| Γήπεδο Χριστός | 18 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Χριστός
ν ν ν ν ν
- : -
Καπνόφυτο
ι η η η η
Γκολ ανά διάστημα 15 λεπτών.
Χριστός
Καπνόφυτο
Μεταξύ τους αγώνες
Γήπεδο Καπνόφυτου 9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Καπνόφυτο
0 2
Χριστός
9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Καπνόφυτου
Καπνόφυτο
0
2
Χριστός
| Δαιτητής: Καπρινιώτης Ιωάνν.
Γήπεδο Χριστός 10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Χριστός
0 1
Καπνόφυτο
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Χριστός
Χριστός
0
1
Καπνόφυτο
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
13 Απριλίου 2019 17:00
Καπνόφυτο
1 1
Χριστός
13 Απριλίου 2019 17:00
Καπνόφυτο
1
1
Χριστός
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
16 Μαρτίου 2019 16:00
Χριστός
4 0
Καπνόφυτο
16 Μαρτίου 2019 16:00
Χριστός
4
0
Καπνόφυτο
| Δαιτητής: Παγωνάς Δημ.
16 Φεβρουαρίου 2019 15:30
Καπνόφυτο
2 0
Χριστός
16 Φεβρουαρίου 2019 15:30
Καπνόφυτο
2
0
Χριστός
| Δαιτητής: Φραγκάλας Ραφ.
27 Οκτωβρίου 2018 16:00
Χριστός
1 0
Καπνόφυτο
27 Οκτωβρίου 2018 16:00
Χριστός
1
0
Καπνόφυτο
| Δαιτητής: Παγωνάς Δημ.
Τελευταίοι αγώνες
Ν Ν Ν Ν Ν
Γήπεδο Καλών Δένδρων 28 Νοεμβρίου 2021 15:00
Καλά Δένδρα
0 2
Χριστός
28 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Καλών Δένδρων
Καλά Δένδρα
0
2
Χριστός
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Χριστός 20 Νοεμβρίου 2021 15:00
Χριστός
1 0
Αναγέννηση
20 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Χριστός
Χριστός
1
0
Αναγέννηση
| Δαιτητής: Καρπουζέλης Πασχ.
Γήπεδο Βυρώνειας 14 Νοεμβρίου 2021 15:00
Βυρώνεια
2 6
Χριστός
14 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Βυρώνειας
Βυρώνεια
2
6
Χριστός
| Δαιτητής: Φραγκάκης Συμεών
Γήπεδο Κάτω Μητρούση 6 Νοεμβρίου 2021 15:00
Κάτω Μητρούση
0 3
Χριστός
6 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Κάτω Μητρούση
Κ. Μητρούση
0
3
Χριστός
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Χριστός 30 Οκτωβρίου 2021 16:00
Χριστός
9 0
Άγκιστρο
30 Οκτωβρίου 2021 16:00
Γήπεδο Χριστός
Χριστός
9
0
Άγκιστρο
| Δαιτητής: Φραγκάκης Συμεών
Ι Η Η Η Η
Γήπεδο Καπνόφυτου 4 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Καπνόφυτο
0 3
Καλά Δένδρα
4 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Καπνόφυτου
Καπνόφυτο
0
3
Καλά Δένδρα
| Άνευ Αγώνα
| Δαιτητής: Καρασάββας Χαράλ.
Γήπεδο Αναγέννησης 28 Νοεμβρίου 2021 15:00
Αναγέννηση
3 0
Καπνόφυτο
28 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Αναγέννησης
Αναγέννηση
3
0
Καπνόφυτο
| Δαιτητής: Μαδένης Αθαν.
Γήπεδο Καπνόφυτου 20 Νοεμβρίου 2021 15:00
Καπνόφυτο
1 3
Βυρώνεια
20 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Καπνόφυτου
Καπνόφυτο
1
3
Βυρώνεια
| Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
Γήπεδο Καπνόφυτου 13 Νοεμβρίου 2021 15:00
Καπνόφυτο
0 2
Κάτω Μητρούση
13 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Καπνόφυτου
Καπνόφυτο
0
2
Κ. Μητρούση
| Δαιτητής: Καρασάββας Χαράλ.
6 Νοεμβρίου 2021 15:00
Άγκιστρο
1 1
Καπνόφυτο
6 Νοεμβρίου 2021 15:00
Άγκιστρο
1
1
Καπνόφυτο
| Δαιτητής: Παγωνάς Δημ.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.