ΕΠΟ

2018-2019
Βαθμολογία
Αποτελεσματα
Πρόγραμμα
Παίκτες
#
Σύλλογος
Α
Ν
Ι
Η
Γκ. Υπ.
Γκ. Κατ.
Δ.Τ.
Πόντοι
1
ν ν ν ν ν
26
21
3
2
66
9
57
66
2
ι ν ν ν ν
26
20
5
1
52
14
38
65
3
ν ν ν ν ι
26
14
4
8
42
24
18
46
4
ι η ι ν ν
26
13
6
7
40
20
20
45
5
η η ν η η
26
11
6
9
44
34
10
39
6
ν η η ν η
26
11
5
10
27
22
5
38
7
ν η ι η ι
26
9
10
7
26
20
6
37
8
η η ι ν η
26
10
6
10
28
31
-3
36
9
ν ν ι ι η
26
9
8
9
29
28
1
32
10
η ν η ι ν
26
7
8
11
19
29
-10
29
11
ν ν η η ν
26
7
3
16
26
51
-25
24
12
η η ν η η
26
6
2
18
19
59
-40
20
13
η ν η η ν
26
4
4
18
18
51
-33
16
14
η η η η η
26
3
4
19
21
65
-44
13
Από τον Κευρανό Πέρνης αφαιρέθηκαν 3 βαθμοί
εμφάνιση σε πλήρη οθόνη
1 Καβάλα
0–0
2–3
4–0
0–1
1–0
1–0
1–0
2–1
2–0
0–0
2–1
2–0
2–0
2–1
0–0
2–0
3–0
3–1
3–1
2–0
8–0
3–0
5–0
6–0
7–0
3–0
2 Νέστος Χρυσούπολης
3–2
0–0
3–0
2–1
2–2
1–0
3–1
2–1
2–0
0–1
2–0
0–0
3–1
1–0
1–0
0–0
2–2
2–1
4–2
1–0
4–0
4–0
2–0
2–0
3–0
3–0
3 Πανσερραϊκός
1–0
0–4
1–2
0–3
0–0
0–1
1–1
2–1
2–1
2–1
0–0
0–0
1–0
0–1
1–2
0–1
4–0
0–1
5–2
1–0
4–1
2–0
4–0
4–0
3–0
4–2
4 Απόλλων Παραλιμνίου
0–1
0–1
0–1
2–2
1–0
0–0
2–1
1–2
1–1
1–0
2–0
0–2
3–1
1–1
1–0
1–1
3–1
1–0
1–2
0–1
4–0
1–0
2–0
1–1
5–1
6–0
5 Αετός Οφρυνίου
1–2
0–1
1–2
1–3
1–2
1–1
2–1
1–2
1–0
0–0
0–0
2–1
2–3
2–1
3–2
4–5
1–1
0–3
5–1
3–0
3–1
0–0
0–0
3–1
3–0
4–1
6 Άρης Αβάτου
0–0
0–2
1–0
0–2
1–2
1–2
0–1
1–1
0–0
0–1
3–0
0–0
1–0
0–0
2–0
0–3
0–1
0–1
3–0
2–1
1–0
3–0
2–0
0–3
4–2
2–0
7 Αλέξανδρος Κιλκίς
0–2
1–2
0–0
0–2
0–0
0–0
2–0
0–2
1–2
0–0
0–0
0–3
2–1
1–1
2–2
0–1
1–0
0–0
3–1
2–0
3–0
3–0
0–0
3–0
0–0
2–1
8 Ορφέας Ξάνθης
1–2
0–2
0–1
1–3
1–0
0–1
1–1
1–3
1–2
3–2
0–0
0–1
1–1
1–2
0–0
1–0
0–0
2–1
2–1
0–0
4–0
2–0
0–6
2–1
3–1
1–0
9 Κεραυνός Πέρνης
0–2
0–0
0–0
0–1
1–0
2–1
1–1
0–1
5–4
2–3
3–0
0–2
1–0
2–2
0–1
0–0
1–1
0–0
1–1
2–3
0–1
0–3
2–1
3–0
1–0
2–0
10 ΑΕ Καλαμπακίου
1–3
0–3
1–2
2–2
1–0
0–4
0–1
1–3
3–0
1–1
1–0
1–0
0–0
0–1
1–2
0–0
0–0
1–1
1–2
0–1
0–0
2–1
1–0
1–0
0–0
0–2
11 Αλεξανδρούπολη
0–2
1–3
0–1
2–4
0–1
2–5
1–0
2–1
0–3
1–5
1–2
0–3
0–2
1–3
0–0
1–2
3–2
1–1
1–0
2–1
0–3
1–3
1–0
0–1
2–0
3–3
12 Ασπίς Ξάνθης
0–3
0–8
0–4
0–4
0–2
1–4
0–1
0–4
0–0
1–3
0–3
0–1
0–3
0–3
0–2
0–4
3–0
1–0
1–2
0–0
3–1
3–0
2–0
3–1
0–2
1–4
13 Σιδηρόκαστρο
0–6
0–5
0–2
0–2
0–4
0–4
1–1
0–2
1–3
0–0
3–0
0–2
0–3
0–0
1–2
6–0
0–3
1–2
0–1
0–1
1–0
0–1
1–3
0–2
1–0
2–2
14 ΠΑΟ Κοσμίου
0–3
0–7
0–3
0–3
2–4
0–3
0–6
1–5
1–4
0–3
0–2
2–4
1–2
0–0
0–1
1–3
0–2
0–1
2–0
0–0
3–3
0–2
4–1
2–0
2–2
0–1
14 Apr 2019
14 Απριλίου 2019 16:00
ΠΑΟ Κοσμίου
0 6
Απόλλων Παραλιμνίου
14 Απριλίου 2019 16:00
ΠΑΟ Κοσμίου
0
6
Απόλλων Παραλιμνίου
14 Απριλίου 2019 16:00
Αλέξανδρος Κιλκίς
0 0
Πανσερραϊκός
14 Απριλίου 2019 16:00
Αλέξανδρος Κιλκίς
0
0
Πανσερραϊκός
14 Απριλίου 2019 16:00
Ορφέας Ξάνθης
0 6
Σιδηρόκαστρο
14 Απριλίου 2019 16:00
Ορφέας Ξάνθης
0
6
Σιδηρόκαστρο
14 Απριλίου 2019 16:00
Νέστος Χρυσούπολης
3 1
Αετός Οφρυνίου
14 Απριλίου 2019 16:00
Νέστος Χρυσούπολης
3
1
Αετός Οφρυνίου
14 Απριλίου 2019 16:00
Ασπίς Ξάνθης
0 3
Καβάλα
14 Απριλίου 2019 16:00
Ασπίς Ξάνθης
0
3
Καβάλα
14 Απριλίου 2019 16:00
Αλεξανδρούπολη
