| Γήπεδο Χριστός | 20 Νοεμβρίου 2021 15:00
Χριστός
η η ν ν ν
1 : 0
Τελικό
Αναγέννηση
ν η ν η ν
Eric Boakye
80'
Διαιτητές
Xρονοδιάγραμμα Αγώνα
1ο Ημίχρονο
45'
2ο Ημίχρονο
90'
Γκολ
80'
Γκολ
80'
Στατιστικά αγώνα
Κάρτες
90'
90'
Κόκκινη κάρτα
90'
90'
Κόκκινη κάρτα
Σχολιασμός του Αγώνα
Αλλαγή 28'
Μέσα:Γουναρίδης Βασ.
Έξω:ΧΑΣΑΠΙΔΗΣ Χάρης
Αλλαγή 46'
Μέσα:ΠΛΟΥΜΗΣ ΘΕΟΔ.
Έξω:Σιώης Γεώργ. -Νεκτ.
46' Αλλαγή
Μέσα:Παιγουτλίδης Παναγ.
Έξω:Αμανατίδης Γεώργ.
73' Αλλαγή
Μέσα:Βαλτσιάνης Πασχ.
Έξω:Απιδόπουλος Θεόδ. του Ηλ. (*0610)
Αλλαγή 77'
Μέσα:Ταράσης Ιωάνν.
Έξω:Γεωργαντάς Στέργ.
Γκολ 1:0 80'
Eric Boakye
82' Αλλαγή
Μέσα:Θεοδωρακίδης Σταύρος
Έξω:Απιδόπουλος Βασίλ.
82' Αλλαγή
Μέσα:Ξενιτίδης Μιχαήλ
Έξω:Παναγιωτίδης Δημ.
Αλλαγή 84'
Μέσα:ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΓΡΗΓΟΡ.
Έξω:Γκατέκας Δημ.
90' Κόκκινη κάρτα
Νάσκος Σωκρ.
Νάσκος Σωκρ.
90' Κόκκινη κάρτα
Παιγουτλίδης Παναγ.
Βίντεο του Αγώνα
Τελευταίοι Αγώνες
Ν Ν Ν Ν Ν
Γήπεδο Χριστός 20 Νοεμβρίου 2021 15:00
Χριστός
1 0
Αναγέννηση
20 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Χριστός
Χριστός
1
0
Αναγέννηση
| Δαιτητής: Καρπουζέλης Πασχ.
Γήπεδο Βυρώνειας 14 Νοεμβρίου 2021 15:00
Βυρώνεια
2 6
Χριστός
14 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Βυρώνειας
Βυρώνεια
2
6
Χριστός
| Δαιτητής: Φραγκάκης Συμεών
Γήπεδο Κάτω Μητρούση 6 Νοεμβρίου 2021 15:00
Κάτω Μητρούση
0 3
Χριστός
6 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Κάτω Μητρούση
Κ. Μητρούση
0
3
Χριστός
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Χριστός 30 Οκτωβρίου 2021 16:00
Χριστός
9 0
Άγκιστρο
30 Οκτωβρίου 2021 16:00
Γήπεδο Χριστός
Χριστός
9
0
Άγκιστρο
| Δαιτητής: Φραγκάκης Συμεών
Γήπεδο Ποντισμένου 23 Οκτωβρίου 2021 16:00
Ποντισμένο
3 0
Χριστός
23 Οκτωβρίου 2021 16:00
Γήπεδο Ποντισμένου
Ποντισμένο
3
0
Χριστός
| Eξ αναβολής αγώνας
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Η Ν Η Ν Ι
Γήπεδο Χριστός 20 Νοεμβρίου 2021 15:00
Χριστός
1 0
Αναγέννηση
20 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Χριστός
Χριστός
1
0
Αναγέννηση
| Δαιτητής: Καρπουζέλης Πασχ.
Γήπεδο Αναγέννησης 14 Νοεμβρίου 2021 15:00
Αναγέννηση
3 1
Μοναστηράκι
14 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Αναγέννησης
Αναγέννηση
3
1
Μοναστηράκι
| Δαιτητής: Μπομπόγιας Δημ.
Γήπεδο Καλών Δένδρων 7 Νοεμβρίου 2021 15:00
Καλά Δένδρα
4 0
Αναγέννηση
7 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Καλών Δένδρων
Καλά Δένδρα
4
0
Αναγέννηση
| Δαιτητής: Φραγκάκης Συμεών
Γήπεδο Αναγέννησης 31 Οκτωβρίου 2021 15:00
Αναγέννηση
2 1
Νέο Πετρίτσι
31 Οκτωβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Αναγέννησης
Αναγέννηση
2
1
Νέο Πετρίτσι
| Δαιτητής: Μαγής Χρήστος
Γήπεδο Αναγέννησης 10 Οκτωβρίου 2021 16:30
Αναγέννηση
0 1
Βυρώνεια
10 Οκτωβρίου 2021 16:30
Γήπεδο Αναγέννησης
Αναγέννηση
0
1
Βυρώνεια
| Δαιτητής: Αρχοντογιάννης Γεώργ.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.