| Γήπεδο Νέας Ζίχνης | 18 Οκτωβρίου 2020 16:00
Νέα Ζίχνη
ν η ι η ν
2 : 3
Τελικό
Μεσολακκιά
η η ι ν ν
Γκρέτσα Νικοδ.
59'
Λιαούρης Φιλ.
75'
Σίμου Δημ. του Αθαν.(*4320)
40'
Σίμου Δημ. του Αθαν.(*4320)
68'
Ζαπατσής Δημ.
88'
Xρονοδιάγραμμα Αγώνα
1ο Ημίχρονο
45'
2ο Ημίχρονο
90'
Γκολ
59'
Γκολ (με πέναλτι)
59'
88'
88'
Γκολ (με πέναλτι)
Στατιστικά αγώνα
Σχολιασμός του Αγώνα
40' 0:1 Γκολ
Σίμου Δημ. του Αθαν.(*4320)
Αλλαγή 46'
Μέσα:Toska Rig
Έξω:Παπαδάκης Εμμ.
55' Αλλαγή
Μέσα:Ζαπατσής Δημ.
Έξω:Τσιατρής Νικ.
Γκολ (πέναλτι) 1:1 59'
Γκρέτσα Νικοδ.
68' 1:2 Γκολ
Σίμου Δημ. του Αθαν.(*4320)
Αλλαγή 69'
Μέσα:Ταζές Β.
Έξω:Γκρέτσας Κωνστ.
Γκολ 2:2 75'
Λιαούρης Φιλ.
75' Αλλαγή
Μέσα:Τσιάτρης Θεμ.
Έξω:Κρυστάλης Α.
75' Αλλαγή
Μέσα:Νένος Κωνστ.
Έξω:Σίμου Δημήτρ. (*8561)
Αλλαγή 79'
Μέσα:ΣΑΡΗΠΑΡΟΓΛΟΥ
Έξω:Γεωργιάδης Γ.
88' 2:3 Γκολ (πέναλτι)
Ζαπατσής Δημ.
90' Αλλαγή
Μέσα:Χατζούδης Φ.
Έξω:Σίμου Δημ. του Αθαν.(*4320)
Μεταξύ τους αναμετρήσεις
Γήπεδο Μεσολακκιάς 14 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Μεσολακκιά
0 2
Νέα Ζίχνη
14 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Μεσολακκιάς
Μεσολακκιά
0
2
Νέα Ζίχνη
| Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
Γήπεδο Νέας Ζίχνης 29 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Νέα Ζίχνη
3 1
Μεσολακκιά
29 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Γήπεδο Νέας Ζίχνης
Νέα Ζίχνη
3
1
Μεσολακκιά
| Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
3 Μαρτίου 2019 15:30
Μεσολακκιά
2 4
Νέα Ζίχνη
3 Μαρτίου 2019 15:30
Μεσολακκιά
2
4
Νέα Ζίχνη
| Δαιτητής: Φραγκάκης Συμεών
11 Νοεμβρίου 2018 15:00
Νέα Ζίχνη
1 1
Μεσολακκιά
11 Νοεμβρίου 2018 15:00
Νέα Ζίχνη
1
1
Μεσολακκιά
| Δαιτητής: Μπαντή Αναστασία
Τελευταίοι Αγώνες
Η Ι Η Ν Η
Γήπεδο Νέας Ζίχνης 18 Οκτωβρίου 2020 16:00
Νέα Ζίχνη
2 3
Μεσολακκιά
18 Οκτωβρίου 2020 16:00
Γήπεδο Νέας Ζίχνης
Νέα Ζίχνη
2
3
Μεσολακκιά
| Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
Γήπεδο Νέας Ζίχνης 11 Οκτωβρίου 2020 15:30
Νέα Ζίχνη
3 1
Εμμ.Παππάς
11 Οκτωβρίου 2020 15:30
Γήπεδο Νέας Ζίχνης
Νέα Ζίχνη
3
1
Εμμ.Παππάς
| Δαιτητής: Φραγκάκης Συμεών
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 4 Οκτωβρίου 2020 16:30
Θύελλα Καμενικίων
8 3
Νέα Ζίχνη
4 Οκτωβρίου 2020 16:30
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Θύελλα Καμενικίων
8
3
Νέα Ζίχνη
| Δαιτητής: Καρασάββας Χαράλ.
Γήπεδο Νέας Ζίχνης 27 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Νέα Ζίχνη
2 2
Βαλτοτόπι
27 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Νέας Ζίχνης
Νέα Ζίχνη
2
2
Βαλτοτόπι
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος 8 Μαρτίου 2020 15:30
Άγιο Πνεύμα
4 2
Νέα Ζίχνη
8 Μαρτίου 2020 15:30
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος
Άγιο Πνεύμα
4
2
Νέα Ζίχνη
| Δαιτητής: Μαγής Χρήστος
Ι Ν Ν Ν Η
Γήπεδο Νέας Ζίχνης 18 Οκτωβρίου 2020 16:00
Νέα Ζίχνη
2 3
Μεσολακκιά
18 Οκτωβρίου 2020 16:00
Γήπεδο Νέας Ζίχνης
Νέα Ζίχνη
2
3
Μεσολακκιά
| Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
Γήπεδο Μεσολακκιάς 11 Οκτωβρίου 2020 15:30
Μεσολακκιά
4 1
Νέα Μπάφρα
11 Οκτωβρίου 2020 15:30
Γήπεδο Μεσολακκιάς
Μεσολακκιά
4
1
Νέα Μπάφρα
| Δαιτητής: Μαδένης Αθαν.
Γήπεδο Ψυχικού 27 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Ψυχικό
0 3
Μεσολακκιά
27 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Ψυχικού
Ψυχικό
0
3
Μεσολακκιά
| Δαιτητής: Μπομπόγιας Δημ.
Γήπεδο Μεσολακκιάς 20 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Μεσολακκιά
2 2
Μονόβρυση
20 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Μεσολακκιάς
Μεσολακκιά
2
2
Μονόβρυση
| Δαιτητής: Ευθυμιάδης Χρήστ.
Γήπεδο Μεσολακκιάς 7 Μαρτίου 2020 15:30
Μεσολακκιά
0 2
Βαλτοτόπι
7 Μαρτίου 2020 15:30
Γήπεδο Μεσολακκιάς
Μεσολακκιά
0
2
Βαλτοτόπι
| Δαιτητής: Καρασάββας Χαράλ.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.