3 2
Κεραυνός Πέρνης
14 Απριλίου 2019 16:00
Αλεξανδρούπολη
3
2
Κεραυνός Πέρνης
14 Απριλίου 2019 16:00
ΑΕ Καλαμπακίου
1 0
Άρης Αβάτου
14 Απριλίου 2019 16:00
ΑΕ Καλαμπακίου
1
0
Άρης Αβάτου
7 Apr 2019
7 Απριλίου 2019 16:00
Απόλλων Παραλιμνίου
4 0
Ασπίς Ξάνθης
7 Απριλίου 2019 16:00
Απόλλων Παραλιμνίου
4
0
Ασπίς Ξάνθης
7 Απριλίου 2019 16:00
Σιδηρόκαστρο
0 2
Νέστος Χρυσούπολης
7 Απριλίου 2019 16:00
Σιδηρόκαστρο
0
2
Νέστος Χρυσούπολης
7 Απριλίου 2019 16:00
Αετός Οφρυνίου
1 2
Πανσερραϊκός
7 Απριλίου 2019 16:00
Αετός Οφρυνίου
1
2
Πανσερραϊκός
7 Απριλίου 2019 16:00
Καβάλα
3 1
Αλεξανδρούπολη
7 Απριλίου 2019 16:00
Καβάλα
3
1
Αλεξανδρούπολη
7 Απριλίου 2019 16:00
Κεραυνός Πέρνης
1 1
ΑΕ Καλαμπακίου
7 Απριλίου 2019 16:00
Κεραυνός Πέρνης
1
1
ΑΕ Καλαμπακίου
7 Απριλίου 2019 16:00
Άρης Αβάτου
3 0
Αλέξανδρος Κιλκίς
7 Απριλίου 2019 16:00
Άρης Αβάτου
3
0
Αλέξανδρος Κιλκίς
7 Απριλίου 2019 16:00
ΠΑΟ Κοσμίου
0 1
Ορφέας Ξάνθης
7 Απριλίου 2019 16:00
ΠΑΟ Κοσμίου
0
1
Ορφέας Ξάνθης
31 Mar 2019
31 Μαρτίου 2019 16:00
Πανσερραϊκός
4 0
Σιδηρόκαστρο
31 Μαρτίου 2019 16:00
Πανσερραϊκός
4
0
Σιδηρόκαστρο
31 Μαρτίου 2019 16:00
Νέστος Χρυσούπολης
3 0
ΠΑΟ Κοσμίου
31 Μαρτίου 2019 16:00
Νέστος Χρυσούπολης
3
0
ΠΑΟ Κοσμίου
31 Μαρτίου 2019 16:00
Αετός Οφρυνίου
1 0
Άρης Αβάτου
31 Μαρτίου 2019 16:00
Αετός Οφρυνίου
1
0
Άρης Αβάτου
31 Μαρτίου 2019 16:00
Αλεξανδρούπολη
0 3
Ασπίς Ξάνθης
31 Μαρτίου 2019 16:00
Αλεξανδρούπολη
0
3
Ασπίς Ξάνθης
31 Μαρτίου 2019 16:00
ΑΕ Καλαμπακίου
1 3
Καβάλα
31 Μαρτίου 2019 16:00
ΑΕ Καλαμπακίου
1
3
Καβάλα
31 Μαρτίου 2019 16:00
Αλέξανδρος Κιλκίς
2 2
Κεραυνός Πέρνης
31 Μαρτίου 2019 16:00
Αλέξανδρος Κιλκίς
2
2
Κεραυνός Πέρνης
30 Mar 2019
30 Μαρτίου 2019 16:00
Ορφέας Ξάνθης
1 1
Απόλλων Παραλιμνίου
30 Μαρτίου 2019 16:00
Ορφέας Ξάνθης
1
1
Απόλλων Παραλιμνίου
24 Mar 2019
24 Μαρτίου 2019 15:00
Απόλλων Παραλιμνίου
1 2
Αλεξανδρούπολη
24 Μαρτίου 2019 15:00
Απόλλων Παραλιμνίου
1
2
Αλεξανδρούπολη
24 Μαρτίου 2019 15:00
Σιδηρόκαστρο
3 0
Άρης Αβάτου
24 Μαρτίου 2019 15:00
Σιδηρόκαστρο
3
0
Άρης Αβάτου
24 Μαρτίου 2019 15:00
ΠΑΟ Κοσμίου
2 4
Πανσερραϊκός
24 Μαρτίου 2019 15:00
ΠΑΟ Κοσμίου
2
4
Πανσερραϊκός
24 Μαρτίου 2019 15:00
Ασπίς Ξάνθης
1 2
ΑΕ Καλαμπακίου
24 Μαρτίου 2019 15:00
Ασπίς Ξάνθης
1
2
ΑΕ Καλαμπακίου
24 Μαρτίου 2019 15:00
Καβάλα
2 1
Αλέξανδρος Κιλκίς
24 Μαρτίου 2019 15:00
Καβάλα
2
1
Αλέξανδρος Κιλκίς
24 Μαρτίου 2019 15:00
Ορφέας Ξάνθης
0 1
Νέστος Χρυσούπολης
24 Μαρτίου 2019 15:00
Ορφέας Ξάνθης
0
1
Νέστος Χρυσούπολης
24 Μαρτίου 2019 15:00
Κεραυνός Πέρνης
5 4
Αετός Οφρυνίου
24 Μαρτίου 2019 15:00
Κεραυνός Πέρνης
5
4
Αετός Οφρυνίου
17 Mar 2019
17 Μαρτίου 2019 15:00
Πανσερραϊκός
1 0
Ορφέας Ξάνθης
17 Μαρτίου 2019 15:00
Πανσερραϊκός
1
0
Ορφέας Ξάνθης
17 Μαρτίου 2019 15:00
Σιδηρόκαστρο
0 3
Κεραυνός Πέρνης
17 Μαρτίου 2019 15:00
Σιδηρόκαστρο
0
3
Κεραυνός Πέρνης
17 Μαρτίου 2019 15:00
Νέστος Χρυσούπολης
2 2
Απόλλων Παραλιμνίου
17 Μαρτίου 2019 15:00
Νέστος Χρυσούπολης
2
2
Απόλλων Παραλιμνίου
17 Μαρτίου 2019 15:00
Άρης Αβάτου
4 2
ΠΑΟ Κοσμίου
17 Μαρτίου 2019 15:00
