Γ’ Εθνική 2019-20 | Αγωνιστική 18
| Γήπεδα Ε.Π.Σ. Σερρών | 2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Κάτω Καμήλα
ν ι ι ν ν
2 : 4
Τελικό
Αετός Οφρυνίου
ι η ν ν ν
Μπονέρης Δημ.
13'
Γεράκης Νικ.
64'
Παυλίδης Γεώργ.
20'
Παυλίδης Γεώργ.
23'
Παυλίδης Γεώργ.
80'
Παυλίδης Γεώργ.
82'
Xρονοδιάγραμμα Αγώνα
1ο Ημίχρονο
45'
2ο Ημίχρονο
90'
Στατιστικά αγώνα
Κάρτες
18'
Κίτρινη κάρτα
18'
51'
Κίτρινη κάρτα
51'
61'
Κίτρινη κάρτα
61'
72'
Κίτρινη κάρτα
72'
75'
75'
Κίτρινη κάρτα
Σχολιασμός του Αγώνα
Μπονέρης Δημ.
Γκολ 1:0 13'
Μπονέρης Δημ.
Μακούσης Θωμάς
Κίτρινη κάρτα 18'
Μακούσης Θωμάς
20' 1:1 Γκολ
Παυλίδης Γεώργ.
23' 1:2 Γκολ
Παυλίδης Γεώργ.
Κρουστάλλης Γεωρ.
Αλλαγή 39'
Μέσα:Κρουστάλλης Γεωρ.
Έξω:Τσουλλχάη Εουράλ
Κωνσταντίνου Φωτ.
Αλλαγή 46'
Μέσα:Κωνσταντίνου Φωτ.
Έξω:Μακούσης Θωμάς
Γεράκης Νικ.
Κίτρινη κάρτα 51'
Γεράκης Νικ.
53' Αλλαγή
Μέσα:Παναγος
Έξω:Βουζουλίδης
56' Αλλαγή
Μέσα:Σαββατιανός Άγγελος
Έξω:ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Ζάντσιος Φωτ.
Κίτρινη κάρτα 61'
Ζάντσιος Φωτ.
Γεράκης Νικ.
Γκολ 2:2 64'
Γεράκης Νικ.
Σαρέγκος Ιωάνν.
Αλλαγή 72'
Μέσα:Σαρέγκος Ιωάνν.
Έξω:Μπίλης Κωνστ.
Σιάκκας Γεώργ.
Κίτρινη κάρτα 72'
Σιάκκας Γεώργ.
75' Κίτρινη κάρτα
Κωνσταντινίδης
80' 2:3 Γκολ
Παυλίδης Γεώργ.
82' 2:4 Γκολ
Παυλίδης Γεώργ.
Βίντεο του Αγώνα
Μεταξύ τους αναμετρήσεις
20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Αετός Οφρυνίου
1 1
Κάτω Καμήλα
20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Αετός Οφρυνίου
1
1
Κάτω Καμήλα
Τελευταίοι Αγώνες
Γήπεδα Ε.Π.Σ. Σερρών 2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Κάτω Καμήλα
2 4
Αετός Οφρυνίου
2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδα Ε.Π.Σ. Σερρών
Κάτω Καμήλα
2
4
Αετός Οφρυνίου
Γήπεδα Ε.Π.Σ.Σ. 29 Ιανουαρίου 2020 15:00
Κάτω Καμήλα
1 0
Απόλλων Παραλιμνίου
29 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδα Ε.Π.Σ.Σ.
Κάτω Καμήλα
1
0
Απόλλων Παραλιμνίου
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδα Ε.Π.Σ. Σερρών 25 Ιανουαρίου 2020 15:00
Κάτω Καμήλα
4 1
Κεραυνός Πέρνης
25 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδα Ε.Π.Σ. Σερρών
Κάτω Καμήλα
4
1
Κεραυνός Πέρνης
19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
0 0
Κάτω Καμήλα
19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
0
0
Κάτω Καμήλα
Γήπεδο Ομόνοιας Α' 12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Κάτω Καμήλα
1 1
Άρης Αβάτου
12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Ομόνοιας Α'
Κάτω Καμήλα
1
1
Άρης Αβάτου
Γήπεδα Ε.Π.Σ. Σερρών 2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Κάτω Καμήλα
2 4
Αετός Οφρυνίου
2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδα Ε.Π.Σ. Σερρών
Κάτω Καμήλα
2
4
Αετός Οφρυνίου
26 Ιανουαρίου 2020 15:00
Αετός Οφρυνίου
1 0
Ηρακλής Νέου Ζυγού
26 Ιανουαρίου 2020 15:00
Αετός Οφρυνίου
1
0
Ηρακλής Νέου Ζυγού
19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Κεραυνός Πέρνης
1 5
Αετός Οφρυνίου
19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Κεραυνός Πέρνης
1
5
Αετός Οφρυνίου
12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Αετός Οφρυνίου
3 0
Κιλκισιακός
12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Αετός Οφρυνίου
3
0
Κιλκισιακός
5 Ιανουαρίου 2020 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
1 0
Αετός Οφρυνίου
5 Ιανουαρίου 2020 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
1
0
Αετός Οφρυνίου

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.