Νέο Πετρίτσι
ν ν ν ν ν
2 : 3
Παράταση
Θύελλα Καμενικίων
η ν ν ν ν
Ρήγας Γεωργ.
74'
Vogli Erald
99'
Καραγιάννης Ιωάνν.
112'
Διαιτητές
Βοηθός 1: Αναγνώστου
Ιατρικό Προσωπικό: Τσαπακίδης Γεώργ.
Xρονοδιάγραμμα Αγώνα
1ο Ημίχρονο
45'
2ο Ημίχρονο
90'
Επιπλέον χρόνος
120'
Γκολ
74'
99'
99'
Γκόλ (Πέναλτι)
Στατιστικά αγώνα
Κάρτες
90'
90'
2η Κίτρινη > Κόκκινη κάρτα
Σχολιασμός του Αγώνα
Αλλαγή 29'
Μέσα:Ελευθεριάδης Κυρ.
Έξω:Βασιλειάδης Θεοχ.
65' Αλλαγή
Μέσα:Δράκογλου Χρήστ.
Έξω:Σαμαράς Ιωάνν.
70' Αλλαγή
Μέσα:Καλιοντζής Παν.
Έξω:Μαλαματένιος Βασ.
74' 0:1 Γκολ
Ρήγας Γεωργ.
Αλλαγή 80'
Μέσα:Γάδος Αθαν.
Έξω:Μιχαηλίδης Αντ.
80' Αλλαγή
Μέσα:Ζουρούδης Γεώργ.
Έξω:Κλιάμπας Ηλ.
Γκολ 1:1 89'
90' 2η Κίτρινη > Κόκκινη κάρτα
Καραγιάννης Ιωάνν.
99' 1:2 Γκολ (πέναλτι)
Vogli Erald
112' 1:3 Γκολ
Καραγιάννης Ιωάνν.
Γκολ 2:3 118'
Τελευταίοι Αγώνες
Γήπεδο Νέου Πετριτσίου 3 Οκτωβρίου 2021 16:00
Νέο Πετρίτσι
2 3
Θύελλα Καμενικίων
3 Οκτωβρίου 2021 16:00
Γήπεδο Νέου Πετριτσίου
Νέο Πετρίτσι
2
3
Θύελλα Καμενικίων
Παράταση
| Δαιτητής: Φραγκάκης Συμεών
Γήπεδο Νέου Πετριτσίου 17 Οκτωβρίου 2020 16:00
Νέο Πετρίτσι
3 2
Στρυμονικό
17 Οκτωβρίου 2020 16:00
Γήπεδο Νέου Πετριτσίου
Νέο Πετρίτσι
3
2
Στρυμονικό
| Δαιτητής: Μπάρκας Θωμάς
Γήπεδο Καπνόφυτου 10 Οκτωβρίου 2020 15:30
Καπνόφυτο
1 2
Νέο Πετρίτσι
10 Οκτωβρίου 2020 15:30
Γήπεδο Καπνόφυτου
Καπνόφυτο
1
2
Νέο Πετρίτσι
| Δαιτητής: Μαδένης Αθαν.
Γήπεδο Βυρώνειας 4 Οκτωβρίου 2020 16:30
Βυρώνεια
1 2
Νέο Πετρίτσι
4 Οκτωβρίου 2020 16:30
Γήπεδο Βυρώνειας
Βυρώνεια
1
2
Νέο Πετρίτσι
| Δαιτητής: Ευθυμιάδης Χρήστ.
Γήπεδο Νέου Πετριτσίου 26 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Νέο Πετρίτσι
1 0
Καπνόφυτο
26 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Νέου Πετριτσίου
Νέο Πετρίτσι
1
0
Καπνόφυτο
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Γήπεδο Νέου Πετριτσίου 3 Οκτωβρίου 2021 16:00
Νέο Πετρίτσι
2 3
Θύελλα Καμενικίων
3 Οκτωβρίου 2021 16:00
Γήπεδο Νέου Πετριτσίου
Νέο Πετρίτσι
2
3
Θύελλα Καμενικίων
Παράταση
| Δαιτητής: Φραγκάκης Συμεών
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 18 Οκτωβρίου 2020 16:00
Θύελλα Καμενικίων
3 0
Βαλτοτόπι
18 Οκτωβρίου 2020 16:00
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Θύελλα Καμενικίων
3
0
Βαλτοτόπι
| Δαιτητής: Φραγκάλας Ραφ.
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 11 Οκτωβρίου 2020 15:30
Θύελλα Καμενικίων
4 1
Λευκώνας
11 Οκτωβρίου 2020 15:30
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Θύελλα Καμενικίων
4
1
Λευκώνας
| Δαιτητής: Παγωνάς Δημ.
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 4 Οκτωβρίου 2020 16:30
Θύελλα Καμενικίων
8 3
Νέα Ζίχνη
4 Οκτωβρίου 2020 16:30
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Θύελλα Καμενικίων
8
3
Νέα Ζίχνη
| Δαιτητής: Καρασάββας Χαράλ.
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 20 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Θύελλα Καμενικίων
5 0
Ψυχικό
20 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Θύελλα Καμενικίων
5
0
Ψυχικό
| Δαιτητής: Γεωργίου Ιωάνν.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.