Άρης Αβάτου
4
2
ΠΑΟ Κοσμίου
17 Μαρτίου 2019 15:00
ΑΕ Καλαμπακίου
1 2
Αλεξανδρούπολη
17 Μαρτίου 2019 15:00
ΑΕ Καλαμπακίου
1
2
Αλεξανδρούπολη
17 Μαρτίου 2019 15:00
Αλέξανδρος Κιλκίς
3 0
Ασπίς Ξάνθης
17 Μαρτίου 2019 15:00
Αλέξανδρος Κιλκίς
3
0
Ασπίς Ξάνθης
17 Μαρτίου 2019 15:00
Αετός Οφρυνίου
1 2
Καβάλα
17 Μαρτίου 2019 15:00
Αετός Οφρυνίου
1
2
Καβάλα
3 Mar 2019
3 Μαρτίου 2019 15:00
Απόλλων Παραλιμνίου
3 1
ΑΕ Καλαμπακίου
3 Μαρτίου 2019 15:00
Απόλλων Παραλιμνίου
3
1
ΑΕ Καλαμπακίου
3 Μαρτίου 2019 15:00
Νέστος Χρυσούπολης
3 0
Πανσερραϊκός
3 Μαρτίου 2019 15:00
Νέστος Χρυσούπολης
3
0
Πανσερραϊκός
3 Μαρτίου 2019 15:00
Καβάλα
5 0
Σιδηρόκαστρο
3 Μαρτίου 2019 15:00
Καβάλα
5
0
Σιδηρόκαστρο
3 Μαρτίου 2019 15:00
Ασπίς Ξάνθης
0 0
Αετός Οφρυνίου
3 Μαρτίου 2019 15:00
Ασπίς Ξάνθης
0
0
Αετός Οφρυνίου
3 Μαρτίου 2019 15:00
Αλεξανδρούπολη
0 2
Αλέξανδρος Κιλκίς
3 Μαρτίου 2019 15:00
Αλεξανδρούπολη
0
2
Αλέξανδρος Κιλκίς
3 Μαρτίου 2019 15:00
Ορφέας Ξάνθης
0 0
Άρης Αβάτου
3 Μαρτίου 2019 15:00
Ορφέας Ξάνθης
0
0
Άρης Αβάτου
3 Μαρτίου 2019 15:00
ΠΑΟ Κοσμίου
0 2
Κεραυνός Πέρνης
3 Μαρτίου 2019 15:00
ΠΑΟ Κοσμίου
0
2
Κεραυνός Πέρνης
24 Feb 2019
24 Φεβρουαρίου 2019 15:00
Πανσερραϊκός
0 0
Απόλλων Παραλιμνίου
24 Φεβρουαρίου 2019 15:00
Πανσερραϊκός
0
0
Απόλλων Παραλιμνίου
24 Φεβρουαρίου 2019 15:00
Σιδηρόκαστρο
1 3
Ασπίς Ξάνθης
24 Φεβρουαρίου 2019 15:00
Σιδηρόκαστρο
1
3
Ασπίς Ξάνθης
24 Φεβρουαρίου 2019 15:00
Άρης Αβάτου
1 0
Νέστος Χρυσούπολης
24 Φεβρουαρίου 2019 15:00
Άρης Αβάτου
1
0
Νέστος Χρυσούπολης
24 Φεβρουαρίου 2019 15:00
Κεραυνός Πέρνης
0 1
Ορφέας Ξάνθης
24 Φεβρουαρίου 2019 15:00
Κεραυνός Πέρνης
0
1
Ορφέας Ξάνθης
24 Φεβρουαρίου 2019 15:00
Καβάλα
7 0
ΠΑΟ Κοσμίου
24 Φεβρουαρίου 2019 15:00
Καβάλα
7
0
ΠΑΟ Κοσμίου
24 Φεβρουαρίου 2019 15:00
Αλέξανδρος Κιλκίς
1 0
ΑΕ Καλαμπακίου
24 Φεβρουαρίου 2019 15:00
Αλέξανδρος Κιλκίς
1
0
ΑΕ Καλαμπακίου
23 Feb 2019
23 Φεβρουαρίου 2019 15:00
Αετός Οφρυνίου
5 1
Αλεξανδρούπολη
23 Φεβρουαρίου 2019 15:00
Αετός Οφρυνίου
5
1
Αλεξανδρούπολη
17 Feb 2019
17 Φεβρουαρίου 2019 15:00
Απόλλων Παραλιμνίου
2 0
Αλέξανδρος Κιλκίς
17 Φεβρουαρίου 2019 15:00
Απόλλων Παραλιμνίου
2
0
Αλέξανδρος Κιλκίς
17 Φεβρουαρίου 2019 15:00
Πανσερραϊκός
2 1
Άρης Αβάτου
17 Φεβρουαρίου 2019 15:00
Πανσερραϊκός
2
1
Άρης Αβάτου
17 Φεβρουαρίου 2019 15:00
ΑΕ Καλαμπακίου
3 0
Αετός Οφρυνίου
17 Φεβρουαρίου 2019 15:00
ΑΕ Καλαμπακίου
3
0
Αετός Οφρυνίου
17 Φεβρουαρίου 2019 15:00
Αλεξανδρούπολη
1 0
Σιδηρόκαστρο
17 Φεβρουαρίου 2019 15:00
Αλεξανδρούπολη
1
0
Σιδηρόκαστρο
17 Φεβρουαρίου 2019 15:00
Νέστος Χρυσούπολης
1 0
Κεραυνός Πέρνης
17 Φεβρουαρίου 2019 15:00
Νέστος Χρυσούπολης
1
0
Κεραυνός Πέρνης
17 Φεβρουαρίου 2019 15:00
Ασπίς Ξάνθης
0 2
ΠΑΟ Κοσμίου
17 Φεβρουαρίου 2019 15:00
Ασπίς Ξάνθης
0
2
ΠΑΟ Κοσμίου
17 Φεβρουαρίου 2019 15:00
Ορφέας Ξάνθης
1 2
Καβάλα
17 Φεβρουαρίου 2019 15:00
Ορφέας Ξάνθης
1
2
Καβάλα
10 Feb 2019
10 Φεβρουαρίου 2019 15:00
Σιδηρόκαστρο
0 1
ΑΕ Καλαμπακίου
10 Φεβρουαρίου 2019 15:00
Σιδηρόκαστρο
0
1
ΑΕ Καλαμπακίου
10 Φεβρουαρίου 2019 15:00
