Γ’ Εθνική 2019-20 | Αγωνιστική 4
| 13 Οκτωβρίου 2019 16:00
ι η ι ν ι
Κυριακόπουλος
51'
Μπαντάνης Μ.
62'
2 : 4
Τελικό
ν ν η η ν
Μπονέρης Δημ.
39'
Κωνσταντίνου Φωτ.
47'
Σαρέγκος Ιωάνν.
68'
Γεράκης Νικ.
86'
Xρονοδιάγραμμα Αγώνα
45'
90'
Στατιστικά αγώνα
2 Γκολ 4
3 Κίτρινη Κάρτα 3
0 2 Κίτρινες > Κόκκινη κάρτα 1
1 Κόκκινες Κάρτες 0
Κάρτες
28'
28'
Κίτρινη κάρτα
67'
67'
Κίτρινη κάρτα
70'
70'
Κίτρινη κάρτα
80'
Κίτρινη κάρτα
80'
86'
Κίτρινη κάρτα
86'
90' +4
Κίτρινη κάρτα
90' +4
90' +4
Κόκκινη κάρτα
90' +4
90' +7
90' +7
2η Κίτρινη > Κόκκινη κάρτα
Σχολιασμός του Αγώνα
28' Κίτρινη κάρτα
Τσομαχασβίλι Θορν.
Τσομαχασβίλι Θορν.
39' 0:1 Γκολ
Μπονέρης Δημ.
Μπονέρης Δημ.
Αλλαγή 46'
Μέσα:Κυριακόπουλος
Έξω:Λαζαρίδης
47' 0:2 Γκολ
Κωνσταντίνου Φωτ.
Κωνσταντίνου Φωτ.
Γκολ 1:2 51'
Κυριακόπουλος
Γκολ 2:2 62'
Μπαντάνης Μ.
66' Αλλαγή
Μέσα:Σαρέγκος Ιωάνν.
Έξω:Μπονέρης Δημ.
Σαρέγκος Ιωάνν.
67' Κίτρινη κάρτα
Τσουλλχάη Εουράλ
Τσουλλχάη Εουράλ
68' 2:3 Γκολ
Σαρέγκος Ιωάνν.
Σαρέγκος Ιωάνν.
69' Αλλαγή
Μέσα:Μούστα Αουρ.
Έξω:Τσουλλχάη Εουράλ
Μούστα Αουρ.
70' Κίτρινη κάρτα
Παπαδόπουλος Γεωργ.
Παπαδόπουλος Γεωργ.
74' Αλλαγή
Μέσα:Γεράκης Νικ.
Έξω:Αηδονίδης Σωκρ.
Γεράκης Νικ.
Κίτρινη κάρτα 80'
Δεληγιάννης
Αλλαγή 81'
Μέσα:Μενίκου
Έξω:Μαρκάκης Δ.
Αλλαγή 81'
Μέσα:Παπαδόπουλος Λ.
Έξω:Τοπαλής
Αλλαγή 81'
Μέσα:Χατζηκυριάκου Στέφ.
Έξω:Γκουτσίδης Γεώργ.
86' 2:4 Γκολ
Γεράκης Νικ.
Γεράκης Νικ.
Κίτρινη κάρτα 86'
Τσάκωνας Σπυρίδων
90' Αλλαγή
Μέσα:Πολυχρονίδης Νικόλαος
Έξω:Κωνσταντίνου Φωτ.
Πολυχρονίδης Νικόλαος
Κίτρινη κάρτα 90' +4'
Μελισσόπουλος Αλ.
Κόκκινη κάρτα 90' +4'
Καλτσάς Γ.
90' +7' 2η Κίτρινη > Κόκκινη κάρτα
Παπαδόπουλος Γεωργ.
Παπαδόπουλος Γεωργ.

Ευχαριστούμε την Πόπη Καρυπίδου για την άμεση ενημέρωση.

Τελευταίοι Αγώνες
13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Κεραυνός Πέρνης
2 4
Κάτω Καμήλα
13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Κεραυνός Πέρνης
2
4
Κάτω Καμήλα
6 Οκτωβρίου 2019 16:00
Αετός Οφρυνίου
1 1
Κεραυνός Πέρνης
6 Οκτωβρίου 2019 16:00
Αετός Οφρυνίου
1
1
Κεραυνός Πέρνης
29 Σεπτεμβρίου 2019 16:00
Αλεξανδρούπολη FC
1 2
Κεραυνός Πέρνης
29 Σεπτεμβρίου 2019 16:00
Αλεξανδρούπολη FC
1
2
Κεραυνός Πέρνης
22 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Κεραυνός Πέρνης
1 1
Άρης Αβάτου
22 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Κεραυνός Πέρνης
1
1
Άρης Αβάτου
14 Απριλίου 2019 16:00
Αλεξανδρούπολη
3 2
Κεραυνός Πέρνης
14 Απριλίου 2019 16:00
Αλεξανδρούπολη
3
2
Κεραυνός Πέρνης
13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Κεραυνός Πέρνης
2 4
Κάτω Καμήλα
13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Κεραυνός Πέρνης
2
4
Κάτω Καμήλα
6 Οκτωβρίου 2019 16:00
Κάτω Καμήλα
4 2
Αλεξανδρούπολη FC
6 Οκτωβρίου 2019 16:00
Κάτω Καμήλα
4
2
Αλεξανδρούπολη FC
29 Σεπτεμβρίου 2019 16:00
Άρης Αβάτου
4 1
Κάτω Καμήλα
29 Σεπτεμβρίου 2019 16:00
Άρης Αβάτου
4
1
Κάτω Καμήλα
22 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Κάτω Καμήλα
0 1
Απόλλων Παραλιμνίου
22 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Κάτω Καμήλα
0
1
Απόλλων Παραλιμνίου
Γήπεδο Μεγαλοχωρίου 8 Σεπτεμβρίου 2019 16:45
Μεγαλοχώρι
1 8
Κάτω Καμήλα
8 Σεπτεμβρίου 2019 16:45
Γήπεδο Μεγαλοχωρίου
Μεγαλοχώρι
1
8
Κάτω Καμήλα
| Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.