Νέα Μπάφρα
η η η η η
0 : 5
Τελικό
Θύελλα Καμενικίων
ι ι ν η ν
Vogli Erald
29'
Κλιάμπας Ηλ.
38'
Vogli Erald
39'
Γιαπράκης Γεώργ.
64'
Ποργιάζης Κωνστ.
70'
Διαιτητές
Ιατρικό Προσωπικό: Ματενόγλου Δεσπ.
Xρονοδιάγραμμα Αγώνα
1ο Ημίχρονο
45'
2ο Ημίχρονο
90'
Γκολ
29'
29'
Γκολ
38'
39'
39'
Γκολ
Στατιστικά αγώνα
Σχολιασμός του Αγώνα
29' 0:1 Γκολ
Vogli Erald
38' 0:2 Γκολ
Κλιάμπας Ηλ.
39' 0:3 Γκολ
Vogli Erald
46' Αλλαγή
Μέσα:Γιαπράκης Γεώργ.
Έξω:Vogli Erald
46' Αλλαγή
Μέσα:Καραγιάννης Ιωάνν.
Έξω:Μαλαματένιος Βασ.
64' 0:4 Γκολ
Γιαπράκης Γεώργ.
70' 0:5 Γκολ
Ποργιάζης Κωνστ.
Τελευταίοι Αγώνες
Η Η Η Η Η
Γήπεδο Δόξας Νέας Μπάφρας (Ηλιοκώμη Σερρών) 4 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Νέα Μπάφρα
0 5
Θύελλα Καμενικίων
4 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Δόξας Νέας Μπάφρας (Ηλιοκώμη Σερρών)
Νέα Μπάφρα
0
5
Θύελλα Καμενικίων
| Δαιτητής: Φραγκάκης Συμεών
Γήπεδο Μονόβρυσης 28 Νοεμβρίου 2021 15:00
Μονόβρυση
8 3
Νέα Μπάφρα
28 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Μονόβρυσης
Μονόβρυση
8
3
Νέα Μπάφρα
| Δαιτητής: Ευθυμιάδης Χρήστ.
Γήπεδο Δόξας Νέας Μπάφρας (Ηλιοκώμη Σερρών) 20 Νοεμβρίου 2021 15:00
Νέα Μπάφρα
0 3
Βαλτοτόπι
20 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Δόξας Νέας Μπάφρας (Ηλιοκώμη Σερρών)
Νέα Μπάφρα
0
3
Βαλτοτόπι
| Δαιτητής: Πουλιος Αντ.
Γήπεδο Δόξας Νέας Μπάφρας (Ηλιοκώμη Σερρών) 14 Νοεμβρίου 2021 15:00
Νέα Μπάφρα
1 4
Πανσουλιακός
14 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Δόξας Νέας Μπάφρας (Ηλιοκώμη Σερρών)
Νέα Μπάφρα
1
4
Πανσουλιακός
| Δαιτητής: Γεωργίου Ιωάνν.
7 Νοεμβρίου 2021 15:00
Παλαιοκώμη
4 1
Νέα Μπάφρα
7 Νοεμβρίου 2021 15:00
Παλαιοκώμη
4
1
Νέα Μπάφρα
| Δαιτητής: Ευθυμιάδης Χρήστ.
Γήπεδο Δόξας Νέας Μπάφρας (Ηλιοκώμη Σερρών) 4 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Νέα Μπάφρα
0 5
Θύελλα Καμενικίων
4 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Δόξας Νέας Μπάφρας (Ηλιοκώμη Σερρών)
Νέα Μπάφρα
0
5
Θύελλα Καμενικίων
| Δαιτητής: Φραγκάκης Συμεών
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 28 Νοεμβρίου 2021 15:00
Θύελλα Καμενικίων
10 0
Ψυχικό
28 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Θύελλα Καμενικίων
10
0
Ψυχικό
| Δαιτητής: Παγωνάς Δημ.
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 24 Νοεμβρίου 2021 14:30
Θύελλα Καμενικίων
2 3
Ροδολίβος
24 Νοεμβρίου 2021 14:30
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Θύελλα Καμενικίων
2
3
Ροδολίβος
Παράταση
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Νέας Ζίχνης 20 Νοεμβρίου 2021 15:00
Νέα Ζίχνη
1 4
Θύελλα Καμενικίων
20 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Νέας Ζίχνης
Νέα Ζίχνη
1
4
Θύελλα Καμενικίων
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Γήπεδο Μονόβρυσης 14 Νοεμβρίου 2021 15:00
Μονόβρυση
2 2
Θύελλα Καμενικίων
14 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Μονόβρυσης
Μονόβρυση
2
2
Θύελλα Καμενικίων
| Δαιτητής: Καρπουζέλης Πασχ.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.