| Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ | 4 Οκτωβρίου 2020 16:30
Θύελλα Καμενικίων
η η η η ν
8 : 3
Τελικό
Νέα Ζίχνη
ι ν ν η ι
Μαλαματένιος Βασ.
44'
Ρήγας Γεωργ.
52'
Vogli Erald
53'
Ρήγας Γεωργ.
58'
Vogli Erald
61'
Γεμενετζής Ανέστ.
73'
Ρήγας Γεωργ.
77'
Ρήγας Γεωργ.
85'
Γκρέτσας Κωνστ.
27'
Τενεκεντζής Δημ.
65'
ΣΑΡΗΠΑΡΟΓΛΟΥ Δημ.
83'
Διαιτητές
Ιατρικό Προσωπικό: Βασιλειάδης Κωνστ.
Κάμερα: Κίρκας Αν.
Παίκτες που απουσιάζουν
Xρονοδιάγραμμα Αγώνα
1ο Ημίχρονο
45'
2ο Ημίχρονο
90'
Γκολ
52'
53'
Γκολ
53'
58'
61'
Γκολ
61'
65'
65'
Γκόλ (Πέναλτι)
77'
85'
Στατιστικά αγώνα
8 Γκολ 3
1 Κίτρινη Κάρτα 1
Κάρτες
53'
53'
55'
55'
Κίτρινη κάρτα
Σχολιασμός του Αγώνα
27' 0:1 Γκολ
Γκρέτσας Κωνστ.
Γκολ 1:1 44'
Μαλαματένιος Βασ.
Αλλαγή 46'
Μέσα:Γεμενετζής Ανέστ.
Έξω:ΓΚΕΛΗΣ ΔΗΜ.
Γκολ 2:1 52'
Ρήγας Γεωργ.
Γκολ 3:1 53'
Vogli Erald
Κίτρινη κάρτα 53'
Δημητρακόπουλος Ραφαήλ
55' Κίτρινη κάρτα
Γκρέτσα Νικόδ.
Γκολ 4:1 58'
Ρήγας Γεωργ.
58' Αλλαγή
Μέσα:ΣΑΡΗΠΑΡΟΓΛΟΥ Δημ.
Έξω:Γκρέτσας Κωνστ.
Αλλαγή 61'
Μέσα:Καραμούτας Κλεάνθης
Έξω:Μαλαματένιος Βασ.
Γκολ 5:1 61'
Vogli Erald
61' Αλλαγή
Μέσα:ΚΟΝΑΚΛΗΣ Οδ.
Έξω:Μπασιάς Αθαν.
65' 5:2 Γκολ (πέναλτι)
Τενεκεντζής Δημ.
Αλλαγή 66'
Μέσα:Ηλιάδης Αναστ.
Έξω:Λαμπούρης Μενελ.
Αλλαγή 71'
Μέσα:Σιδηρόπουλος Ν.
Έξω:Σαμαράς Ιωάνν.
Γκολ 6:2 73'
Γεμενετζής Ανέστ.
75' Αλλαγή
Μέσα:Τάττος Δημήτριος
Έξω:Γεωργιάδης Γ.
75' Αλλαγή
Μέσα:Ταζές Βασ.-Χρυσ.
Έξω:Παπαδάκης Εμμ.
Γκολ 7:2 77'
Ρήγας Γεωργ.
83' 7:3 Γκολ
ΣΑΡΗΠΑΡΟΓΛΟΥ Δημ.
Γκολ 8:3 85'
Ρήγας Γεωργ.
Τελευταίοι Αγώνες
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 4 Οκτωβρίου 2020 16:30
Θύελλα Καμενικίων
8 3
Νέα Ζίχνη
4 Οκτωβρίου 2020 16:30
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Θύελλα Καμενικίων
8
3
Νέα Ζίχνη
| Δαιτητής: Καρασάββας Χαράλ.
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 20 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Θύελλα Καμενικίων
5 0
Ψυχικό
20 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Θύελλα Καμενικίων
5
0
Ψυχικό
| Δαιτητής: Γεωργίου Ιωάνν.
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 8 Μαρτίου 2020 15:30
Θύελλα Καμενικίων
0 4
Καλά Δένδρα
8 Μαρτίου 2020 15:30
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Θύελλα Καμενικίων
0
4
Καλά Δένδρα
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 23 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Θύελλα Καμενικίων
1 5
ΠΟΣ 2000
23 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Θύελλα Καμενικίων
1
5
ΠΟΣ 2000
| Δαιτητής: Φραγκάκης Συμεών
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 15 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Θύελλα Καμενικίων
1 2
Ηράκλεια
15 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Θύελλα Καμενικίων
1
2
Ηράκλεια
| Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
Ν Ν Η Ι Η
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 4 Οκτωβρίου 2020 16:30
Θύελλα Καμενικίων
8 3
Νέα Ζίχνη
4 Οκτωβρίου 2020 16:30
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Θύελλα Καμενικίων
8
3
Νέα Ζίχνη
| Δαιτητής: Καρασάββας Χαράλ.
Γήπεδο Νέας Ζίχνης 27 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Νέα Ζίχνη
2 2
Βαλτοτόπι
27 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Νέας Ζίχνης
Νέα Ζίχνη
2
2
Βαλτοτόπι
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος 8 Μαρτίου 2020 15:30
Άγιο Πνεύμα
4 2
Νέα Ζίχνη
8 Μαρτίου 2020 15:30
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος
Άγιο Πνεύμα
4
2
Νέα Ζίχνη
| Δαιτητής: Μαγής Χρήστος
Γήπεδο Νέας Ζίχνης 29 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Νέα Ζίχνη
3 0
Λευκώνας
29 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Νέας Ζίχνης
Νέα Ζίχνη
3
0
Λευκώνας
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Νέας Ζίχνης 16 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Νέα Ζίχνη
3 0
Λευκώνας
16 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Νέας Ζίχνης
Νέα Ζίχνη
3
0
Λευκώνας
| Δαιτητής: Φραγκάκης Συμεών

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.