ΕΠΟ

2018-2019
Βαθμολογία
Αποτελεσματα
Πρόγραμμα
Παίκτες
#
Σύλλογος
Α
Ν
Ι
Η
Γκ. Υπ.
Γκ. Κατ.
Δ.Τ.
Πόντοι
1
Καβάλα
ν ν ν ν ν
26
21
3
2
66
9
57
66
2
26
20
5
1
52
14
38
65
3
26
14
4
8
42
24
18
46
4
26
13
6
7
40
20
20
45
5
26
11
6
9
44
34
10
39
6
26
11
5
10
27
22
5
38
7
26
9
10
7
26
20
6
37
8
26
10
6
10
28
31
-3
36
9
26
9
8
9
29
28
1
32
10
26
7
8
11
19
29
-10
29
11
26
7
3
16
26
51
-25
24
12
26
6
2
18
19
59
-40
20
13
26
4
4
18
18
51
-33
16
14
26
3
4
19
21
65
-44
13
Από τον Κευρανό Πέρνης αφαιρέθηκαν 3 βαθμοί
εμφάνιση σε πλήρη οθόνη
Καβάλα
Νέστος Χρυσούπολης
Πανσερραϊκός
Απόλλων Παραλιμνίου
Αετός Οφρυνίου
Άρης Αβάτου
Αλέξανδρος Κιλκίς
Ορφέας Ξάνθης
Κεραυνός Πέρνης
ΑΕ Καλαμπακίου
Αλεξανδρούπολη
Ασπίς Ξάνθης
Σιδηρόκαστρο
ΠΑΟ Κοσμίου
1 Καβάλα
0–0
2–3
4–0
0–1
1–0
1–0
1–0
2–1
2–0
0–0
2–1
2–0
2–0
2–1
0–0
2–0
3–0
3–1
3–1
2–0
8–0
3–0
5–0
6–0
7–0
3–0
2 Νέστος Χρυσούπολης
3–2
0–0
3–0
2–1
2–2
1–0
3–1
2–1
2–0
0–1
2–0
0–0
3–1
1–0
1–0
0–0
2–2
2–1
4–2
1–0
4–0
4–0
2–0
2–0
3–0
3–0
3 Πανσερραϊκός
1–0
0–4
1–2
0–3
0–0
0–1
1–1
2–1
2–1
2–1
0–0
0–0
1–0
0–1
1–2
0–1
4–0
0–1
5–2
1–0
4–1
2–0
4–0
4–0
3–0
4–2
4 Απόλλων Παραλιμνίου
0–1
0–1
0–1
2–2
1–0
0–0
2–1
1–2
1–1
1–0
2–0
0–2
3–1
1–1
1–0
1–1
3–1
1–0
1–2
0–1
4–0
1–0
2–0
1–1
5–1
6–0
5 Αετός Οφρυνίου
1–2
0–1
1–2
1–3
1–2
1–1
2–1
1–2
1–0
0–0
0–0
2–1
2–3
2–1
3–2
4–5
1–1
0–3
5–1
3–0
3–1
0–0
0–0
3–1
3–0
4–1
6 Άρης Αβάτου
0–0
0–2
1–0
0–2
1–2
1–2
0–1
1–1
0–0
0–1
3–0
0–0
1–0
0–0
2–0
0–3
0–1
0–1
3–0
2–1
1–0
3–0
2–0
0–3
4–2
2–0
7 Αλέξανδρος Κιλκίς
0–2
1–2
0–0
0–2
0–0
0–0
2–0
0–2
1–2
0–0
0–0
0–3
2–1
1–1
2–2
0–1
1–0
0–0
3–1
2–0
3–0
3–0
0–0
3–0
0–0
2–1
8 Ορφέας Ξάνθης
1–2
0–2
0–1
1–3
1–0
0–1
1–1
1–3
1–2
3–2
0–0
0–1
1–1
1–2
0–0
1–0
0–0
2–1
2–1
0–0
4–0
2–0
0–6
2–1
3–1
1–0
9 Κεραυνός Πέρνης
0–2
0–0
0–0
0–1
1–0
2–1
1–1
0–1
5–4
2–3
