Play Off Β’ Όμιλος | Αγωνιστική 8
| 20 Απριλίου 2019 17:00
Ροδολίβος
η ν ι ν ν
3 : 0
Τελικό
Άγιο Πνεύμα
ν ν ν ν η
Τσακμάκης Βασ.
13'
Σκέντερι Εντρίτ
28'
Ιωαννίδης Βασ.
90'
Διαιτητές
Xρονοδιάγραμμα Αγώνα
1ο Ημίχρονο
45'
2ο Ημίχρονο
90'
Γκολ
28'
Γκολ (με πέναλτι)
28'
90'
Γκολ (με πέναλτι)
90'
Στατιστικά αγώνα
Κάρτες
27'
27'
Κόκκινη κάρτα
62'
62'
Κίτρινη κάρτα
Σχολιασμός του Αγώνα
Γκολ 1:0 13'
Τσακμάκης Βασ.
27' Κόκκινη κάρτα
Shajaku Xhul
Γκολ (πέναλτι) 2:0 28'
Σκέντερι Εντρίτ
62' Κίτρινη κάρτα
Κίτσιος Ευαγγ.
Γκολ (πέναλτι) 3:0 90'
Ιωαννίδης Βασ.
Μεταξύ τους αναμετρήσεις
27 Μαρτίου 2019 16:00
Άγιο Πνεύμα
2 0
Ροδολίβος
27 Μαρτίου 2019 16:00
Άγιο Πνεύμα
2
0
Ροδολίβος
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
9 Φεβρουαρίου 2019 15:30
Ροδολίβος
1 0
Άγιο Πνεύμα
9 Φεβρουαρίου 2019 15:30
Ροδολίβος
1
0
Άγιο Πνεύμα
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
21 Οκτωβρίου 2018 16:00
Άγιο Πνεύμα
0 1
Ροδολίβος
21 Οκτωβρίου 2018 16:00
Άγιο Πνεύμα
0
1
Ροδολίβος
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Τελευταίοι Αγώνες
Η Η Η Ν Η
20 Απριλίου 2019 17:00
Ροδολίβος
3 0
Άγιο Πνεύμα
20 Απριλίου 2019 17:00
Ροδολίβος
3
0
Άγιο Πνεύμα
| Δαιτητής: Τζουμαλάκης Απόστ.
14 Απριλίου 2019 17:00
Νέα Ζίχνη
0 1
Ροδολίβος
14 Απριλίου 2019 17:00
Νέα Ζίχνη
0
1
Ροδολίβος
| Δαιτητής: Καρπουζέλης Πασχ.
10 Απριλίου 2019 17:00
Ροδολίβος
2 0
Νιγρίτα
10 Απριλίου 2019 17:00
Ροδολίβος
2
0
Νιγρίτα
| Δαιτητής: Φραγκάλας Ραφ.
7 Απριλίου 2019 17:00
Πρώτη
1 1
Ροδολίβος
7 Απριλίου 2019 17:00
Πρώτη
1
1
Ροδολίβος
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
30 Μαρτίου 2019 16:00
Ροδολίβος
2 0
ΠΣ Σέρρες
30 Μαρτίου 2019 16:00
Ροδολίβος
2
0
ΠΣ Σέρρες
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
20 Απριλίου 2019 17:00
Ροδολίβος
3 0
Άγιο Πνεύμα
20 Απριλίου 2019 17:00
Ροδολίβος
3
0
Άγιο Πνεύμα
| Δαιτητής: Τζουμαλάκης Απόστ.
14 Απριλίου 2019 17:00
Πρώτη
2 1
Άγιο Πνεύμα
14 Απριλίου 2019 17:00
Πρώτη
2
1
Άγιο Πνεύμα
| Δαιτητής: Στόλης Διον.
10 Απριλίου 2019 17:00
Άγιο Πνεύμα
1 0
Νέα Ζίχνη
10 Απριλίου 2019 17:00
Άγιο Πνεύμα
1
0
Νέα Ζίχνη
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
6 Απριλίου 2019 17:00
ΠΣ Σέρρες
0 3
Άγιο Πνεύμα
6 Απριλίου 2019 17:00
ΠΣ Σέρρες
0
3
Άγιο Πνεύμα
| Α/Α
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
31 Μαρτίου 2019 17:00
Νιγρίτα
1 4
Άγιο Πνεύμα
31 Μαρτίου 2019 17:00
Νιγρίτα
1
4
Άγιο Πνεύμα
| Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.