Σαπαρδάνης Στέργ.

Τίτλος εργασίας
Διαιτητής
Ολοκληρωμένοι αγώνες
Βοηθός
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος 2021-22
10 Απριλίου 2022
- 17:00
Βαλτοτόπι
3 1
Επτάμυλοι
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος 2021-22
3 Απριλίου 2022
- 17:00
Πήγασος
1 3
Σκούταρι Fc
Play Off Α1 Επίλεκτης 2021-22
2 Απριλίου 2022
- 17:00
Σιδηρόκαστρο
1 0
Σέρρες 1800
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος 2021-22
20 Μαρτίου 2022
- 16:00
Καλά Δένδρα
9 0
Καπνόφυτο
Play Off Α1 Επίλεκτης 2021-22
13 Μαρτίου 2022
- 16:00
Άνω Μητρούση
0 3
Σκοτούσα
Play Off Α1 Επίλεκτης 2021-22
5 Μαρτίου 2022
- 16:00
Χείμαρρος
1 1
Άνω Μητρούση
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος 2021-22
27 Φεβρουαρίου 2022
- 15:30
Βαλτοτόπι
1 4
Θύελλα Καμενικίων
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος 2021-22
26 Φεβρουαρίου 2022
- 15:30
Σκούταρι Fc
4 1
Ιωνικός Σερρών
Play Out Α1 Επίλεκτης 2021-22
20 Φεβρουαρίου 2022
- 15:30
Ροδόπολη
2 5
Άγιο Πνεύμα
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος 2021-22
19 Φεβρουαρίου 2022
- 15:30
Πήγασος
2 0
Ηρακλής Σερρών
Play Off Α1 Επίλεκτης 2021-22
13 Φεβρουαρίου 2022
- 15:30
Σιδηρόκαστρο
2 3
Χείμαρρος
Play Out Α1 Επίλεκτης 2021-22
12 Φεβρουαρίου 2022
- 15:30
Δραβήσκος
1 3
Χρυσό
Play Off Α1 Επίλεκτης 2021-22
9 Φεβρουαρίου 2022
- 15:30
Νεοχώρι
2 1
Χείμαρρος
Play Out Α1 Επίλεκτης 2021-22
6 Φεβρουαρίου 2022
- 15:00
Άγιο Πνεύμα
1 0
Χρυσό
Play Off Α1 Επίλεκτης 2021-22
5 Φεβρουαρίου 2022
- 15:00
Σιδηρόκαστρο
0 3
Νεοχώρι
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος 2021-22
30 Ιανουαρίου 2022
- 15:00
Εμμ.Παππάς
1 4
Μονόβρυση
Α1 Επίλεκτη 2021-22
29 Ιανουαρίου 2022
- 15:00
Μεγαλοχώρι
2 2
Σκοτούσα
Α1 Επίλεκτη 2021-22
15 Ιανουαρίου 2022
- 15:00
Σιδηρόκαστρο
5 4
Άγιο Πνεύμα
Α1 Επίλεκτη 2021-22
5 Ιανουαρίου 2022
- 15:00
Άγιο Πνεύμα
6 1
Ροδολίβος
Α1 Επίλεκτη 2021-22
19 Δεκεμβρίου 2021
- 15:00
Ροδόπολη
2 7
Νεοχώρι
Α1 Επίλεκτη 2021-22
15 Δεκεμβρίου 2021
- 15:00
Άνω Μητρούση
0 1
Νεοχώρι
Α1 Επίλεκτη 2021-22
11 Δεκεμβρίου 2021
- 15:00
Δραβήσκος
0 3
Άγιο Πνεύμα
Α1 Επίλεκτη 2021-22
8 Δεκεμβρίου 2021
- 15:00
Σέρρες 1800
2 1
Χρυσό
Α1 Επίλεκτη 2021-22
5 Δεκεμβρίου 2021
- 15:00
Χείμαρρος
4 0
Δραβήσκος
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος 2021-22
4 Δεκεμβρίου 2021
- 15:00
Πήγασος
1 2
Νιγρίτα
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος 2021-22
27 Νοεμβρίου 2021
- 15:00
Ποντισμένο
1 0
Βυρώνεια
Α1 Επίλεκτη 2021-22
21 Νοεμβρίου 2021
- 15:00
Ροδόπολη
0 5
Σέρρες 1800
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος 2021-22
7 Νοεμβρίου 2021
- 15:00
Θύελλα Καμενικίων
1 1
Βαλτοτόπι
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος 2021-22
6 Νοεμβρίου 2021
- 15:00
Νιγρίτα
6 1
Λευκώνας
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος 2021-22
30 Οκτωβρίου 2021
- 16:00
Ψυχικό
0 3
Παλαιοκώμη
Κύπελλο ΕΠΣ Σερρών 2021-22 - Γύροι
24 Οκτωβρίου 2021
- 15:00
Μονόβρυση
1 5
Νεοχώρι
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος 2021-22
10 Οκτωβρίου 2021
- 16:30
Μονόβρυση
4 1
Πανσουλιακός
Κύπελλο ΕΠΣ Σερρών 2021-22 - Γύροι
3 Οκτωβρίου 2021
- 16:00
Ποντισμένο
3 1
Καπνόφυτο

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.