3–0
0–2
1–0
2–2
0–1
0–0
1–1
0–0
1–1
2–3
0–1
0–3
2–1
3–0
1–0
2–0
10 ΑΕ Καλαμπακίου
1–3
0–3
1–2
2–2
1–0
0–4
0–1
1–3
3–0
1–1
1–0
1–0
0–0
0–1
1–2
0–0
0–0
1–1
1–2
0–1
0–0
2–1
1–0
1–0
0–0
0–2
11 Αλεξανδρούπολη
0–2
1–3
0–1
2–4
0–1
2–5
1–0
2–1
0–3
1–5
1–2
0–3
0–2
1–3
0–0
1–2
3–2
1–1
1–0
2–1
0–3
1–3
1–0
0–1
2–0
3–3
12 Ασπίς Ξάνθης
0–3
0–8
0–4
0–4
0–2
1–4
0–1
0–4
0–0
1–3
0–3
0–1
0–3
0–3
0–2
0–4
3–0
1–0
1–2
0–0
3–1
3–0
2–0
3–1
0–2
1–4
13 Σιδηρόκαστρο
0–6
0–5
0–2
0–2
0–4
0–4
1–1
0–2
1–3
0–0
3–0
0–2
0–3
0–0
1–2
6–0
0–3
1–2
0–1
0–1
1–0
0–1
1–3
0–2
1–0
2–2
14 ΠΑΟ Κοσμίου
0–3
0–7
0–3
0–3
2–4
0–3
0–6
1–5
1–4
0–3
0–2
2–4
1–2
0–0
0–1
1–3
0–2
0–1
2–0
0–0
3–3
0–2
4–1
2–0
2–2
0–1
14 Απριλίου 2019
14 Απριλίου 2019
- 16:00
ΠΑΟ Κοσμίου
0 6
Απόλλων Παραλιμνίου
14 Απριλίου 2019
- 16:00
Αλέξανδρος Κιλκίς
0 0
Πανσερραϊκός
14 Απριλίου 2019
- 16:00
Ορφέας Ξάνθης
0 6
Σιδηρόκαστρο
14 Απριλίου 2019
- 16:00
Νέστος Χρυσούπολης
3 1
Αετός Οφρυνίου
14 Απριλίου 2019
- 16:00
Ασπίς Ξάνθης
0 3
Καβάλα
14 Απριλίου 2019
- 16:00
Αλεξανδρούπολη
3 2
Κεραυνός Πέρνης
14 Απριλίου 2019
- 16:00
ΑΕ Καλαμπακίου
1 0
Άρης Αβάτου
7 Απριλίου 2019
7 Απριλίου 2019
- 16:00
Απόλλων Παραλιμνίου
4 0
Ασπίς Ξάνθης
7 Απριλίου 2019
- 16:00
Σιδηρόκαστρο
0 2
Νέστος Χρυσούπολης
7 Απριλίου 2019
- 16:00
Αετός Οφρυνίου
1 2
Πανσερραϊκός
7 Απριλίου 2019
- 16:00
Καβάλα
3 1
Αλεξανδρούπολη
7 Απριλίου 2019
- 16:00
Κεραυνός Πέρνης
1 1
ΑΕ Καλαμπακίου
7 Απριλίου 2019
- 16:00
Άρης Αβάτου
3 0
Αλέξανδρος Κιλκίς
7 Απριλίου 2019
- 16:00
ΠΑΟ Κοσμίου
0 1
Ορφέας Ξάνθης
31 Μαρτίου 2019
31 Μαρτίου 2019
- 16:00
Πανσερραϊκός
4 0
Σιδηρόκαστρο
31 Μαρτίου 2019
- 16:00
Νέστος Χρυσούπολης
3 0
ΠΑΟ Κοσμίου
31 Μαρτίου 2019
- 16:00
Αετός Οφρυνίου
1 0
Άρης Αβάτου
31 Μαρτίου 2019
- 16:00
Αλεξανδρούπολη
0 3
Ασπίς Ξάνθης
31 Μαρτίου 2019
