Α1 Επίλεκτη 2021-22 | Αγωνιστική 2
| Γήπεδο Λιθοτόπου | 26 Σεπτεμβρίου 2021 17:00
Λιθότοπος
Ι Η Η Ν Η
2 : 1
Τελικό
Άγιο Πνεύμα
Ν Ν Η Η Ι
Σιδηρόπουλος Σάββας
25'
Πλατνάρης Βασ.
29'
ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΩΑΝΝ.
38'
Διαιτητές
Ιατρικό Προσωπικό: Δίγκα Στ.
Xρονοδιάγραμμα Αγώνα
1ο Ημίχρονο
45'
2ο Ημίχρονο
90'
Γκολ
Στατιστικά αγώνα
Κάρτες
24'
24'
Κίτρινη κάρτα
34'
Κίτρινη κάρτα
34'
Σχολιασμός του Αγώνα
24' Κίτρινη κάρτα
Κονσολίδης Χαρίλαος
Γκολ (πέναλτι) 1:0 25'
Σιδηρόπουλος Σάββας
Γκολ 2:0 29'
Πλατνάρης Βασ.
Κίτρινη κάρτα 34'
Σιδηρόπουλος Σάββας
38' 2:1 Γκολ
ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΩΑΝΝ.
Βίντεο του Αγώνα
Μεταξύ τους αναμετρήσεις
Γήπεδο Λιθοτόπου 20 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Λιθότοπος
2 2
Άγιο Πνεύμα
20 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Λιθοτόπου
Λιθότοπος
2
2
Άγιο Πνεύμα
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Τελευταίοι Αγώνες
Ν Η Ν Ν Ν
Γήπεδο Λιθοτόπου 26 Σεπτεμβρίου 2021 17:00
Λιθότοπος
2 1
Άγιο Πνεύμα
26 Σεπτεμβρίου 2021 17:00
Γήπεδο Λιθοτόπου
Λιθότοπος
2
1
Άγιο Πνεύμα
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Γήπεδο Λιθοτόπου 19 Σεπτεμβρίου 2021 17:00
Λιθότοπος
1 2
Σέρρες 1800
19 Σεπτεμβρίου 2021 17:00
Γήπεδο Λιθοτόπου
Λιθότοπος
1
2
Σέρρες 1800
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Πρώτης 17 Οκτωβρίου 2020 16:00
Πρώτη
0 5
Λιθότοπος
17 Οκτωβρίου 2020 16:00
Γήπεδο Πρώτης
Πρώτη
0
5
Λιθότοπος
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Λιθοτόπου 11 Οκτωβρίου 2020 16:30
Λιθότοπος
1 3
Αμμουδιά
11 Οκτωβρίου 2020 16:30
Γήπεδο Λιθοτόπου
Λιθότοπος
1
3
Αμμουδιά
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Αεροδρομίου 4 Οκτωβρίου 2020 16:30
Σέρρες 1800
3 2
Λιθότοπος
4 Οκτωβρίου 2020 16:30
Γήπεδο Αεροδρομίου
Σέρρες 1800
3
2
Λιθότοπος
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Γήπεδο Λιθοτόπου 26 Σεπτεμβρίου 2021 17:00
Λιθότοπος
2 1
Άγιο Πνεύμα
26 Σεπτεμβρίου 2021 17:00
Γήπεδο Λιθοτόπου
Λιθότοπος
2
1
Άγιο Πνεύμα
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος 18 Σεπτεμβρίου 2021 17:00
Άγιο Πνεύμα
2 2
Ροδόπολη
18 Σεπτεμβρίου 2021 17:00
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος
Άγιο Πνεύμα
2
2
Ροδόπολη
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Χειμάρρου 17 Οκτωβρίου 2020 16:00
Χείμαρρος
3 2
Άγιο Πνεύμα
17 Οκτωβρίου 2020 16:00
Γήπεδο Χειμάρρου
Χείμαρρος
3
2
Άγιο Πνεύμα
| Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
11 Οκτωβρίου 2020 16:30
Άγιο Πνεύμα
0 2
Άνω Πορόϊα
11 Οκτωβρίου 2020 16:30
Άγιο Πνεύμα
0
2
Άνω Πορόϊα
| Δαιτητής: Φραγκάλας Ραφ.
Γήπεδο Πρώτης 3 Οκτωβρίου 2020 16:30
Πρώτη
1 4
Άγιο Πνεύμα
3 Οκτωβρίου 2020 16:30
Γήπεδο Πρώτης
Πρώτη
1
4
Άγιο Πνεύμα
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.