Άρης Αβάτου
0 1
Απόλλων Παραλιμνίου
10 Φεβρουαρίου 2019 15:00
Άρης Αβάτου
0
1
Απόλλων Παραλιμνίου
10 Φεβρουαρίου 2019 15:00
Καβάλα
0 0
Νέστος Χρυσούπολης
10 Φεβρουαρίου 2019 15:00
Καβάλα
0
0
Νέστος Χρυσούπολης
10 Φεβρουαρίου 2019 15:00
Ασπίς Ξάνθης
0 2
Ορφέας Ξάνθης
10 Φεβρουαρίου 2019 15:00
Ασπίς Ξάνθης
0
2
Ορφέας Ξάνθης
10 Φεβρουαρίου 2019 15:00
ΠΑΟ Κοσμίου
3 3
Αλεξανδρούπολη
10 Φεβρουαρίου 2019 15:00
ΠΑΟ Κοσμίου
3
3
Αλεξανδρούπολη
9 Feb 2019
9 Φεβρουαρίου 2019 15:00
Κεραυνός Πέρνης
1 0
Πανσερραϊκός
9 Φεβρουαρίου 2019 15:00
Κεραυνός Πέρνης
1
0
Πανσερραϊκός
9 Φεβρουαρίου 2019 15:00
Αετός Οφρυνίου
0 0
Αλέξανδρος Κιλκίς
9 Φεβρουαρίου 2019 15:00
Αετός Οφρυνίου
0
0
Αλέξανδρος Κιλκίς
3 Feb 2019
3 Φεβρουαρίου 2019 15:00
Αλέξανδρος Κιλκίς
0 0
Σιδηρόκαστρο
3 Φεβρουαρίου 2019 15:00
Αλέξανδρος Κιλκίς
0
0
Σιδηρόκαστρο
3 Φεβρουαρίου 2019 15:00
Πανσερραϊκός
1 0
Καβάλα
3 Φεβρουαρίου 2019 15:00
Πανσερραϊκός
1
0
Καβάλα
3 Φεβρουαρίου 2019 15:00
Απόλλων Παραλιμνίου
2 1
Αετός Οφρυνίου
3 Φεβρουαρίου 2019 15:00
Απόλλων Παραλιμνίου
2
1
Αετός Οφρυνίου
3 Φεβρουαρίου 2019 15:00
ΑΕ Καλαμπακίου
0 0
ΠΑΟ Κοσμίου
3 Φεβρουαρίου 2019 15:00
ΑΕ Καλαμπακίου
0
0
ΠΑΟ Κοσμίου
3 Φεβρουαρίου 2019 15:00
Αλεξανδρούπολη
0 0
Ορφέας Ξάνθης
3 Φεβρουαρίου 2019 15:00
Αλεξανδρούπολη
0
0
Ορφέας Ξάνθης
3 Φεβρουαρίου 2019 15:00
Άρης Αβάτου
2 0
Κεραυνός Πέρνης
3 Φεβρουαρίου 2019 15:00
Άρης Αβάτου
2
0
Κεραυνός Πέρνης
3 Φεβρουαρίου 2019 15:00
Νέστος Χρυσούπολης
4 0
Ασπίς Ξάνθης
3 Φεβρουαρίου 2019 15:00
Νέστος Χρυσούπολης
4
0
Ασπίς Ξάνθης
27 Jan 2019
27 Ιανουαρίου 2019 15:00
Σιδηρόκαστρο
1 3
Αετός Οφρυνίου
27 Ιανουαρίου 2019 15:00
Σιδηρόκαστρο
1
3
Αετός Οφρυνίου
27 Ιανουαρίου 2019 15:00
Κεραυνός Πέρνης
1 1
Απόλλων Παραλιμνίου
27 Ιανουαρίου 2019 15:00
Κεραυνός Πέρνης
1
1
Απόλλων Παραλιμνίου
27 Ιανουαρίου 2019 15:00
Ασπίς Ξάνθης
0 2
Πανσερραϊκός
27 Ιανουαρίου 2019 15:00
Ασπίς Ξάνθης
0
2
Πανσερραϊκός
27 Ιανουαρίου 2019 15:00
Καβάλα
2 0
Άρης Αβάτου
27 Ιανουαρίου 2019 15:00
Καβάλα
2
0
Άρης Αβάτου
27 Ιανουαρίου 2019 15:00
Αλεξανδρούπολη
0 1
Νέστος Χρυσούπολης
27 Ιανουαρίου 2019 15:00
Αλεξανδρούπολη
0
1
Νέστος Χρυσούπολης
27 Ιανουαρίου 2019 15:00
ΠΑΟ Κοσμίου
1 2
Αλέξανδρος Κιλκίς
27 Ιανουαρίου 2019 15:00
ΠΑΟ Κοσμίου
1
2
Αλέξανδρος Κιλκίς
27 Ιανουαρίου 2019 15:00
Ορφέας Ξάνθης
0 0
ΑΕ Καλαμπακίου
27 Ιανουαρίου 2019 15:00
Ορφέας Ξάνθης
0
0
ΑΕ Καλαμπακίου
23 Jan 2019
23 Ιανουαρίου 2019 15:00
Κεραυνός Πέρνης
1 1
Αλεξανδρούπολη
23 Ιανουαρίου 2019 15:00
Κεραυνός Πέρνης
1
1
Αλεξανδρούπολη
23 Ιανουαρίου 2019 15:00
Απόλλων Παραλιμνίου
5 1
ΠΑΟ Κοσμίου
23 Ιανουαρίου 2019 15:00
Απόλλων Παραλιμνίου
5
1
ΠΑΟ Κοσμίου
23 Ιανουαρίου 2019 15:00
Αετός Οφρυνίου
1 2
Νέστος Χρυσούπολης
23 Ιανουαρίου 2019 15:00
Αετός Οφρυνίου
1
2
Νέστος Χρυσούπολης
23 Ιανουαρίου 2019 15:00
Καβάλα
8 0
Ασπίς Ξάνθης
23 Ιανουαρίου 2019 15:00
Καβάλα
8
0
Ασπίς Ξάνθης
23 Ιανουαρίου 2019 15:00
Πανσερραϊκός
0 0
Αλέξανδρος Κιλκίς
23 Ιανουαρίου 2019 15:00
Πανσερραϊκός
0
0
Αλέξανδρος Κιλκίς
23 Ιανουαρίου 2019 15:00
