Νέα Ζίχνη
ν ν η ι η
3 : 1
Τελικό
Εμμ.Παππάς
η ν ν ν η
Γεωργιτζίκης Ευαγγ.
9'
Κονάκλης Οδ.
23'
Γεωργιτζίκης Ευαγγ.
35'
Τυχάλας Δημ.
90'+2'
Διαιτητές
Ιατρικό Προσωπικό: Σιώης Γεώργ.
Xρονοδιάγραμμα Αγώνα
1ο Ημίχρονο
45'
2ο Ημίχρονο
90'
Γκολ
23'
35'
Γκολ (με πέναλτι)
35'
90' +2
90' +2
Στατιστικά αγώνα
Σχολιασμός του Αγώνα
Γκολ 1:0 9'
Γεωργιτζίκης Ευαγγ.
Γκολ 2:0 23'
Κονάκλης Οδ.
Γκολ (πέναλτι) 3:0 35'
Γεωργιτζίκης Ευαγγ.
Αλλαγή 46'
Μέσα:Αλιατίδης Αργ.
Έξω:Ταζές Β.
46' Αλλαγή
Μέσα:Σελαλματζίδης Αθαν.
Έξω:Ντίνας Αλέξ.
46' Αλλαγή
Μέσα:Αναστασιάδης Ελευθ.
Έξω:Χαρμάνας Μάριος
46' Αλλαγή
Μέσα:Πράππας Νικ.
Έξω:Γκάτσιος Ευάγγ.
Αλλαγή 60'
Μέσα:Toska Rig
Έξω:Κονάκλης Οδ.
Αλλαγή 60'
Μέσα:Τενεκεντζής Δ.
Έξω:Γκρέτσα Νικοδ.
90' +2' 3:1 Γκολ
Τυχάλας Δημ.
Μεταξύ τους αναμετρήσεις
Γήπεδο Εμμ.Παππά 1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Εμμ.Παππάς
1 0
Νέα Ζίχνη
1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Εμμ.Παππά
Εμμ.Παππάς
1
0
Νέα Ζίχνη
| Δαιτητής: Φραγκάκης Συμεών
Γήπεδο Νέας Ζίχνης 15 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Νέα Ζίχνη
1 0
Εμμ.Παππάς
15 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Γήπεδο Νέας Ζίχνης
Νέα Ζίχνη
1
0
Εμμ.Παππάς
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Τελευταίοι Αγώνες
Η Ι Η Ν Η
Γήπεδο Νέας Ζίχνης 11 Οκτωβρίου 2020 15:30
Νέα Ζίχνη
3 1
Εμμ.Παππάς
11 Οκτωβρίου 2020 15:30
Γήπεδο Νέας Ζίχνης
Νέα Ζίχνη
3
1
Εμμ.Παππάς
| Δαιτητής: Φραγκάκης Συμεών
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 4 Οκτωβρίου 2020 16:30
Θύελλα Καμενικίων
8 3
Νέα Ζίχνη
4 Οκτωβρίου 2020 16:30
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Θύελλα Καμενικίων
8
3
Νέα Ζίχνη
| Δαιτητής: Καρασάββας Χαράλ.
Γήπεδο Νέας Ζίχνης 27 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Νέα Ζίχνη
2 2
Βαλτοτόπι
27 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Νέας Ζίχνης
Νέα Ζίχνη
2
2
Βαλτοτόπι
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος 8 Μαρτίου 2020 15:30
Άγιο Πνεύμα
4 2
Νέα Ζίχνη
8 Μαρτίου 2020 15:30
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος
Άγιο Πνεύμα
4
2
Νέα Ζίχνη
| Δαιτητής: Μαγής Χρήστος
Γήπεδο Νέας Ζίχνης 29 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Νέα Ζίχνη
3 0
Λευκώνας
29 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Νέας Ζίχνης
Νέα Ζίχνη
3
0
Λευκώνας
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Ν Ν Η Η Η
Γήπεδο Νέας Ζίχνης 11 Οκτωβρίου 2020 15:30
Νέα Ζίχνη
3 1
Εμμ.Παππάς
11 Οκτωβρίου 2020 15:30
Γήπεδο Νέας Ζίχνης
Νέα Ζίχνη
3
1
Εμμ.Παππάς
| Δαιτητής: Φραγκάκης Συμεών
Γήπεδο Ψυχικού 4 Οκτωβρίου 2020 16:30
Βαλτοτόπι
2 0
Εμμ.Παππάς
4 Οκτωβρίου 2020 16:30
Γήπεδο Ψυχικού
Βαλτοτόπι
2
0
Εμμ.Παππάς
| Δαιτητής: Γεωργίου Ιωάνν.
Γήπεδο Δόξας Νέας Μπάφρας (Ηλιοκώμη Σερρών) 26 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Νέα Μπάφρα
1 3
Εμμ.Παππάς
26 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Δόξας Νέας Μπάφρας (Ηλιοκώμη Σερρών)
Νέα Μπάφρα
1
3
Εμμ.Παππάς
| Δαιτητής: Φραγκάλας Ραφ.
Γήπεδο Εμμ.Παππά 19 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Εμμ.Παππάς
2 1
Πανσουλιακός
19 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Εμμ.Παππά
Εμμ.Παππάς
2
1
Πανσουλιακός
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Λευκώνα 8 Μαρτίου 2020 15:30
Λευκώνας
0 2
Εμμ.Παππάς
8 Μαρτίου 2020 15:30
Γήπεδο Λευκώνα
Λευκώνας
0
2
Εμμ.Παππάς
| Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.