- 16:00
ΑΕ Καλαμπακίου
1 3
Καβάλα
31 Μαρτίου 2019
- 16:00
Αλέξανδρος Κιλκίς
2 2
Κεραυνός Πέρνης
30 Μαρτίου 2019
30 Μαρτίου 2019
- 16:00
Ορφέας Ξάνθης
1 1
Απόλλων Παραλιμνίου
24 Μαρτίου 2019
24 Μαρτίου 2019
- 15:00
Απόλλων Παραλιμνίου
1 2
Αλεξανδρούπολη
24 Μαρτίου 2019
- 15:00
Σιδηρόκαστρο
3 0
Άρης Αβάτου
24 Μαρτίου 2019
- 15:00
ΠΑΟ Κοσμίου
2 4
Πανσερραϊκός
24 Μαρτίου 2019
- 15:00
Ασπίς Ξάνθης
1 2
ΑΕ Καλαμπακίου
24 Μαρτίου 2019
- 15:00
Καβάλα
2 1
Αλέξανδρος Κιλκίς
24 Μαρτίου 2019
- 15:00
Ορφέας Ξάνθης
0 1
Νέστος Χρυσούπολης
24 Μαρτίου 2019
- 15:00
Κεραυνός Πέρνης
5 4
Αετός Οφρυνίου
17 Μαρτίου 2019
17 Μαρτίου 2019
- 15:00
Πανσερραϊκός
1 0
Ορφέας Ξάνθης
17 Μαρτίου 2019
- 15:00
Σιδηρόκαστρο
0 3
Κεραυνός Πέρνης
17 Μαρτίου 2019
- 15:00
Νέστος Χρυσούπολης
2 2
Απόλλων Παραλιμνίου
17 Μαρτίου 2019
- 15:00
Άρης Αβάτου
4 2
ΠΑΟ Κοσμίου
17 Μαρτίου 2019
- 15:00
ΑΕ Καλαμπακίου
1 2
Αλεξανδρούπολη
17 Μαρτίου 2019
- 15:00
Αλέξανδρος Κιλκίς
3 0
Ασπίς Ξάνθης
17 Μαρτίου 2019
- 15:00
Αετός Οφρυνίου
1 2
Καβάλα
3 Μαρτίου 2019
3 Μαρτίου 2019
- 15:00
Απόλλων Παραλιμνίου
3 1
ΑΕ Καλαμπακίου
3 Μαρτίου 2019
- 15:00
Νέστος Χρυσούπολης
3 0
Πανσερραϊκός
3 Μαρτίου 2019
- 15:00
Καβάλα
5 0
Σιδηρόκαστρο
3 Μαρτίου 2019
- 15:00
Ασπίς Ξάνθης
0 0
Αετός Οφρυνίου
3 Μαρτίου 2019
- 15:00
Αλεξανδρούπολη
0 2
Αλέξανδρος Κιλκίς
3 Μαρτίου 2019
- 15:00
Ορφέας Ξάνθης
0 0
Άρης Αβάτου
3 Μαρτίου 2019
- 15:00
ΠΑΟ Κοσμίου
0 2
Κεραυνός Πέρνης
24 Φεβρουαρίου 2019
24 Φεβρουαρίου 2019
- 15:00
Πανσερραϊκός
0 0
Απόλλων Παραλιμνίου
24 Φεβρουαρίου 2019
- 15:00
Σιδηρόκαστρο
1 3
Ασπίς Ξάνθης
24 Φεβρουαρίου 2019
- 15:00
Άρης Αβάτου
1 0
Νέστος Χρυσούπολης
24 Φεβρουαρίου 2019
- 15:00
Κεραυνός Πέρνης
0 1
Ορφέας Ξάνθης
24 Φεβρουαρίου 2019
- 15:00
Καβάλα
7 0
ΠΑΟ Κοσμίου
24 Φεβρουαρίου 2019
- 15:00