Σιδηρόκαστρο
1 2
Ορφέας Ξάνθης
23 Ιανουαρίου 2019 15:00
Σιδηρόκαστρο
1
2
Ορφέας Ξάνθης
23 Ιανουαρίου 2019 15:00
Άρης Αβάτου
0 1
ΑΕ Καλαμπακίου
23 Ιανουαρίου 2019 15:00
Άρης Αβάτου
0
1
ΑΕ Καλαμπακίου
20 Jan 2019
20 Ιανουαρίου 2019 15:00
Απόλλων Παραλιμνίου
2 0
Σιδηρόκαστρο
20 Ιανουαρίου 2019 15:00
Απόλλων Παραλιμνίου
2
0
Σιδηρόκαστρο
20 Ιανουαρίου 2019 15:00
Πανσερραϊκός
5 2
Αλεξανδρούπολη
20 Ιανουαρίου 2019 15:00
Πανσερραϊκός
5
2
Αλεξανδρούπολη
20 Ιανουαρίου 2019 15:00
Αετός Οφρυνίου
3 0
ΠΑΟ Κοσμίου
20 Ιανουαρίου 2019 15:00
Αετός Οφρυνίου
3
0
ΠΑΟ Κοσμίου
20 Ιανουαρίου 2019 15:00
Αλέξανδρος Κιλκίς
2 1
Ορφέας Ξάνθης
20 Ιανουαρίου 2019 15:00
Αλέξανδρος Κιλκίς
2
1
Ορφέας Ξάνθης
20 Ιανουαρίου 2019 15:00
ΑΕ Καλαμπακίου
1 2
Νέστος Χρυσούπολης
20 Ιανουαρίου 2019 15:00
ΑΕ Καλαμπακίου
1
2
Νέστος Χρυσούπολης
20 Ιανουαρίου 2019 15:00
Κεραυνός Πέρνης
0 2
Καβάλα
20 Ιανουαρίου 2019 15:00
Κεραυνός Πέρνης
0
2
Καβάλα
20 Ιανουαρίου 2019 15:00
Άρης Αβάτου
1 0
Ασπίς Ξάνθης
20 Ιανουαρίου 2019 15:00
Άρης Αβάτου
1
0
Ασπίς Ξάνθης
16 Jan 2019
16 Ιανουαρίου 2019 15:00
ΑΕ Καλαμπακίου
1 0
Πανσερραϊκός
16 Ιανουαρίου 2019 15:00
ΑΕ Καλαμπακίου
1
0
Πανσερραϊκός
13 Jan 2019
13 Ιανουαρίου 2019 15:00
Καβάλα
1 0
Απόλλων Παραλιμνίου
13 Ιανουαρίου 2019 15:00
Καβάλα
1
0
Απόλλων Παραλιμνίου
13 Ιανουαρίου 2019 15:00
Ασπίς Ξάνθης
3 0
Κεραυνός Πέρνης
13 Ιανουαρίου 2019 15:00
Ασπίς Ξάνθης
3
0
Κεραυνός Πέρνης
13 Ιανουαρίου 2019 15:00
Αλεξανδρούπολη
1 2
Άρης Αβάτου
13 Ιανουαρίου 2019 15:00
Αλεξανδρούπολη
1
2
Άρης Αβάτου
13 Ιανουαρίου 2019 15:00
Ορφέας Ξάνθης
1 2
Αετός Οφρυνίου
13 Ιανουαρίου 2019 15:00
Ορφέας Ξάνθης
1
2
Αετός Οφρυνίου
13 Ιανουαρίου 2019 15:00
Νέστος Χρυσούπολης
2 0
Αλέξανδρος Κιλκίς
13 Ιανουαρίου 2019 15:00
Νέστος Χρυσούπολης
2
0
Αλέξανδρος Κιλκίς
13 Ιανουαρίου 2019 15:00
ΠΑΟ Κοσμίου
2 2
Σιδηρόκαστρο
13 Ιανουαρίου 2019 15:00
ΠΑΟ Κοσμίου
2
2
Σιδηρόκαστρο
16 Dec 2018
16 Δεκεμβρίου 2018 15:00
Αλεξανδρούπολη
0 2
Καβάλα
16 Δεκεμβρίου 2018 15:00
Αλεξανδρούπολη
0
2
Καβάλα
16 Δεκεμβρίου 2018 15:00
Αλέξανδρος Κιλκίς
0 0
Άρης Αβάτου
16 Δεκεμβρίου 2018 15:00
Αλέξανδρος Κιλκίς
0
0
Άρης Αβάτου
16 Δεκεμβρίου 2018 15:00
ΑΕ Καλαμπακίου
0 0
Κεραυνός Πέρνης
16 Δεκεμβρίου 2018 15:00
ΑΕ Καλαμπακίου
0
0
Κεραυνός Πέρνης
16 Δεκεμβρίου 2018 15:00
Ορφέας Ξάνθης
3 1
ΠΑΟ Κοσμίου
16 Δεκεμβρίου 2018 15:00
Ορφέας Ξάνθης
3
1
ΠΑΟ Κοσμίου
16 Δεκεμβρίου 2018 15:00
Πανσερραϊκός
1 1
Αετός Οφρυνίου
16 Δεκεμβρίου 2018 15:00
Πανσερραϊκός
1
1
Αετός Οφρυνίου
16 Δεκεμβρίου 2018 15:00
Νέστος Χρυσούπολης
2 0
Σιδηρόκαστρο
16 Δεκεμβρίου 2018 15:00
Νέστος Χρυσούπολης
2
0
Σιδηρόκαστρο
15 Dec 2018
15 Δεκεμβρίου 2018 15:00
Ασπίς Ξάνθης
0 1
Απόλλων Παραλιμνίου
15 Δεκεμβρίου 2018 15:00
Ασπίς Ξάνθης
0
1
Απόλλων Παραλιμνίου
9 Dec 2018
9 Δεκεμβρίου 2018 15:00
Κεραυνός Πέρνης
1 0
Αλέξανδρος Κιλκίς
9 Δεκεμβρίου 2018 15:00
Κεραυνός Πέρνης
1
0
Αλέξανδρος Κιλκίς
9 Δεκεμβρίου 2018 15:00
ΠΑΟ Κοσμίου
0 3
Νέστος Χρυσούπολης
9 Δεκεμβρίου 2018 15:00
ΠΑΟ Κοσμίου
0
3
Νέστος Χρυσούπολης
