης Ευάγγ.
Έξω:Ντούντος Α
Σαράντης Αθ.
Αλλαγή 71'
Μέσα:Σαράντης Αθ.
Έξω:Κυριάκογλου Κων.
83' 3:1 Γκολ
Παρίσης Νικόλ.
Βίντεο του Αγώνα
Μεταξύ τους αναμετρήσεις
2 Δεκεμβρίου 2018 15:00
Μεγαλοχώρι
4 0
Καπνόφυτο
2 Δεκεμβρίου 2018 15:00
Μεγαλοχώρι
4
0
Καπνόφυτο
| Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
15 Σεπτεμβρίου 2018 17:00
Καπνόφυτο
2 1
Μεγαλοχώρι
15 Σεπτεμβρίου 2018 17:00
Καπνόφυτο
2
1
Μεγαλοχώρι
| Δαιτητής: Παγωνάς Δημ.
Τελευταίοι Αγώνες
Ν Η Ν Η Η
Γήπεδο Μεγαλοχωρίου 17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Μεγαλοχώρι
3 1
Καπνόφυτο
17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Μεγαλοχωρίου
Μεγαλοχώρι
3
1
Καπνόφυτο
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Γήπεδο Μοναστηρακίου 10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Μοναστηράκι
0 8
Μεγαλοχώρι
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Μοναστηρακίου
Μοναστηράκι
0
8
Μεγαλοχώρι
| Δαιτητής: Φραγκάλας Ραφ.
Γήπεδο Ροδόπολης 26 Οκτωβρίου 2019 16:00
Ροδόπολη
2 1
Μεγαλοχώρι
26 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Ροδόπολης
Ροδόπολη
2
1
Μεγαλοχώρι
| Δαιτητής: Τζουμαλάκης Απόστ.
Γήπεδο Μεγαλοχωρίου 20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Μεγαλοχώρι
7 2
Νέα Τυρολόη
20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Μεγαλοχωρίου
Μεγαλοχώρι
7
2
Νέα Τυρολόη
| Δαιτητής: Μπάρκας Θωμάς
Γήπεδο Κερκίνης 13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Κερκίνη
2 4
Μεγαλοχώρι
13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Κερκίνης
Κερκίνη
2
4
Μεγαλοχώρι
| Δαιτητής: Φωτιάδης Ανανίας
Η Η Ι Η Ν
Γήπεδο Μεγαλοχωρίου 17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Μεγαλοχώρι
3 1
Καπνόφυτο
17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Μεγαλοχωρίου
Μεγαλοχώρι
3
1
Καπνόφυτο
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Γήπεδο Χριστός 10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Χριστός
0 1
Καπνόφυτο
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Χριστός
Χριστός
0
1
Καπνόφυτο
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Καπνόφυτου 2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Καπνόφυτο
1 0
Ποντισμένο
2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Καπνόφυτου
Καπνόφυτο
1
0
Ποντισμένο
| Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
Γήπεδο Δασοχωρίου 26 Οκτωβρίου 2019 16:00
Δασοχώρι
0 1
Καπνόφυτο
26 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Δασοχωρίου
Δασοχώρι
0
1
Καπνόφυτο
| Δαιτητής: Μαγής Χρήστος
Γήπεδο Καπνόφυτου 19 Οκτωβρίου 2019 16:00
Καπνόφυτο
5 0
Πλατανάκια
19 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Καπνόφυτου
Καπνόφυτο
5
0
Πλατανάκια
| Δαιτητής: Καρασάββας Χαράλ.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.