Αλέξανδρος Κιλκίς
1 0
ΑΕ Καλαμπακίου
23 Φεβρουαρίου 2019
23 Φεβρουαρίου 2019
- 15:00
Αετός Οφρυνίου
5 1
Αλεξανδρούπολη
17 Φεβρουαρίου 2019
17 Φεβρουαρίου 2019
- 15:00
Απόλλων Παραλιμνίου
2 0
Αλέξανδρος Κιλκίς
17 Φεβρουαρίου 2019
- 15:00
Πανσερραϊκός
2 1
Άρης Αβάτου
17 Φεβρουαρίου 2019
- 15:00
ΑΕ Καλαμπακίου
3 0
Αετός Οφρυνίου
17 Φεβρουαρίου 2019
- 15:00
Αλεξανδρούπολη
1 0
Σιδηρόκαστρο
17 Φεβρουαρίου 2019
- 15:00
Νέστος Χρυσούπολης
1 0
Κεραυνός Πέρνης
17 Φεβρουαρίου 2019
- 15:00
Ασπίς Ξάνθης
0 2
ΠΑΟ Κοσμίου
17 Φεβρουαρίου 2019
- 15:00
Ορφέας Ξάνθης
1 2
Καβάλα
10 Φεβρουαρίου 2019
10 Φεβρουαρίου 2019
- 15:00
Σιδηρόκαστρο
0 1
ΑΕ Καλαμπακίου
10 Φεβρουαρίου 2019
- 15:00
Άρης Αβάτου
0 1
Απόλλων Παραλιμνίου
10 Φεβρουαρίου 2019
- 15:00
Καβάλα
0 0
Νέστος Χρυσούπολης
10 Φεβρουαρίου 2019
- 15:00
Ασπίς Ξάνθης
0 2
Ορφέας Ξάνθης
10 Φεβρουαρίου 2019
- 15:00
ΠΑΟ Κοσμίου
3 3
Αλεξανδρούπολη
9 Φεβρουαρίου 2019
9 Φεβρουαρίου 2019
- 15:00
Κεραυνός Πέρνης
1 0
Πανσερραϊκός
9 Φεβρουαρίου 2019
- 15:00
Αετός Οφρυνίου
0 0
Αλέξανδρος Κιλκίς
3 Φεβρουαρίου 2019
3 Φεβρουαρίου 2019
- 15:00
Αλέξανδρος Κιλκίς
0 0
Σιδηρόκαστρο
3 Φεβρουαρίου 2019
- 15:00
Πανσερραϊκός
1 0
Καβάλα
3 Φεβρουαρίου 2019
- 15:00
Απόλλων Παραλιμνίου
2 1
Αετός Οφρυνίου
3 Φεβρουαρίου 2019
- 15:00
ΑΕ Καλαμπακίου
0 0
ΠΑΟ Κοσμίου
3 Φεβρουαρίου 2019
- 15:00
Αλεξανδρούπολη
0 0
Ορφέας Ξάνθης
3 Φεβρουαρίου 2019
- 15:00
Άρης Αβάτου
2 0
Κεραυνός Πέρνης
3 Φεβρουαρίου 2019
- 15:00
Νέστος Χρυσούπολης
4 0
Ασπίς Ξάνθης
27 Ιανουαρίου 2019
27 Ιανουαρίου 2019
- 15:00
Σιδηρόκαστρο
1 3
Αετός Οφρυνίου
27 Ιανουαρίου 2019
- 15:00
Κεραυνός Πέρνης
1 1
Απόλλων Παραλιμνίου
27 Ιανουαρίου 2019
- 15:00
Ασπίς Ξάνθης
0 2
Πανσερραϊκός
27 Ιανουαρίου 2019
- 15:00
Καβάλα
2 0
Άρης Αβάτου
27 Ιανουαρίου 2019
- 15:00
Αλεξανδρούπολη