9 Δεκεμβρίου 2018 15:00
Καβάλα
3 0
ΑΕ Καλαμπακίου
9 Δεκεμβρίου 2018 15:00
Καβάλα
3
0
ΑΕ Καλαμπακίου
9 Δεκεμβρίου 2018 15:00
Απόλλων Παραλιμνίου
3 1
Ορφέας Ξάνθης
9 Δεκεμβρίου 2018 15:00
Απόλλων Παραλιμνίου
3
1
Ορφέας Ξάνθης
9 Δεκεμβρίου 2018 15:00
Σιδηρόκαστρο
0 4
Πανσερραϊκός
9 Δεκεμβρίου 2018 15:00
Σιδηρόκαστρο
0
4
Πανσερραϊκός
9 Δεκεμβρίου 2018 15:00
Ασπίς Ξάνθης
3 1
Αλεξανδρούπολη
9 Δεκεμβρίου 2018 15:00
Ασπίς Ξάνθης
3
1
Αλεξανδρούπολη
8 Dec 2018
8 Δεκεμβρίου 2018 15:00
Άρης Αβάτου
0 0
Αετός Οφρυνίου
8 Δεκεμβρίου 2018 15:00
Άρης Αβάτου
0
0
Αετός Οφρυνίου
2 Dec 2018
2 Δεκεμβρίου 2018 15:00
Άρης Αβάτου
2 0
Σιδηρόκαστρο
2 Δεκεμβρίου 2018 15:00
Άρης Αβάτου
2
0
Σιδηρόκαστρο
2 Δεκεμβρίου 2018 15:00
Αλεξανδρούπολη
1 0
Απόλλων Παραλιμνίου
2 Δεκεμβρίου 2018 15:00
Αλεξανδρούπολη
1
0
Απόλλων Παραλιμνίου
2 Δεκεμβρίου 2018 15:00
ΑΕ Καλαμπακίου
0 0
Ασπίς Ξάνθης
2 Δεκεμβρίου 2018 15:00
ΑΕ Καλαμπακίου
0
0
Ασπίς Ξάνθης
2 Δεκεμβρίου 2018 15:00
Αλέξανδρος Κιλκίς
0 2
Καβάλα
2 Δεκεμβρίου 2018 15:00
Αλέξανδρος Κιλκίς
0
2
Καβάλα
2 Δεκεμβρίου 2018 15:00
Αετός Οφρυνίου
3 2
Κεραυνός Πέρνης
2 Δεκεμβρίου 2018 15:00
Αετός Οφρυνίου
3
2
Κεραυνός Πέρνης
2 Δεκεμβρίου 2018 15:00
Νέστος Χρυσούπολης
3 1
Ορφέας Ξάνθης
2 Δεκεμβρίου 2018 15:00
Νέστος Χρυσούπολης
3
1
Ορφέας Ξάνθης
2 Δεκεμβρίου 2018 15:00
Πανσερραϊκός
3 0
ΠΑΟ Κοσμίου
2 Δεκεμβρίου 2018 15:00
Πανσερραϊκός
3
0
ΠΑΟ Κοσμίου
25 Nov 2018
25 Νοεμβρίου 2018 15:00
Κεραυνός Πέρνης
2 1
Σιδηρόκαστρο
25 Νοεμβρίου 2018 15:00
Κεραυνός Πέρνης
2
1
Σιδηρόκαστρο
25 Νοεμβρίου 2018 15:00
Απόλλων Παραλιμνίου
0 1
Νέστος Χρυσούπολης
25 Νοεμβρίου 2018 15:00
Απόλλων Παραλιμνίου
0
1
Νέστος Χρυσούπολης
25 Νοεμβρίου 2018 15:00
Ορφέας Ξάνθης
1 0
Πανσερραϊκός
25 Νοεμβρίου 2018 15:00
Ορφέας Ξάνθης
1
0
Πανσερραϊκός
25 Νοεμβρίου 2018 15:00
ΠΑΟ Κοσμίου
0 2
Άρης Αβάτου
25 Νοεμβρίου 2018 15:00
ΠΑΟ Κοσμίου
0
2
Άρης Αβάτου
25 Νοεμβρίου 2018 15:00
Αλεξανδρούπολη
1 0
ΑΕ Καλαμπακίου
25 Νοεμβρίου 2018 15:00
Αλεξανδρούπολη
1
0
ΑΕ Καλαμπακίου
25 Νοεμβρίου 2018 15:00
Ασπίς Ξάνθης
0 3
Αλέξανδρος Κιλκίς
25 Νοεμβρίου 2018 15:00
Ασπίς Ξάνθης
0
3
Αλέξανδρος Κιλκίς
25 Νοεμβρίου 2018 15:00
Καβάλα
1 0
Αετός Οφρυνίου
25 Νοεμβρίου 2018 15:00
Καβάλα
1
0
Αετός Οφρυνίου
18 Nov 2018
18 Νοεμβρίου 2018 15:00
Σιδηρόκαστρο
0 6
Καβάλα
18 Νοεμβρίου 2018 15:00
Σιδηρόκαστρο
0
6
Καβάλα
18 Νοεμβρίου 2018 15:00
ΑΕ Καλαμπακίου
0 1
Απόλλων Παραλιμνίου
18 Νοεμβρίου 2018 15:00
ΑΕ Καλαμπακίου
0
1
Απόλλων Παραλιμνίου
18 Νοεμβρίου 2018 15:00
Αλέξανδρος Κιλκίς
3 1
Αλεξανδρούπολη
18 Νοεμβρίου 2018 15:00
Αλέξανδρος Κιλκίς
3
1
Αλεξανδρούπολη
18 Νοεμβρίου 2018 15:00
Αετός Οφρυνίου
3 1
Ασπίς Ξάνθης
18 Νοεμβρίου 2018 15:00
Αετός Οφρυνίου
3
1
Ασπίς Ξάνθης
18 Νοεμβρίου 2018 15:00
Πανσερραϊκός
1 2
Νέστος Χρυσούπολης
18 Νοεμβρίου 2018 15:00
Πανσερραϊκός
1
2
Νέστος Χρυσούπολης
18 Νοεμβρίου 2018 15:00
Άρης Αβάτου
1 0
Ορφέας Ξάνθης
18 Νοεμβρίου 2018 15:00
Άρης Αβάτου
1
0
Ορφέας Ξάνθης
18 Νοεμβρίου 2018 15:00
Κεραυνός Πέρνης
1 0
ΠΑΟ Κοσμίου
18 Νοεμβρίου 2018 15:00
Κεραυνός Πέρνης
