Ε.Π.Σ. Σερρών - Αγώνες κατάταξης 2018-19

2018-19
Play Out Α’ Κατηγορία 2023-24
Αγωνιστική 3
Παλαιοκώμη
- : -
Νιγρίτα
Play Out Α’ Κατηγορία 2023-24
Αγωνιστική 3
Χείμαρρος
- : -
Μεγαλοχώρι
Play Out Α’ Κατηγορία 2023-24
Αγωνιστική 3
Εμμ.Παππάς
- : -
Λιθότοπος
Play Out Α’ Κατηγορία 2023-24
Αγωνιστική 3
Νέο Πετρίτσι
- : -
Π.Α.Ο.Κ. Σερρών
Play Out Α’ Κατηγορία 2023-24
Αγωνιστική 3
Νέα Ζίχνη
- : -
Ροδόπολη
Play Out Α’ Κατηγορία 2023-24
Αγωνιστική 2
Μεγαλοχώρι
- : -
Λιθότοπος
<
>
Βαθμολογίες
Πρόγραμμα
Αποτελέσματα
Στατιστικά
Κάρτες
Θέση 3η-4η
Θέση 5η-6η
Group #3
Αγωνιστική 2
Play Out Α’ Κατηγορία 2023-24
6 Μαρτίου 2024
- 15:30
Μεγαλοχώρι
- -
Λιθότοπος
Αγωνιστική 3
Play Out Α’ Κατηγορία 2023-24
2 Μαρτίου 2024
- 15:30
Παλαιοκώμη
- -
Νιγρίτα
Play Out Α’ Κατηγορία 2023-24
2 Μαρτίου 2024
- 15:30
Χείμαρρος
- -
Μεγαλοχώρι
Play Out Α’ Κατηγορία 2023-24
3 Μαρτίου 2024
- 15:30
Εμμ.Παππάς
- -
Λιθότοπος
Play Out Α’ Κατηγορία 2023-24
3 Μαρτίου 2024
- 15:30
Νέο Πετρίτσι
- -
Π.Α.Ο.Κ. Σερρών
Play Out Α’ Κατηγορία 2023-24
3 Μαρτίου 2024
- 15:30
Νέα Ζίχνη
- -
Ροδόπολη
Αγωνιστική 2
Play Out Α’ Κατηγορία 2023-24
25 Φεβρουαρίου 2024
- 15:30
Νέο Πετρίτσι
4 1
Νέα Ζίχνη
Play Out Α’ Κατηγορία 2023-24
24 Φεβρουαρίου 2024
- 15:30
Π.Α.Ο.Κ. Σερρών
1 7
Χείμαρρος
Play Out Α’ Κατηγορία 2023-24
24 Φεβρουαρίου 2024
- 15:30
Νιγρίτα
2 0
Εμμ.Παππάς
Play Out Α’ Κατηγορία 2023-24
24 Φεβρουαρίου 2024
- 15:30
Ροδόπολη
0 3
Παλαιοκώμη
Αγωνιστική 1
Play Out Α’ Κατηγορία 2023-24
18 Φεβρουαρίου 2024
- 15:30
Λιθότοπος
4 1
Π.Α.Ο.Κ. Σερρών
Play Out Α’ Κατηγορία 2023-24
18 Φεβρουαρίου 2024
- 15:30
Εμμ.Παππάς
3 1
Μεγαλοχώρι
Play Out Α’ Κατηγορία 2023-24
17 Φεβρουαρίου 2024
- 16:00
Νιγρίτα
3 0
Ροδόπολη
Play Out Α’ Κατηγορία 2023-24
17 Φεβρουαρίου 2024
- 15:45
Παλαιοκώμη
6 0
Νέο Πετρίτσι
Play Out Α’ Κατηγορία 2023-24
17 Φεβρουαρίου 2024
- 15:30
Χείμαρρος
2 0
Νέα Ζίχνη
Σκόρερ
Θέση#
Παίκτης
Γκολ
1
Χείμαρρος
4
2
2
3
Χείμαρρος
1
4
1
5
Μεγαλοχώρι
1
6
1
7
Εμμ.Παππάς
1
8
Λιθότοπος
1
9
Νέο Πετρίτσι
1
10
Π.Α.Ο.Κ. Σερρών
1
Στατιστικά Παικτών ( Η σειρά είναι αλφαβητικά )
Θ
Παίκτης
1
Γκρέτσα Νικόδ.
Νέα Ζίχνη
0
1
0
2
ΓΚΑΤΖΕΛΗΣ Άγγελος
Νέα Ζίχνη
0
1
0
3
Φάκης Ιωάνν.
Χείμαρρος
0
0
0
4
Ζυγκερίδης Γεώργ.
Λιθότοπος
0
0
0
5
Γκότσικας Πασχ.
Μεγαλοχώρι
0
0
0
6
Σπυρόπουλος Αλέξ.
Εμμ.Παππάς
0
0
0
7
Παραλής Αθαν.
Νιγρίτα
0
0
0
8
Σελαλματζίδης Αθαν.
Εμμ.Παππάς
0
0
0
9
Κεβάνι Κλαϊντ
Εμμ.Παππάς
0
0
0
10
Πρόβατος Μιχαήλ
Νιγρίτα
0
0
0
Ομάδων
Θ
Σύλλογοι
1
Νέα Ζίχνη
Νέα Ζίχνη
0
2
0
2
Χείμαρρος
Χείμαρρος
0
0
0
3
Εμμ.Παππάς
Εμμ.Παππάς
0
0
0
4
Λιθότοπος
Λιθότοπος
0
0
0
5
Νιγρίτα
Νιγρίτα
0
0
0
6
Παλαιοκώμη
Παλαιοκώμη
0
0
0
7
Π.Α.Ο.Κ. Σερρών
Π.Α.Ο.Κ. Σερρών
0
0
0
8
Νέο Πετρίτσι
Νέο Πετρίτσι
0
0
0
9
Μεγαλοχώρι
Μεγαλοχώρι
0
0
0