0 1
Νέστος Χρυσούπολης
27 Ιανουαρίου 2019
- 15:00
ΠΑΟ Κοσμίου
1 2
Αλέξανδρος Κιλκίς
27 Ιανουαρίου 2019
- 15:00
Ορφέας Ξάνθης
0 0
ΑΕ Καλαμπακίου
23 Ιανουαρίου 2019
23 Ιανουαρίου 2019
- 15:00
Κεραυνός Πέρνης
1 1
Αλεξανδρούπολη
23 Ιανουαρίου 2019
- 15:00
Απόλλων Παραλιμνίου
5 1
ΠΑΟ Κοσμίου
23 Ιανουαρίου 2019
- 15:00
Αετός Οφρυνίου
1 2
Νέστος Χρυσούπολης
23 Ιανουαρίου 2019
- 15:00
Καβάλα
8 0
Ασπίς Ξάνθης
23 Ιανουαρίου 2019
- 15:00
Πανσερραϊκός
0 0
Αλέξανδρος Κιλκίς
23 Ιανουαρίου 2019
- 15:00
Σιδηρόκαστρο
1 2
Ορφέας Ξάνθης
23 Ιανουαρίου 2019
- 15:00
Άρης Αβάτου
0 1
ΑΕ Καλαμπακίου
20 Ιανουαρίου 2019
20 Ιανουαρίου 2019
- 15:00
Απόλλων Παραλιμνίου
2 0
Σιδηρόκαστρο
20 Ιανουαρίου 2019
- 15:00
Πανσερραϊκός
5 2
Αλεξανδρούπολη
20 Ιανουαρίου 2019
- 15:00
Αετός Οφρυνίου
3 0
ΠΑΟ Κοσμίου
20 Ιανουαρίου 2019
- 15:00
Αλέξανδρος Κιλκίς
2 1
Ορφέας Ξάνθης
20 Ιανουαρίου 2019
- 15:00
ΑΕ Καλαμπακίου
1 2
Νέστος Χρυσούπολης
20 Ιανουαρίου 2019
- 15:00
Κεραυνός Πέρνης
0 2
Καβάλα
20 Ιανουαρίου 2019
- 15:00
Άρης Αβάτου
1 0
Ασπίς Ξάνθης
16 Ιανουαρίου 2019
16 Ιανουαρίου 2019
- 15:00
ΑΕ Καλαμπακίου
1 0
Πανσερραϊκός
13 Ιανουαρίου 2019
13 Ιανουαρίου 2019
- 15:00
Καβάλα
1 0
Απόλλων Παραλιμνίου
13 Ιανουαρίου 2019
- 15:00
Ασπίς Ξάνθης
3 0
Κεραυνός Πέρνης
13 Ιανουαρίου 2019
- 15:00
Αλεξανδρούπολη
1 2
Άρης Αβάτου
13 Ιανουαρίου 2019
- 15:00
Ορφέας Ξάνθης
1 2
Αετός Οφρυνίου
13 Ιανουαρίου 2019
- 15:00
Νέστος Χρυσούπολης
2 0
Αλέξανδρος Κιλκίς
13 Ιανουαρίου 2019
- 15:00
ΠΑΟ Κοσμίου
2 2
Σιδηρόκαστρο
16 Δεκεμβρίου 2018
16 Δεκεμβρίου 2018
- 15:00
Αλεξανδρούπολη
0 2
Καβάλα
16 Δεκεμβρίου 2018
- 15:00
Αλέξανδρος Κιλκίς
0 0
Άρης Αβάτου
16 Δεκεμβρίου 2018
- 15:00
ΑΕ Καλαμπακίου
0 0
Κεραυνός Πέρνης
16 Δεκεμβρίου 2018
- 15:00
Ορφέας Ξάνθης
3 1
ΠΑΟ Κοσμίου
16 Δεκεμβρίου 2018
- 15:00