1
0
ΠΑΟ Κοσμίου
11 Nov 2018
11 Νοεμβρίου 2018 15:00
Ασπίς Ξάνθης
2 0
Σιδηρόκαστρο
11 Νοεμβρίου 2018 15:00
Ασπίς Ξάνθης
2
0
Σιδηρόκαστρο
11 Νοεμβρίου 2018 15:00
Απόλλων Παραλιμνίου
1 0
Πανσερραϊκός
11 Νοεμβρίου 2018 15:00
Απόλλων Παραλιμνίου
1
0
Πανσερραϊκός
11 Νοεμβρίου 2018 15:00
Νέστος Χρυσούπολης
2 0
Άρης Αβάτου
11 Νοεμβρίου 2018 15:00
Νέστος Χρυσούπολης
2
0
Άρης Αβάτου
11 Νοεμβρίου 2018 15:00
Ορφέας Ξάνθης
0 0
Κεραυνός Πέρνης
11 Νοεμβρίου 2018 15:00
Ορφέας Ξάνθης
0
0
Κεραυνός Πέρνης
11 Νοεμβρίου 2018 15:00
ΠΑΟ Κοσμίου
0 3
Καβάλα
11 Νοεμβρίου 2018 15:00
ΠΑΟ Κοσμίου
0
3
Καβάλα
11 Νοεμβρίου 2018 15:00
ΑΕ Καλαμπακίου
0 0
Αλέξανδρος Κιλκίς
11 Νοεμβρίου 2018 15:00
ΑΕ Καλαμπακίου
0
0
Αλέξανδρος Κιλκίς
11 Νοεμβρίου 2018 15:00
Αλεξανδρούπολη
0 3
Αετός Οφρυνίου
11 Νοεμβρίου 2018 15:00
Αλεξανδρούπολη
0
3
Αετός Οφρυνίου
4 Nov 2018
4 Νοεμβρίου 2018 15:00
Σιδηρόκαστρο
1 0
Αλεξανδρούπολη
4 Νοεμβρίου 2018 15:00
Σιδηρόκαστρο
1
0
Αλεξανδρούπολη
4 Νοεμβρίου 2018 15:00
Αλέξανδρος Κιλκίς
2 0
Απόλλων Παραλιμνίου
4 Νοεμβρίου 2018 15:00
Αλέξανδρος Κιλκίς
2
0
Απόλλων Παραλιμνίου
4 Νοεμβρίου 2018 15:00
Αετός Οφρυνίου
1 1
ΑΕ Καλαμπακίου
4 Νοεμβρίου 2018 15:00
Αετός Οφρυνίου
1
1
ΑΕ Καλαμπακίου
4 Νοεμβρίου 2018 15:00
ΠΑΟ Κοσμίου
4 1
Ασπίς Ξάνθης
4 Νοεμβρίου 2018 15:00
ΠΑΟ Κοσμίου
4
1
Ασπίς Ξάνθης
4 Νοεμβρίου 2018 15:00
Άρης Αβάτου
1 2
Πανσερραϊκός
4 Νοεμβρίου 2018 15:00
Άρης Αβάτου
1
2
Πανσερραϊκός
4 Νοεμβρίου 2018 15:00
Κεραυνός Πέρνης
0 0
Νέστος Χρυσούπολης
4 Νοεμβρίου 2018 15:00
Κεραυνός Πέρνης
0
0
Νέστος Χρυσούπολης
4 Νοεμβρίου 2018 15:00
Καβάλα
2 0
Ορφέας Ξάνθης
4 Νοεμβρίου 2018 15:00
Καβάλα
2
0
Ορφέας Ξάνθης
27 Oct 2018
27 Οκτωβρίου 2018 15:00
ΑΕ Καλαμπακίου
1 0
Σιδηρόκαστρο
27 Οκτωβρίου 2018 15:00
ΑΕ Καλαμπακίου
1
0
Σιδηρόκαστρο
27 Οκτωβρίου 2018 15:00
Απόλλων Παραλιμνίου
1 1
Άρης Αβάτου
27 Οκτωβρίου 2018 15:00
Απόλλων Παραλιμνίου
1
1
Άρης Αβάτου
27 Οκτωβρίου 2018 15:00
Πανσερραϊκός
1 2
Κεραυνός Πέρνης
27 Οκτωβρίου 2018 15:00
Πανσερραϊκός
1
2
Κεραυνός Πέρνης
27 Οκτωβρίου 2018 15:00
Νέστος Χρυσούπολης
3 2
Καβάλα
27 Οκτωβρίου 2018 15:00
Νέστος Χρυσούπολης
3
2
Καβάλα
27 Οκτωβρίου 2018 15:00
Ορφέας Ξάνθης
4 0
Ασπίς Ξάνθης
27 Οκτωβρίου 2018 15:00
Ορφέας Ξάνθης
4
0
Ασπίς Ξάνθης
27 Οκτωβρίου 2018 15:00
Αλέξανδρος Κιλκίς
1 2
Αετός Οφρυνίου
27 Οκτωβρίου 2018 15:00
Αλέξανδρος Κιλκίς
1
2
Αετός Οφρυνίου
27 Οκτωβρίου 2018 15:00
Αλεξανδρούπολη
2 0
ΠΑΟ Κοσμίου
27 Οκτωβρίου 2018 15:00
Αλεξανδρούπολη
2
0
ΠΑΟ Κοσμίου
21 Oct 2018
21 Οκτωβρίου 2018 16:00
Σιδηρόκαστρο
0 3
Αλέξανδρος Κιλκίς
21 Οκτωβρίου 2018 16:00
Σιδηρόκαστρο
0
3
Αλέξανδρος Κιλκίς
21 Οκτωβρίου 2018 16:00
Αετός Οφρυνίου
2 1
Απόλλων Παραλιμνίου
21 Οκτωβρίου 2018 16:00
Αετός Οφρυνίου
2
1
Απόλλων Παραλιμνίου
21 Οκτωβρίου 2018 16:00
Κεραυνός Πέρνης
3 0
Άρης Αβάτου
21 Οκτωβρίου 2018 16:00
Κεραυνός Πέρνης
3
0
Άρης Αβάτου
21 Οκτωβρίου 2018 16:00
Καβάλα
4 0
Πανσερραϊκός
21 Οκτωβρίου 2018 16:00
Καβάλα
4
0
Πανσερραϊκός
21 Οκτωβρίου 2018 16:00
ΠΑΟ Κοσμίου
2 0
ΑΕ Καλαμπακίου
