Γ’ Εθνική 2019-20 | Αγωνιστική 9
| 16 Νοεμβρίου 2019 14:00
ι ν ι ν ν
Πτηνόπουλος Μηνάς
1'
Πολύζος Αγαθ.
11'
Πτηνόπουλος Μηνάς
28'
Γκούρτσας Δημ.
47'
Γκούρτσας Δημ.
52'
Πτηνόπουλος Μηνάς
59'
OBOSOU GEORGE
89'
7 : 0
Τελικό
Xρονοδιάγραμμα Αγώνα
45'
90'
Γκολ
1'
11'
Γκολ
11'
52'
Γκολ (με πέναλτι)
52'
89'
Γκολ
89'
Κάρτες
51'
51'
Κίτρινη κάρτα
61'
61'
Κίτρινη κάρτα
63'
63'
Κίτρινη κάρτα
Σχολιασμός του Αγώνα
Πτηνόπουλος Μηνάς
Γκολ 1:0 1'
Πτηνόπουλος Μηνάς
Ασσίστ: CONCI CARDOZO
Γκολ 2:0 11'
Πολύζος Αγαθ.
Ασσίστ: CONCI CARDOZO
Πτηνόπουλος Μηνάς
Γκολ 3:0 28'
Πτηνόπουλος Μηνάς
31' Αλλαγή
Μέσα:Μπαιρακταρίδης Σάββ.
Έξω:Ανθουλάκης Νικ.
46' Αλλαγή
Μέσα:Μουσάς Νικ.
Έξω:Bouzidi Faycal
46' Αλλαγή
Μέσα:Ζούλης
Έξω:Αλωπούδης Δημ.
Γκούρτσας Δημ.
Γκολ 4:0 47'
Γκούρτσας Δημ.
Ασσίστ: Αποστολόπουλος Απόστ.
51' Κίτρινη κάρτα
Αντωνιάδης
Γκούρτσας Δημ.
Γκολ (πέναλτι) 5:0 52'
Γκούρτσας Δημ.
Καστριτσέας Λεων.
Αλλαγή 56'
Μέσα:Καστριτσέας Λεων.
Έξω:Κασμερίδης Τρύφων
Παπαβασιλείου Γεώργ.
Αλλαγή 59'
Μέσα:Παπαβασιλείου Γεώργ.
Έξω:Πτηνόπουλος Μηνάς
Πτηνόπουλος Μηνάς
Γκολ 6:0 59'
Πτηνόπουλος Μηνάς
61' Κίτρινη κάρτα
Μουσάς Νικ.
Αλλαγή 63'
Μέσα:OBOSOU GEORGE
Έξω:Γκούρτσας Δημ.
63' Κίτρινη κάρτα
Μπλάτζιος Χρήστ.
Μπάρδας Κωνστ.
Αλλαγή 67'
Μέσα:Μπάρδας Κωνστ.
Έξω:CONCI CARDOZO
67' Αλλαγή
Μέσα:Τζανετής Αθαν.
Έξω:Μπρατσιάνης Α.
Γκολ 7:0 89'
OBOSOU GEORGE
Ασσίστ: ΖΕΡΗΣ ΑΛΕΞ.
Βίντεο του Αγώνα
Τελευταίοι Αγώνες
16 Νοεμβρίου 2019 14:00
Πανσερραϊκός
7 0
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
16 Νοεμβρίου 2019 14:00
Πανσερραϊκός
7
0
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Κάτω Καμήλα
1 2
Πανσερραϊκός
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Κάτω Καμήλα
1
2
Πανσερραϊκός
3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Πανσερραϊκός
5 3
Κεραυνός Πέρνης
3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Πανσερραϊκός
5
3
Κεραυνός Πέρνης
26 Οκτωβρίου 2019 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
0 0
Πανσερραϊκός
26 Οκτωβρίου 2019 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
0
0
Πανσερραϊκός
20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Πανσερραϊκός
3 0
Άρης Αβάτου
20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Πανσερραϊκός
3
0
Άρης Αβάτου
16 Νοεμβρίου 2019 14:00
Πανσερραϊκός
7 0
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
16 Νοεμβρίου 2019 14:00
Πανσερραϊκός
7
0
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
0 1
Νέστος Χρυσούπολης
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
0
1
Νέστος Χρυσούπολης
3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Αετός Οφρυνίου
2 0
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Αετός Οφρυνίου
2
0
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Κάτω Καμήλα
2 1
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Κάτω Καμήλα
2
1
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
0 2
Κεραυνός Πέρνης
20 Οκτωβρίου 2019 16:00
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
0
2
Κεραυνός Πέρνης

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.