Πανσερραϊκός
1 1
Αετός Οφρυνίου
16 Δεκεμβρίου 2018
- 15:00
Νέστος Χρυσούπολης
2 0
Σιδηρόκαστρο
15 Δεκεμβρίου 2018
15 Δεκεμβρίου 2018
- 15:00
Ασπίς Ξάνθης
0 1
Απόλλων Παραλιμνίου
9 Δεκεμβρίου 2018
9 Δεκεμβρίου 2018
- 15:00
Κεραυνός Πέρνης
1 0
Αλέξανδρος Κιλκίς
9 Δεκεμβρίου 2018
- 15:00
ΠΑΟ Κοσμίου
0 3
Νέστος Χρυσούπολης
9 Δεκεμβρίου 2018
- 15:00
Καβάλα
3 0
ΑΕ Καλαμπακίου
9 Δεκεμβρίου 2018
- 15:00
Απόλλων Παραλιμνίου
3 1
Ορφέας Ξάνθης
9 Δεκεμβρίου 2018
- 15:00
Σιδηρόκαστρο
0 4
Πανσερραϊκός
9 Δεκεμβρίου 2018
- 15:00
Ασπίς Ξάνθης
3 1
Αλεξανδρούπολη
8 Δεκεμβρίου 2018
8 Δεκεμβρίου 2018
- 15:00
Άρης Αβάτου
0 0
Αετός Οφρυνίου
2 Δεκεμβρίου 2018
2 Δεκεμβρίου 2018
- 15:00
Άρης Αβάτου
2 0
Σιδηρόκαστρο
2 Δεκεμβρίου 2018
- 15:00
Αλεξανδρούπολη
1 0
Απόλλων Παραλιμνίου
2 Δεκεμβρίου 2018
- 15:00
ΑΕ Καλαμπακίου
0 0
Ασπίς Ξάνθης
2 Δεκεμβρίου 2018
- 15:00
Αλέξανδρος Κιλκίς
0 2
Καβάλα
2 Δεκεμβρίου 2018
- 15:00
Αετός Οφρυνίου
3 2
Κεραυνός Πέρνης
2 Δεκεμβρίου 2018
- 15:00
Νέστος Χρυσούπολης
3 1
Ορφέας Ξάνθης
2 Δεκεμβρίου 2018
- 15:00
Πανσερραϊκός
3 0
ΠΑΟ Κοσμίου
25 Νοεμβρίου 2018
25 Νοεμβρίου 2018
- 15:00
Κεραυνός Πέρνης
2 1
Σιδηρόκαστρο
25 Νοεμβρίου 2018
- 15:00
Απόλλων Παραλιμνίου
0 1
Νέστος Χρυσούπολης
25 Νοεμβρίου 2018
- 15:00
Ορφέας Ξάνθης
1 0
Πανσερραϊκός
25 Νοεμβρίου 2018
- 15:00
ΠΑΟ Κοσμίου
0 2
Άρης Αβάτου
25 Νοεμβρίου 2018
- 15:00
Αλεξανδρούπολη
1 0
ΑΕ Καλαμπακίου
25 Νοεμβρίου 2018
- 15:00
Ασπίς Ξάνθης
0 3
Αλέξανδρος Κιλκίς
25 Νοεμβρίου 2018
- 15:00
Καβάλα
1 0
Αετός Οφρυνίου
18 Νοεμβρίου 2018
18 Νοεμβρίου 2018
- 15:00
Σιδηρόκαστρο
0 6
Καβάλα
18 Νοεμβρίου 2018
- 15:00
ΑΕ Καλαμπακίου
0 1
Απόλλων Παραλιμνίου
18 Νοεμβρίου 2018
- 15:00
Αλέξανδρος Κιλκίς
3 1
Αλεξανδρούπολη
18 Νοεμβρίου 2018
- 15:00
Αετός Οφρυνίου
3 1
Ασπίς Ξάνθης
18 Νοεμβρίου 2018