21 Οκτωβρίου 2018 16:00
ΠΑΟ Κοσμίου
2
0
ΑΕ Καλαμπακίου
21 Οκτωβρίου 2018 16:00
Ασπίς Ξάνθης
0 4
Νέστος Χρυσούπολης
21 Οκτωβρίου 2018 16:00
Ασπίς Ξάνθης
0
4
Νέστος Χρυσούπολης
21 Οκτωβρίου 2018 16:00
Ορφέας Ξάνθης
2 1
Αλεξανδρούπολη
21 Οκτωβρίου 2018 16:00
Ορφέας Ξάνθης
2
1
Αλεξανδρούπολη
14 Oct 2018
14 Οκτωβρίου 2018 16:00
Αετός Οφρυνίου
0 0
Σιδηρόκαστρο
14 Οκτωβρίου 2018 16:00
Αετός Οφρυνίου
0
0
Σιδηρόκαστρο
14 Οκτωβρίου 2018 16:00
Απόλλων Παραλιμνίου
1 0
Κεραυνός Πέρνης
14 Οκτωβρίου 2018 16:00
Απόλλων Παραλιμνίου
1
0
Κεραυνός Πέρνης
14 Οκτωβρίου 2018 16:00
Άρης Αβάτου
0 0
Καβάλα
14 Οκτωβρίου 2018 16:00
Άρης Αβάτου
0
0
Καβάλα
14 Οκτωβρίου 2018 16:00
Αλέξανδρος Κιλκίς
0 0
ΠΑΟ Κοσμίου
14 Οκτωβρίου 2018 16:00
Αλέξανδρος Κιλκίς
0
0
ΠΑΟ Κοσμίου
14 Οκτωβρίου 2018 16:00
Πανσερραϊκός
4 1
Ασπίς Ξάνθης
14 Οκτωβρίου 2018 16:00
Πανσερραϊκός
4
1
Ασπίς Ξάνθης
14 Οκτωβρίου 2018 16:00
ΑΕ Καλαμπακίου
1 2
Ορφέας Ξάνθης
14 Οκτωβρίου 2018 16:00
ΑΕ Καλαμπακίου
1
2
Ορφέας Ξάνθης
14 Οκτωβρίου 2018 16:00
Νέστος Χρυσούπολης
4 2
Αλεξανδρούπολη
14 Οκτωβρίου 2018 16:00
Νέστος Χρυσούπολης
4
2
Αλεξανδρούπολη
7 Oct 2018
7 Οκτωβρίου 2018 16:00
Σιδηρόκαστρο
1 1
Απόλλων Παραλιμνίου
7 Οκτωβρίου 2018 16:00
Σιδηρόκαστρο
1
1
Απόλλων Παραλιμνίου
7 Οκτωβρίου 2018 16:00
Καβάλα
0 0
Κεραυνός Πέρνης
7 Οκτωβρίου 2018 16:00
Καβάλα
0
0
Κεραυνός Πέρνης
7 Οκτωβρίου 2018 16:00
ΠΑΟ Κοσμίου
1 4
Αετός Οφρυνίου
7 Οκτωβρίου 2018 16:00
ΠΑΟ Κοσμίου
1
4
Αετός Οφρυνίου
7 Οκτωβρίου 2018 16:00
Ασπίς Ξάνθης
0 3
Άρης Αβάτου
7 Οκτωβρίου 2018 16:00
Ασπίς Ξάνθης
0
3
Άρης Αβάτου
7 Οκτωβρίου 2018 16:00
Ορφέας Ξάνθης
1 1
Αλέξανδρος Κιλκίς
7 Οκτωβρίου 2018 16:00
Ορφέας Ξάνθης
1
1
Αλέξανδρος Κιλκίς
7 Οκτωβρίου 2018 16:00
Αλεξανδρούπολη
0 1
Πανσερραϊκός
7 Οκτωβρίου 2018 16:00
Αλεξανδρούπολη
0
1
Πανσερραϊκός
7 Οκτωβρίου 2018 16:00
Νέστος Χρυσούπολης
2 2
ΑΕ Καλαμπακίου
7 Οκτωβρίου 2018 16:00
Νέστος Χρυσούπολης
2
2
ΑΕ Καλαμπακίου
30 Sep 2018
30 Σεπτεμβρίου 2018 16:00
Απόλλων Παραλιμνίου
0 1
Καβάλα
30 Σεπτεμβρίου 2018 16:00
Απόλλων Παραλιμνίου
0
1
Καβάλα
30 Σεπτεμβρίου 2018 16:00
Κεραυνός Πέρνης
0 1
Ασπίς Ξάνθης
30 Σεπτεμβρίου 2018 16:00
Κεραυνός Πέρνης
0
1
Ασπίς Ξάνθης
30 Σεπτεμβρίου 2018 16:00
Πανσερραϊκός
4 0
ΑΕ Καλαμπακίου
30 Σεπτεμβρίου 2018 16:00
Πανσερραϊκός
4
0
ΑΕ Καλαμπακίου
30 Σεπτεμβρίου 2018 16:00
Αετός Οφρυνίου
2 3
Ορφέας Ξάνθης
30 Σεπτεμβρίου 2018 16:00
Αετός Οφρυνίου
2
3
Ορφέας Ξάνθης
30 Σεπτεμβρίου 2018 16:00
Άρης Αβάτου
3 0
Αλεξανδρούπολη
30 Σεπτεμβρίου 2018 16:00
Άρης Αβάτου
3
0
Αλεξανδρούπολη
30 Σεπτεμβρίου 2018 16:00
Αλέξανδρος Κιλκίς
0 0
Νέστος Χρυσούπολης
30 Σεπτεμβρίου 2018 16:00
Αλέξανδρος Κιλκίς
0
0
Νέστος Χρυσούπολης
30 Σεπτεμβρίου 2018 16:00
Σιδηρόκαστρο
1 0
ΠΑΟ Κοσμίου
30 Σεπτεμβρίου 2018 16:00
Σιδηρόκαστρο
1
0
ΠΑΟ Κοσμίου
Σκόρερς
Θέση# Παίκτης Γκολ
1
 Καβάλα
16
2
 Πανσερραϊκός
13
3
 Αετός Οφρυνίου
13
4
 Καβάλα
11
5
 Αετός Οφρυνίου
11
Στατιστικά Παικτών ( Η σειρά είναι αλφαβητικά )
Παίκτης Σύλλογος Θέση

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.