Α1 Κατηγορία | Αγωνιστική 4
| Γήπεδο Ροδόπολης | 10 Οκτωβρίου 2020 16:30
Ροδόπολη
ν ν η ι η
3 : 2
Τελικό
Πρώτη
η η η η η
Μουτεσίδης Αθαν.
32'
Καζάκης Νικ.
40'
Δημητριάδης Αλέξ.
62'
Τσιατρής Βασίλ.
36'
Μοναστηρλής Φώτ.
89'
Διαιτητές
Xρονοδιάγραμμα Αγώνα
1ο Ημίχρονο
45'
2ο Ημίχρονο
90'
Στατιστικά αγώνα
Σχολιασμός του Αγώνα
11' Αλλαγή
Μέσα:Γεωργούλας Αθαν.
Έξω:Σιμιτριάδης Αθαν.
Γκολ 1:0 32'
Μουτεσίδης Αθαν.
36' 1:1 Γκολ
Τσιατρής Βασίλ.
Γκολ 2:1 40'
Καζάκης Νικ.
Αλλαγή 56'
Μέσα:Κοτούλας Αθαν.
Έξω:Δανατζής Νικ.
Γκολ 3:1 62'
Δημητριάδης Αλέξ.
64' Αλλαγή
Μέσα:Κιούρα Χασάν
Έξω:Συρόπουλος Δημ.
Αλλαγή 81'
Μέσα:Τορακίδης Γεώργ.
Έξω:Λαντροβαλίεφ Γκεόργκι
85' Αλλαγή
Μέσα:Βελλίκης Παν.
Έξω:Κιούρα Χασάν
89' 3:2 Γκολ
Μοναστηρλής Φώτ.
Τελευταίοι Αγώνες
Η Ι Η Ν Ν
Γήπεδο Ροδόπολης 10 Οκτωβρίου 2020 16:30
Ροδόπολη
3 2
Πρώτη
10 Οκτωβρίου 2020 16:30
Γήπεδο Ροδόπολης
Ροδόπολη
3
2
Πρώτη
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
Γήπεδο Αμμουδιάς 3 Οκτωβρίου 2020 16:30
Αμμουδιά
5 3
Ροδόπολη
3 Οκτωβρίου 2020 16:30
Γήπεδο Αμμουδιάς
Αμμουδιά
5
3
Ροδόπολη
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο Ροδόπολης 26 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Ροδόπολη
1 1
Λιθότοπος
26 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Ροδόπολης
Ροδόπολη
1
1
Λιθότοπος
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδα Ε.Π.Σ.Σ. 19 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Σέρρες 1800
7 2
Ροδόπολη
19 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδα Ε.Π.Σ.Σ.
Σέρρες 1800
7
2
Ροδόπολη
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο Ροδόπολης 7 Μαρτίου 2020 15:30
Ροδόπολη
4 0
Καπνόφυτο
7 Μαρτίου 2020 15:30
Γήπεδο Ροδόπολης
Ροδόπολη
4
0
Καπνόφυτο
| Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
Η Η Η Η Η
Γήπεδο Ροδόπολης 10 Οκτωβρίου 2020 16:30
Ροδόπολη
3 2
Πρώτη
10 Οκτωβρίου 2020 16:30
Γήπεδο Ροδόπολης
Ροδόπολη
3
2
Πρώτη
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
Γήπεδο Πρώτης 3 Οκτωβρίου 2020 16:30
Πρώτη
1 4
Άγιο Πνεύμα
3 Οκτωβρίου 2020 16:30
Γήπεδο Πρώτης
Πρώτη
1
4
Άγιο Πνεύμα
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ 27 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Άνω Μητρούση
4 1
Πρώτη
27 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ
Άνω Μητρούση
4
1
Πρώτη
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Γήπεδο Πρώτης 19 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Πρώτη
1 4
Σιδηρόκαστρο
19 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Πρώτης
Πρώτη
1
4
Σιδηρόκαστρο
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
Γήπεδο Πρώτης 7 Μαρτίου 2020 15:30
Πρώτη
1 3
Αμμουδιά
7 Μαρτίου 2020 15:30
Γήπεδο Πρώτης
Πρώτη
1
3
Αμμουδιά
| Δαιτητής: Μαγής Χρήστος

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.