Καλώς ήρθατε στο
Serres Live Scores

Η Νο 1 ιστοσελίδα με Live αποτελέσματα ποδοσφαίρου για τον Νομό Σερρών!!!

 


Η ΣΕΛΙΔΑ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΑΝΑΝΕΩΣΗ
(Η σελίδα ανανεώνεται αυτόματα όταν υπάρχει νέα καταχώρηση – δεν χρειάζεται refresh)

Επιστροφή στη δράση!!! Αυτό το Σαββατοκύριακο 19&20/9 η μπάλα θα κυλήσει και πάλι στα γήπεδα του Νομού.Σερρών… έξι μήνες μετά! ⚽

Όλοι εμείς στο Serres Live Scores είμαστε ξανά κοντά σας για να σας ενημερώνουμε ζωντανά από τα γήπεδα για την εξέλιξη των αγώνων. Εσείς είστε έτοιμοι;
Ενημερωνόμαστε και τηρούμε το Υγειονομικό Πρωτόκολλο

Α1 Κατηγορία (Επίλεκτη)

Αγωνιστική 1
Γήπεδα Ε.Π.Σ.Σ. 19 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Σέρρες 1800
7 2
Ροδόπολη
19 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδα Ε.Π.Σ.Σ.
Σέρρες 1800
7
2
Ροδόπολη
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο Νεοχωρίου 20 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Νεοχώρι
4 0
Ροδολίβος
20 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Νεοχωρίου
Νεοχώρι
4
0
Ροδολίβος
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Λιθοτόπου 20 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Λιθότοπος
2 2
Άγιο Πνεύμα
20 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Λιθοτόπου
Λιθότοπος
2
2
Άγιο Πνεύμα
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Χρυσού 20 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Χρυσό
1 0
Σκοτούσα
20 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Χρυσού
Χρυσό
1
0
Σκοτούσα
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο Αμμουδιάς 19 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Αμμουδιά
1 2
Άνω Μητρούση
19 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Αμμουδιάς
Αμμουδιά
1
2
Άνω Μητρούση
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Πρώτης 19 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Πρώτη
1 4
Σιδηρόκαστρο
19 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Πρώτης
Πρώτη
1
4
Σιδηρόκαστρο
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
Γήπεδο Άνω Ποροϊων 20 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Άνω Πορόϊα
1 3
Δραβήσκος
20 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Άνω Ποροϊων
Άνω Πορόϊα
1
3
Δραβήσκος
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.

Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος

Αγωνιστική 1
Γήπεδο Αναγέννησης 20 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Αναγέννηση
1 2
Νέο Πετρίτσι
20 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Αναγέννησης
Αναγέννηση
1
2
Νέο Πετρίτσι
| Δαιτητής: Φραγκάλας Ραφ.
Γήπεδο Καπνόφυτου 19 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Καπνόφυτο
0 3
Καλά Δένδρα
19 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Καπνόφυτου
Καπνόφυτο
0
3
Καλά Δένδρα
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Ν.Τυρολόης 19 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Νέα Τυρολόη
1 4
Ηράκλεια
19 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Ν.Τυρολόης
Νέα Τυρολόη
1
4
Ηράκλεια
| Δαιτητής: Μαδένης Αθαν.
Γήπεδο Βυρώνειας 20 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Βυρώνεια
3 2
Πλατανάκια
20 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Βυρώνειας
Βυρώνεια
3
2
Πλατανάκια
| Δαιτητής: Μαδένης Αθαν.
Γήπεδο Ποντισμένου 20 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Ποντισμένο
4 1
Στρυμονικό
20 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Ποντισμένου
Ποντισμένο
4
1
Στρυμονικό
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.

Α’ Κατηγορία 2ος Όμιλος

Αγωνιστική 1
Γήπεδο Χριστός 20 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Χριστός
5 0
Λέοντες Σερρών
20 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Χριστός
Χριστός
5
0
Λέοντες Σερρών
| Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
Γήπεδο Λευκώνα 20 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Λευκώνας
1 3
Ηρακλής Σερρών
20 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Λευκώνα
Λευκώνας
1
3
Ηρακλής Σερρών
| Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
Γήπεδο Αεροδρομίου 20 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
ΠΟΣ 2000
1 3
Ιωνικός Σερρών
20 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Αεροδρομίου
ΠΟΣ 2000
1
3
Ιωνικός Σερρών
| Δαιτητής: Καρασάββας Χαράλ.
Γήπεδο Μαυροθάλασσας 20 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Μαυροθάλασσα
2 1
Νιγρίτα
20 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Μαυροθάλασσας
Μαυροθάλασσα
2
1
Νιγρίτα
| Δαιτητής: Πουλιος Αντ.
Γήπεδο Κάτω Μητρούση 20 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Κάτω Μητρούση
1 6
Σκούταρη Fc
20 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Κάτω Μητρούση
Κ. Μητρούση
1
6
Σκούταρι
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.

Α’ Κατηγορία 3ος Όμιλος

Αγωνιστική 1
Γήπεδο Ψυχικού 20 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Βαλτοτόπι
1 1
Νέα Μπάφρα
20 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Ψυχικού
Βαλτοτόπι
1
1
Νέα Μπάφρα
| Δαιτητής: Μαγής Χρήστος
Γήπεδο Εμμ.Παππά 19 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Εμμ.Παππάς
2 1
Πανσουλιακός
19 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Εμμ.Παππά
Εμμ.Παππάς
2
1
Α.Μ.Γ.Σ.
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 20 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Θύελλα Καμενικίων
5 0
Ψυχικό
20 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Θύελλα Καμενικίων
5
0
Ψυχικό
| Δαιτητής: Γεωργίου Ιωάνν.
Γήπεδο Επταμύλων 19 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Επτάμυλοι
3 1
Πήγασος
19 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Επταμύλων
Επτάμυλοι
3
1
Πήγασος
| Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
Γήπεδο Μεσολακκιάς 20 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Μεσολακκιά
2 2
Μονόβρυση
20 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Μεσολακκιάς
Μεσολακκιά
2
2
Μονόβρυση
| Δαιτητής: Ευθυμιάδης Χρήστ.


Serres Live Scores Sponsors

Γίνε και εσύ συνεργάτης του SerresLiveScores?

Θέλεις να γίνεις και εσύ συνεργάτης του Serres Live Scores, να μας ενημερώνεις για την εξέλιξη του αγώνα της αγαπημένης σου ομάδας, στείλε εμαιλ !!!


Στο νέο ιστότοπο θα μπορείτε να ενημερώνεστε για όλα τα ποδοσφαιρικά νέα του Νομού Σερρών
footballnews.serreslive

29
Βαθμολογήστε το Serres Live Scores & Statistics

Ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας!!!

P