- 15:00
Πανσερραϊκός
1 2
Νέστος Χρυσούπολης
18 Νοεμβρίου 2018
- 15:00
Άρης Αβάτου
1 0
Ορφέας Ξάνθης
18 Νοεμβρίου 2018
- 15:00
Κεραυνός Πέρνης
1 0
ΠΑΟ Κοσμίου
11 Νοεμβρίου 2018
11 Νοεμβρίου 2018
- 15:00
Ασπίς Ξάνθης
2 0
Σιδηρόκαστρο
11 Νοεμβρίου 2018
- 15:00
Απόλλων Παραλιμνίου
1 0
Πανσερραϊκός
11 Νοεμβρίου 2018
- 15:00
Νέστος Χρυσούπολης
2 0
Άρης Αβάτου
11 Νοεμβρίου 2018
- 15:00
Ορφέας Ξάνθης
0 0
Κεραυνός Πέρνης
11 Νοεμβρίου 2018
- 15:00
ΠΑΟ Κοσμίου
0 3
Καβάλα
11 Νοεμβρίου 2018
- 15:00
ΑΕ Καλαμπακίου
0 0
Αλέξανδρος Κιλκίς
11 Νοεμβρίου 2018
- 15:00
Αλεξανδρούπολη
0 3
Αετός Οφρυνίου
4 Νοεμβρίου 2018
4 Νοεμβρίου 2018
- 15:00
Σιδηρόκαστρο
1 0
Αλεξανδρούπολη
4 Νοεμβρίου 2018
- 15:00
Αλέξανδρος Κιλκίς
2 0
Απόλλων Παραλιμνίου
4 Νοεμβρίου 2018
- 15:00
Αετός Οφρυνίου
1 1
ΑΕ Καλαμπακίου
4 Νοεμβρίου 2018
- 15:00
ΠΑΟ Κοσμίου
4 1
Ασπίς Ξάνθης
4 Νοεμβρίου 2018
- 15:00
Άρης Αβάτου
1 2
Πανσερραϊκός
4 Νοεμβρίου 2018
- 15:00
Κεραυνός Πέρνης
0 0
Νέστος Χρυσούπολης
4 Νοεμβρίου 2018
- 15:00
Καβάλα
2 0
Ορφέας Ξάνθης
27 Οκτωβρίου 2018
27 Οκτωβρίου 2018
- 15:00
ΑΕ Καλαμπακίου
1 0
Σιδηρόκαστρο
27 Οκτωβρίου 2018
- 15:00
Απόλλων Παραλιμνίου
1 1
Άρης Αβάτου
27 Οκτωβρίου 2018
- 15:00
Πανσερραϊκός
1 2
Κεραυνός Πέρνης
27 Οκτωβρίου 2018
- 15:00
Νέστος Χρυσούπολης
3 2
Καβάλα
27 Οκτωβρίου 2018
- 15:00
Ορφέας Ξάνθης
4 0
Ασπίς Ξάνθης
27 Οκτωβρίου 2018
- 15:00
Αλέξανδρος Κιλκίς
1 2
Αετός Οφρυνίου
27 Οκτωβρίου 2018
- 15:00
Αλεξανδρούπολη
2 0
ΠΑΟ Κοσμίου
21 Οκτωβρίου 2018
21 Οκτωβρίου 2018
- 16:00
Σιδηρόκαστρο
0 3
Αλέξανδρος Κιλκίς
21 Οκτωβρίου 2018
- 16:00
Αετός Οφρυνίου
2 1
Απόλλων Παραλιμνίου
21 Οκτωβρίου 2018
- 16:00
Κεραυνός Πέρνης
3 0
Άρης Αβάτου
21 Οκτωβρίου 2018
- 16:00
Καβάλα
4 0
Πανσερραϊκός
21 Οκτωβρίου 2018
- 16:00
ΠΑΟ Κοσμίου
2 0
ΑΕ Καλαμπακίου
21 Οκτωβρίου 2018
