Α1 Κατηγορία | Αγωνιστική 5
| Γήπεδο Χειμάρρου | 17 Οκτωβρίου 2020 16:00
Χείμαρρος
ι ι ν ι η
3 : 2
Τελικό
Άγιο Πνεύμα
ν ι ν ν η
Κελίδης Δημήτριος
13'
Κελίδης Δημήτριος
75'
Σβεντζίδης Αλέξ.
76'
Γκόγκας Αθ.
14'
Τσίκος Νικ.
20'
Διαιτητές
Xρονοδιάγραμμα Αγώνα
1ο Ημίχρονο
45'
2ο Ημίχρονο
90'
Στατιστικά αγώνα
Σχολιασμός του Αγώνα
Γκολ 1:0 13'
Κελίδης Δημήτριος
14' 1:1 Γκολ
Γκόγκας Αθ.
20' 1:2 Γκολ
Τσίκος Νικ.
Αλλαγή 63'
Μέσα:Γιαννακόπουλος Νικόλ.
Έξω:Βασιλειάδης Ευσταθ.
Αλλαγή 69'
Μέσα:Καραγιαννίδης Θεόδ.
Έξω:Πρασιάδης Αδάμ
Γκολ 2:2 75'
Κελίδης Δημήτριος
Γκολ 3:2 76'
Σβεντζίδης Αλέξ.
83' Αλλαγή
Μέσα:Κρουστάλης Γεώργ.
Έξω:Μερτίκας Παν.
Μεταξύ τους αναμετρήσεις
24 Οκτωβρίου 2018 15:30
Άγιο Πνεύμα
1 2
Χείμαρρος
24 Οκτωβρίου 2018 15:30
Άγιο Πνεύμα
1
2
Χείμαρρος
| Δαιτητής: Φραγκάλας Ραφ.
Τελευταίοι Αγώνες
Ι Ι Ν Ν Ν
Γήπεδο Χειμάρρου 17 Οκτωβρίου 2020 16:00
Χείμαρρος
3 2
Άγιο Πνεύμα
17 Οκτωβρίου 2020 16:00
Γήπεδο Χειμάρρου
Χείμαρρος
3
2
Άγιο Πνεύμα
| Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ 11 Οκτωβρίου 2020 16:30
Άνω Μητρούση
5 1
Χείμαρρος
11 Οκτωβρίου 2020 16:30
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ
Άνω Μητρούση
5
1
Χείμαρρος
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
Γήπεδο Χειμάρρου 4 Οκτωβρίου 2020 16:30
Χείμαρρος
0 0
Σιδηρόκαστρο
4 Οκτωβρίου 2020 16:30
Γήπεδο Χειμάρρου
Χείμαρρος
0
0
Σιδηρόκαστρο
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Χειμάρρου 27 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Χείμαρρος
1 0
Δραβήσκος
27 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Χειμάρρου
Χείμαρρος
1
0
Δραβήσκος
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο Αεροδρομίου 8 Μαρτίου 2020 15:30
Σέρρες 1800
2 2
Χείμαρρος
8 Μαρτίου 2020 15:30
Γήπεδο Αεροδρομίου
Σέρρες 1800
2
2
Χείμαρρος
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Χειμάρρου 17 Οκτωβρίου 2020 16:00
Χείμαρρος
3 2
Άγιο Πνεύμα
17 Οκτωβρίου 2020 16:00
Γήπεδο Χειμάρρου
Χείμαρρος
3
2
Άγιο Πνεύμα
| Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
11 Οκτωβρίου 2020 16:30
Άγιο Πνεύμα
0 2
Άνω Πορόϊα
11 Οκτωβρίου 2020 16:30
Άγιο Πνεύμα
0
2
Άνω Πορόϊα
| Δαιτητής: Φραγκάλας Ραφ.
Γήπεδο Πρώτης 3 Οκτωβρίου 2020 16:30
Πρώτη
1 4
Άγιο Πνεύμα
3 Οκτωβρίου 2020 16:30
Γήπεδο Πρώτης
Πρώτη
1
4
Άγιο Πνεύμα
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος 27 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Άγιο Πνεύμα
3 0
Αμμουδιά
27 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος
Άγιο Πνεύμα
3
0
Αμμουδιά
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
Γήπεδο Λιθοτόπου 20 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Λιθότοπος
2 2
Άγιο Πνεύμα
20 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Λιθοτόπου
Λιθότοπος
2
2
Άγιο Πνεύμα
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.