Α1 Κατηγορία | Αγωνιστική 5
| Γήπεδο Αεροδρομίου | 18 Οκτωβρίου 2020 16:00
Σέρρες 1800
ι ν η ν ν
2 : 2
Τελικό
Αμμουδιά
ν η η ν ν
Παπίτσας Ιωάν.
4'
Αγγελακάς Θεόδωρ.
20'
Ρούμπος Γρηγ.
8'
Πατσιούρας Δημ.
26'
Διαιτητές
Βοηθός 2: Αναγνώστου
Ιατρικό Προσωπικό: Μούρας Δήμος
Παίκτες που απουσιάζουν
α
- Τιμωρημένος - Μία (1) Αγωνιστική. 1 από 1
Xρονοδιάγραμμα Αγώνα
1ο Ημίχρονο
45'
2ο Ημίχρονο
90'
Γκολ
8'
8'
Γκόλ (Πέναλτι)
26'
26'
Στατιστικά αγώνα
Σχολιασμός του Αγώνα
Γκολ 1:0 4'
Παπίτσας Ιωάν.
8' 1:1 Γκολ (πέναλτι)
Ρούμπος Γρηγ.
Γκολ 2:1 20'
Αγγελακάς Θεόδωρ.
26' 2:2 Αυτογκόλ
Πατσιούρας Δημ.
Αλλαγή 46'
Μέσα:Κιουτάχιαλης Μιχ.
Έξω:Καστανιώτης Δημ.
69' Αλλαγή
Μέσα:Φιλιππίδης Μιχ.
Έξω:Ρούμπος Γρηγ.
80' Αλλαγή
Μέσα:Γκάλιος Χρ.
Έξω:Βούλιος Αθ.
Γκάλιος Χρ.
Μεταξύ τους αναμετρήσεις
Γήπεδο Αεροδρομίου 30 Νοεμβρίου 2019 15:00
Σέρρες 1800
4 0
Αμμουδιά
30 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Αεροδρομίου
Σέρρες 1800
4
0
Αμμουδιά
| Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
Γήπεδο Αμμουδιάς 14 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Αμμουδιά
1 1
Σέρρες 1800
14 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Γήπεδο Αμμουδιάς
Αμμουδιά
1
1
Σέρρες 1800
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Τελευταίοι Αγώνες
Ν Ν Η Ν Ν
Γήπεδο Αεροδρομίου 18 Οκτωβρίου 2020 16:00
Σέρρες 1800
2 2
Αμμουδιά
18 Οκτωβρίου 2020 16:00
Γήπεδο Αεροδρομίου
Σέρρες 1800
2
2
Αμμουδιά
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
Γήπεδο Χρυσού 11 Οκτωβρίου 2020 16:30
Χρυσό
0 2
Σέρρες 1800
11 Οκτωβρίου 2020 16:30
Γήπεδο Χρυσού
Χρυσό
0
2
Σέρρες 1800
| Δαιτητής: Μαγής Χρήστος
Γήπεδο Αεροδρομίου 4 Οκτωβρίου 2020 16:30
Σέρρες 1800
3 2
Λιθότοπος
4 Οκτωβρίου 2020 16:30
Γήπεδο Αεροδρομίου
Σέρρες 1800
3
2
Λιθότοπος
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Γήπεδο Νεοχωρίου 27 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Νεοχώρι
1 0
Σέρρες 1800
27 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Νεοχωρίου
Νεοχώρι
1
0
Σέρρες 1800
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδα Ε.Π.Σ.Σ. 19 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Σέρρες 1800
7 2
Ροδόπολη
19 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδα Ε.Π.Σ.Σ.
Σέρρες 1800
7
2
Ροδόπολη
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Ν Ν Ν Ν Ν
Γήπεδο Αεροδρομίου 18 Οκτωβρίου 2020 16:00
Σέρρες 1800
2 2
Αμμουδιά
18 Οκτωβρίου 2020 16:00
Γήπεδο Αεροδρομίου
Σέρρες 1800
2
2
Αμμουδιά
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
Γήπεδο Λιθοτόπου 11 Οκτωβρίου 2020 16:30
Λιθότοπος
1 3
Αμμουδιά
11 Οκτωβρίου 2020 16:30
Γήπεδο Λιθοτόπου
Λιθότοπος
1
3
Αμμουδιά
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Αμμουδιάς 3 Οκτωβρίου 2020 16:30
Αμμουδιά
5 3
Ροδόπολη
3 Οκτωβρίου 2020 16:30
Γήπεδο Αμμουδιάς
Αμμουδιά
5
3
Ροδόπολη
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος 27 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Άγιο Πνεύμα
3 0
Αμμουδιά
27 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος
Άγιο Πνεύμα
3
0
Αμμουδιά
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
Γήπεδο Αμμουδιάς 19 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Αμμουδιά
1 2
Άνω Μητρούση
19 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Αμμουδιάς
Αμμουδιά
1
2
Άνω Μητρούση
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.