- 16:00
Ασπίς Ξάνθης
0 4
Νέστος Χρυσούπολης
21 Οκτωβρίου 2018
- 16:00
Ορφέας Ξάνθης
2 1
Αλεξανδρούπολη
14 Οκτωβρίου 2018
14 Οκτωβρίου 2018
- 16:00
Αετός Οφρυνίου
0 0
Σιδηρόκαστρο
14 Οκτωβρίου 2018
- 16:00
Απόλλων Παραλιμνίου
1 0
Κεραυνός Πέρνης
14 Οκτωβρίου 2018
- 16:00
Άρης Αβάτου
0 0
Καβάλα
14 Οκτωβρίου 2018
- 16:00
Αλέξανδρος Κιλκίς
0 0
ΠΑΟ Κοσμίου
14 Οκτωβρίου 2018
- 16:00
Πανσερραϊκός
4 1
Ασπίς Ξάνθης
14 Οκτωβρίου 2018
- 16:00
ΑΕ Καλαμπακίου
1 2
Ορφέας Ξάνθης
14 Οκτωβρίου 2018
- 16:00
Νέστος Χρυσούπολης
4 2
Αλεξανδρούπολη
7 Οκτωβρίου 2018
7 Οκτωβρίου 2018
- 16:00
Σιδηρόκαστρο
1 1
Απόλλων Παραλιμνίου
7 Οκτωβρίου 2018
- 16:00
Καβάλα
0 0
Κεραυνός Πέρνης
7 Οκτωβρίου 2018
- 16:00
ΠΑΟ Κοσμίου
1 4
Αετός Οφρυνίου
7 Οκτωβρίου 2018
- 16:00
Ασπίς Ξάνθης
0 3
Άρης Αβάτου
7 Οκτωβρίου 2018
- 16:00
Ορφέας Ξάνθης
1 1
Αλέξανδρος Κιλκίς
7 Οκτωβρίου 2018
- 16:00
Αλεξανδρούπολη
0 1
Πανσερραϊκός
7 Οκτωβρίου 2018
- 16:00
Νέστος Χρυσούπολης
2 2
ΑΕ Καλαμπακίου
30 Σεπτεμβρίου 2018
30 Σεπτεμβρίου 2018
- 16:00
Απόλλων Παραλιμνίου
0 1
Καβάλα
30 Σεπτεμβρίου 2018
- 16:00
Κεραυνός Πέρνης
0 1
Ασπίς Ξάνθης
30 Σεπτεμβρίου 2018
- 16:00
Πανσερραϊκός
4 0
ΑΕ Καλαμπακίου
30 Σεπτεμβρίου 2018
- 16:00
Αετός Οφρυνίου
2 3
Ορφέας Ξάνθης
30 Σεπτεμβρίου 2018
- 16:00
Άρης Αβάτου
3 0
Αλεξανδρούπολη
30 Σεπτεμβρίου 2018
- 16:00
Αλέξανδρος Κιλκίς
0 0
Νέστος Χρυσούπολης
30 Σεπτεμβρίου 2018
- 16:00
Σιδηρόκαστρο
1 0
ΠΑΟ Κοσμίου
Σκόρερς
Θέση#
Παίκτης
Γκολ
1
Καβάλα
16
2
Πανσερραϊκός
13
3
Αετός Οφρυνίου
13
4
Καβάλα
11
5
Αετός Οφρυνίου
11
Στατιστικά Παικτών ( Η σειρά είναι αλφαβητικά )
Παίκτης Σύλλογος Θέση

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.

150
Βαθμολογήστε το Serres Live Scores & Statistics

Ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας!!!

P