Α1 Κατηγορία | Αγωνιστική 4
| Γήπεδο Λιθοτόπου | 11 Οκτωβρίου 2020 16:30
Λιθότοπος
ν ν ι ι η
1 : 3
Τελικό
Αμμουδιά
ν ν η η ν
Θυμιατής Ευθ.
78'
Μητκώνης Κων.
25'
Γεωργιάδης Σάββας
28'
Πλατνάρης Προδρ.
90'+2'
Διαιτητές
Xρονοδιάγραμμα Αγώνα
1ο Ημίχρονο
45'
2ο Ημίχρονο
90'
Στατιστικά αγώνα
Σχολιασμός του Αγώνα
25' 0:1 Γκολ
Μητκώνης Κων.
Μητκώνης Κων.
28' 0:2 Γκολ
Γεωργιάδης Σάββας
Γεωργιάδης Σάββας
65' Αλλαγή
Μέσα:Φιλιππίδης Μιχ.
Έξω:Βούλιος Αθ.
65' Αλλαγή
Μέσα:Γκάλιος Χρ.
Έξω:Μητκώνης Κων.
Γκάλιος Χρ.
Αλλαγή 69'
Μέσα:Ελευθεριάδης Νικ.
Έξω:Μπογιατζής Κυριάκ.
Αλλαγή 72'
Μέσα:Κρίτσκας Χαράλ.
Έξω:Σαββίδης Ανέστης
Γκολ 1:2 78'
Θυμιατής Ευθ.
82' Αλλαγή
Μέσα:Τσιφτσής Χρήστος
Έξω:Πλατνάρης Βασ.
Τσιφτσής Χρήστος
90' Αλλαγή
Μέσα:Καρφαρίδας Δημ.
Έξω:Γκάλιος Ηλ.
Καρφαρίδας Δημ.
90' Αλλαγή
Μέσα:Μιχάλας Θεοφ.
Έξω:Γεωργιάδης Σάββας
Μιχάλας Θεοφ.
90' +2' 1:3 Γκολ
Πλατνάρης Προδρ.
Πλατνάρης Προδρ.
Μεταξύ τους αναμετρήσεις
Γήπεδο Λιθοτόπου 11 Ιανουαρίου 2020 15:00
Λιθότοπος
2 4
Αμμουδιά
11 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Λιθοτόπου
Λιθότοπος
2
4
Αμμουδιά
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Αμμουδιάς 12 Οκτωβρίου 2019 16:00
Αμμουδιά
2 1
Λιθότοπος
12 Οκτωβρίου 2019 16:00
Γήπεδο Αμμουδιάς
Αμμουδιά
2
1
Λιθότοπος
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
Τελευταίοι Αγώνες
Ι Ι Η Η Ν
Γήπεδο Λιθοτόπου 11 Οκτωβρίου 2020 16:30
Λιθότοπος
1 3
Αμμουδιά
11 Οκτωβρίου 2020 16:30
Γήπεδο Λιθοτόπου
Λιθότοπος
1
3
Αμμουδιά
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Αεροδρομίου 4 Οκτωβρίου 2020 16:30
Σέρρες 1800
3 2
Λιθότοπος
4 Οκτωβρίου 2020 16:30
Γήπεδο Αεροδρομίου
Σέρρες 1800
3
2
Λιθότοπος
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Γήπεδο Ροδόπολης 26 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Ροδόπολη
1 1
Λιθότοπος
26 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Ροδόπολης
Ροδόπολη
1
1
Λιθότοπος
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Λιθοτόπου 20 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Λιθότοπος
2 2
Άγιο Πνεύμα
20 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Λιθοτόπου
Λιθότοπος
2
2
Άγιο Πνεύμα
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Άνω Ποροϊων 7 Μαρτίου 2020 15:30
Άνω Πορόϊα
0 5
Λιθότοπος
7 Μαρτίου 2020 15:30
Γήπεδο Άνω Ποροϊων
Άνω Πορόϊα
0
5
Λιθότοπος
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Η Η Ν Ν Ι
Γήπεδο Λιθοτόπου 11 Οκτωβρίου 2020 16:30
Λιθότοπος
1 3
Αμμουδιά
11 Οκτωβρίου 2020 16:30
Γήπεδο Λιθοτόπου
Λιθότοπος
1
3
Αμμουδιά
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Αμμουδιάς 3 Οκτωβρίου 2020 16:30
Αμμουδιά
5 3
Ροδόπολη
3 Οκτωβρίου 2020 16:30
Γήπεδο Αμμουδιάς
Αμμουδιά
5
3
Ροδόπολη
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος 27 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Άγιο Πνεύμα
3 0
Αμμουδιά
27 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος
Άγιο Πνεύμα
3
0
Αμμουδιά
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
Γήπεδο Αμμουδιάς 19 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Αμμουδιά
1 2
Άνω Μητρούση
19 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Αμμουδιάς
Αμμουδιά
1
2
Άνω Μητρούση
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Πρώτης 7 Μαρτίου 2020 15:30
Πρώτη
1 3
Αμμουδιά
7 Μαρτίου 2020 15:30
Γήπεδο Πρώτης
Πρώτη
1
3
Αμμουδιά
| Δαιτητής: Μαγής Χρήστος

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.