Χρυσό
ν η ν η ν
4 : 6
Πέναλτι 3-5
Άγιο Πνεύμα
η ι η ι η
Μπρινιάς Γεώργ.
70'
Νέδος Ιωάνν.
90'
Διαιτητές
Xρονοδιάγραμμα Αγώνα
1ο Ημίχρονο
45'
2ο Ημίχρονο
90'
Επιπλέον χρόνος
120'
Γκολ
Στατιστικά αγώνα
4 Γκολ 6
1 2 Κίτρινες > Κόκκινη κάρτα 1
Κάρτες
59'
2η Κίτρινη > Κόκκινη κάρτα
59'
76'
76'
2η Κίτρινη > Κόκκινη κάρτα
Σχολιασμός του Αγώνα
Αλλαγή 46'
Μέσα:Παπείρας Σωτ.
Έξω:ΝΤΑΝΤΟΣ Βασ.
2η Κίτρινη > Κόκκινη κάρτα 59'
Παπαδόπουλος Σταύρος
Κλειτσιώτης Στεργ.
Αλλαγή 61'
Μέσα:Κλειτσιώτης Στεργ.
Έξω:Πολυχρονίδης Παν.
61' Αλλαγή
Μέσα:Μερτίκας Παν.
Έξω:ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΩΑΝΝ.
Αλλαγή 70'
Μέσα:ΜΑΡΤΣΑΚΗΣ Σ.
Έξω:Πασχαλίδης Ελ.
Γκολ 1:0 70'
Μπρινιάς Γεώργ.
76' 2η Κίτρινη > Κόκκινη κάρτα
Κρουστάλης Γεώργ.
Αλλαγή 89'
Μέσα:Κόκκινος Γεώργ.
Έξω:Χοτζα Εσμιρ.
89' Αλλαγή
Μέσα:Παπαδόπουλος Στυλ.
Έξω:Χουρουζίδης Θωμάς
90' 1:1 Γκολ
Νέδος Ιωάνν.
90' +5' Αλλαγή
Μέσα:Στόϊκος Παν.
Έξω:ΤΖΙΜΠΑΣ
Τελευταίοι Αγώνες
Η Ι Η Ν Ι
Γήπεδο Χρυσού 23 Οκτωβρίου 2021 15:00
Χρυσό
4 6
Άγιο Πνεύμα
23 Οκτωβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Χρυσού
Χρυσό
4
6
Άγιο Πνεύμα
Πέναλτι 3-5
| Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
Γήπεδο Ροδόπολης 10 Οκτωβρίου 2021 16:30
Ροδόπολη
0 2
Χρυσό
10 Οκτωβρίου 2021 16:30
Γήπεδο Ροδόπολης
Ροδόπολη
0
2
Χρυσό
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο Χρυσού 3 Οκτωβρίου 2021 16:30
Χρυσό
0 2
Σιδηρόκαστρο
3 Οκτωβρίου 2021 16:30
Γήπεδο Χρυσού
Χρυσό
0
2
Σιδηρόκαστρο
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Μαυρολόφου 25 Σεπτεμβρίου 2021 17:00
Δραβήσκος
0 2
Χρυσό
25 Σεπτεμβρίου 2021 17:00
Γήπεδο Μαυρολόφου
Δραβήσκος
0
2
Χρυσό
| Δαιτητής: Καρπουζέλης Πασχ.
Γήπεδο Χρυσού 19 Σεπτεμβρίου 2021 17:00
Χρυσό
0 2
Νεοχώρι
19 Σεπτεμβρίου 2021 17:00
Γήπεδο Χρυσού
Χρυσό
0
2
Νεοχώρι
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο Χρυσού 23 Οκτωβρίου 2021 15:00
Χρυσό
4 6
Άγιο Πνεύμα
23 Οκτωβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Χρυσού
Χρυσό
4
6
Άγιο Πνεύμα
Πέναλτι 3-5
| Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
Γήπεδο Μεγαλοχωρίου 10 Οκτωβρίου 2021 16:30
Μεγαλοχώρι
1 0
Άγιο Πνεύμα
10 Οκτωβρίου 2021 16:30
Γήπεδο Μεγαλοχωρίου
Μεγαλοχώρι
1
0
Άγιο Πνεύμα
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος 2 Οκτωβρίου 2021 16:30
Άγιο Πνεύμα
2 2
Αμμουδιά
2 Οκτωβρίου 2021 16:30
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος
Άγιο Πνεύμα
2
2
Αμμουδιά
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο Λιθοτόπου 26 Σεπτεμβρίου 2021 17:00
Λιθότοπος
2 1
Άγιο Πνεύμα
26 Σεπτεμβρίου 2021 17:00
Γήπεδο Λιθοτόπου
Λιθότοπος
2
1
Άγιο Πνεύμα
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος 18 Σεπτεμβρίου 2021 17:00
Άγιο Πνεύμα
2 2
Ροδόπολη
18 Σεπτεμβρίου 2021 17:00
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος
Άγιο Πνεύμα
2
2
Ροδόπολη
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.