Θεοχαρίδης Μιχαήλ

Πλήρες όνομα
Θεοχαρίδης Μιχαήλ
Θέση
Τερματοφύλακας
Τρέχουσα ομάδα
Εθνικότητα
Ημερομηνία γέννησης
31 Μαρτίου 1999
Ηλικία
23
Προηγούμενη Ομάδα:
Εμμ. Παππάς
Σεζόν: 2021-22 / Όλα
Αγώνες που έπαιξε
27
/ 49
Ξεκίνησε βασικός
27
/ 49
Γκολ που δέχτηκε
57
/ 76
Ανέπαφη Εστία
5
/ 12
Μεταγραφές
Ομάδα που αποχώρησε
Ομάδα που μεταγράφηκε
Ημερομηνία μεταγραφής
Κατάσταση
Ομάδα που αποχώρησε / Ομάδα που μεταγράφηκε
Ημερομηνία μεταγραφής / Κατάσταση
Εμμ.Παππάς
Πρώτη
1 Αυγούστου 2021
Ελεύθερος
Εμμ.Παππάς
Πρώτη
1 Αυγούστου 2021
Ελεύθερος
Στατιστικά παίκτη
Play Out Α1 Επίλεκτης 2021-22
10
10
0
900′
0
0
0
17
3
Κύπελλο ΕΠΣ Σερρών 2021-22
2
2
0
210′
0
0
0
5
0
Α1 Επίλεκτη 2021-22
15
15
0
1350′
0
0
0
35
2
Συνολικά:
27
27
0
2460′
0
0
0
57
5
Αγώνες Παίκτη
Ημερομηνία
Με
Εναντίον
Γηπεδούχος/Φιλοξενούμενος
Αποτελέσματα
Play Out Α1 Επίλεκτης 2021-22
Play Out Α1 Επίλεκτης 2021-22
11 Μαΐου 2022
Ροδολίβος Πρώτη
‫Φιλοξενούμενος
Πρώτη
Ροδολίβος
Ι 0:0
90′
0
27 Απριλίου 2022
Πρώτη Χρυσό
Γηπεδούχος
Πρώτη
Χρυσό
Γ
Η 1:4
90′
4
16 Απριλίου 2022
Ροδόπολη Πρώτη
‫Φιλοξενούμενος
Πρώτη
Ροδόπολη
Η 3:2
90′
3
10 Απριλίου 2022
Πρώτη Άνω Πορόϊα
Γηπεδούχος
Πρώτη
Άνω Πορόϊα
Γ
Η 2:4
90′
4
3 Απριλίου 2022
Δραβήσκος Πρώτη
‫Φιλοξενούμενος
Πρώτη
Δραβήσκος
Η 3:0
90′
3
20 Μαρτίου 2022
Άγιο Πνεύμα Πρώτη
‫Φιλοξενούμενος
Πρώτη
Άγιο Πνεύμα
Η 1:0
90′
1
12 Μαρτίου 2022
Πρώτη Μεγαλοχώρι
Γηπεδούχος
Πρώτη
Μεγαλοχώρι
Γ
Ι 1:1
90′
1
6 Μαρτίου 2022
Χρυσό Πρώτη
‫Φιλοξενούμενος
Πρώτη
Χρυσό
Ι 0:0
90′
0
Πρώτη
Ροδολίβος
Γ
Η 0:1
90′
1
6 Φεβρουαρίου 2022
Πρώτη Δραβήσκος
Γηπεδούχος
Πρώτη
Δραβήσκος
Γ
Ι 0:0
90′
0
Κύπελλο ΕΠΣ Σερρών 2021-22
Κύπελλο ΕΠΣ Σερρών 2021-22
6 Απριλίου 2022
Πρώτη Απόλλων Παραλιμνίου
Γηπεδούχος
Πρώτη
Απόλλων Παραλιμνίου
Γ
Η 2:4
90′
4
24 Νοεμβρίου 2021
Νιγρίτα Πρώτη
‫Φιλοξενούμενος
Πρώτη
Νιγρίτα
Ν 2:4
120′
1
Α1 Επίλεκτη 2021-22
Α1 Επίλεκτη 2021-22
29 Ιανουαρίου 2022
Πρώτη Νεοχώρι
Γηπεδούχος
Πρώτη
Νεοχώρι
Γ
Η 3:4
90′
4
15 Ιανουαρίου 2022
Χείμαρρος Πρώτη
‫Φιλοξενούμενος
Πρώτη
Χείμαρρος
Η 3:0
90′
3
19 Δεκεμβρίου 2021
Πρώτη Άνω Μητρούση
Γηπεδούχος
Πρώτη
Άνω Μητρούση
Γ
Η 1:2
90′
2
15 Δεκεμβρίου 2021
Λιθότοπος Πρώτη
‫Φιλοξενούμενος
Πρώτη
Λιθότοπος
Η 5:3
90′
5
12 Δεκεμβρίου 2021
Πρώτη Μεγαλοχώρι
Γηπεδούχος
Πρώτη
Μεγαλοχώρι
Γ
Η 0:1
90′
1
5 Δεκεμβρίου 2021
Πρώτη Σέρρες 1800
Γηπεδούχος
Πρώτη
Σέρρες 1800
Γ
Η 2:4
90′
4
27 Νοεμβρίου 2021
Ροδολίβος Πρώτη
‫Φιλοξενούμενος
Πρώτη
Ροδολίβος
Η 2:1
90′
2
21 Νοεμβρίου 2021
Πρώτη Σκοτούσα
Γηπεδούχος
Πρώτη
Σκοτούσα
Γ
Η 0:2
90′
2
14 Νοεμβρίου 2021
Άνω Πορόϊα Πρώτη
‫Φιλοξενούμενος
Πρώτη
Άνω Πορόϊα
Η 4:0
90′
4
7 Νοεμβρίου 2021
Πρώτη Χρυσό
Γηπεδούχος
Πρώτη
Χρυσό
Γ
Ι 1:1
90′
1
30 Οκτωβρίου 2021
Άγιο Πνεύμα Πρώτη
‫Φιλοξενούμενος
Πρώτη
Άγιο Πνεύμα
Η 3:0
90′
3
10 Οκτωβρίου 2021
Αμμουδιά Πρώτη
‫Φιλοξενούμενος
Πρώτη
Αμμουδιά
Η 2:0
90′
2
3 Οκτωβρίου 2021
Πρώτη Ροδόπολη
Γηπεδούχος
Πρώτη
Ροδόπολη
Γ
Ν 3:0
90′
0
25 Σεπτεμβρίου 2021
Σιδηρόκαστρο Πρώτη
‫Φιλοξενούμενος
Πρώτη
Σιδηρόκαστρο
Η 2:1
90′
2
Πρώτη
Δραβήσκος
Γ
Ν 2:0
90′
0

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.