Εμμ.Παππάς
Ν Ν Η Η Η
6 : 5
Πέναλτι 6-5
Ηρακλής Σερρών
Ν Ι Ν Ν Ν
Γκάτσιος Ευάγγ.
81'
Τάφα Έντισον
96'
Ντίνας Αλέξ.
119'
Κωνσταντινίδης Νικόλαος
120'
ΜΑΝΔΗΛΗΣ Μ.
120'
Χαρμάνας Μάριος
120'
Γεμενετζής Ανέστ.
120'
Τάφα Έντισον
120'
Ντίνας Αλέξ.
120'
Καζάς Νικ.
5'
Καδής Νεκτ.
112'
Βαλσαμάκης Μάλαμας
117'
Ραφαήλ Κίστα
120'
Κωνσταντινίδης Νικόλ.
120'
Κτίστου Στυλ.
120'
Καδής Νεκτ.
120'
Χαλκίδης Σωκρ.
120'
Διαιτητές
Δαιτητής: Παγωνάς Δημ.
Βοηθός 2: Αθανασίου
Ιατρικό Προσωπικό: ΣΤΕΡΓΙΑΝΟΥ ΑΝΝΑ
Xρονοδιάγραμμα Αγώνα
1ο Ημίχρονο
45'
2ο Ημίχρονο
90'
Επιπλέον χρόνος
120'
Γκολ
5'
96'
112'
119'
120'
120'
Γκόλ (Πέναλτι)
120'
120'
120'
120'
Γκόλ (Πέναλτι)
120'
120'
Γκόλ (Πέναλτι)
120'
120'
Γκόλ (Πέναλτι)
120'
120'
120'
Γκόλ (Πέναλτι)
120'
120'
Γκόλ (Πέναλτι)
120'
Γκόλ (Πέναλτι)
120'
120'
120'
Γκόλ (Πέναλτι)
120'
Γκόλ (Πέναλτι)
120'
Χαμένα Πέναλτι
120'
120'
Χαμένο πέναλτι
Στατιστικά αγώνα
Σχολιασμός του Αγώνα
5' 0:1 Γκολ
Καζάς Νικ.
Γκολ 1:1 81'
Γκάτσιος Ευάγγ.
Γκολ 2:1 96'
Τάφα Έντισον
112' 2:2 Γκολ
Καδής Νεκτ.
117' 2:3 Γκολ
Βαλσαμάκης Μάλαμας
Γκολ 3:3 119'
Ντίνας Αλέξ.
120' 3:4 Γκολ (πέναλτι)
Ραφαήλ Κίστα
120' Χαμένο πέναλτι
Κιτουκίδης Ιωάνν.
Γκολ (πέναλτι) 4:4 120'
Κωνσταντινίδης Νικόλαος
120' 4:5 Γκολ (πέναλτι)
Κωνσταντινίδης Νικόλ.
Γκολ (πέναλτι) 5:5 120'
ΜΑΝΔΗΛΗΣ Μ.
Γκολ (πέναλτι) 6:5 120'
Χαρμάνας Μάριος
Γκολ (πέναλτι) 7:5 120'
Γεμενετζής Ανέστ.
120' 7:6 Γκολ (πέναλτι)
Κτίστου Στυλ.
Κτίστου Στυλ.
120' 7:7 Γκολ (πέναλτι)
Καδής Νεκτ.
Γκολ (πέναλτι) 8:7 120'
Τάφα Έντισον
120' 8:8 Γκολ (πέναλτι)
Χαλκίδης Σωκρ.
Γκολ (πέναλτι) 9:8 120'
Ντίνας Αλέξ.
Μεταξύ τους αναμετρήσεις
Γήπεδο Εμμ.Παππά 16 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Εμμ.Παππάς
1 0
Ηρακλής Σερρών
16 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Εμμ.Παππά
Εμμ.Παππάς
1
0
Ηρακλής Σερρών
| Δαιτητής: Καρασάββας Χαράλ.
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ηρακλής Σερρών
1 2
Εμμ.Παππάς
17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Ηρακλής Σερρών
1
2
Εμμ.Παππάς
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
Τελευταίοι Αγώνες
Η Η Η Ν Ν
Γήπεδο Εμμ.Παππά 3 Οκτωβρίου 2021 16:00
Εμμ.Παππάς
6 5
Ηρακλής Σερρών
3 Οκτωβρίου 2021 16:00
Γήπεδο Εμμ.Παππά
Εμμ.Παππάς
6
5
Ηρακλής Σερρών
Πέναλτι 6-5
| Δαιτητής: Παγωνάς Δημ.
Γήπεδο Εμμ.Παππά 17 Οκτωβρίου 2020 16:00
Εμμ.Παππάς
0 2
Επτάμυλοι
17 Οκτωβρίου 2020 16:00
Γήπεδο Εμμ.Παππά
Εμμ.Παππάς
0
2
Επτάμυλοι
| Δαιτητής: Γεωργίου Ιωάνν.
Γήπεδο Νέας Ζίχνης 11 Οκτωβρίου 2020 15:30
Νέα Ζίχνη
3 1
Εμμ.Παππάς
11 Οκτωβρίου 2020 15:30
Γήπεδο Νέας Ζίχνης
Νέα Ζίχνη
3
1
Εμμ.Παππάς
| Δαιτητής: Φραγκάκης Συμεών
Γήπεδο Ψυχικού 4 Οκτωβρίου 2020 16:30
Βαλτοτόπι
2 0
Εμμ.Παππάς
4 Οκτωβρίου 2020 16:30
Γήπεδο Ψυχικού
Βαλτοτόπι
2
0
Εμμ.Παππάς
| Δαιτητής: Γεωργίου Ιωάνν.
Γήπεδο Δόξας Νέας Μπάφρας (Ηλιοκώμη Σερρών) 26 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Νέα Μπάφρα
1 3
Εμμ.Παππάς
26 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Δόξας Νέας Μπάφρας (Ηλιοκώμη Σερρών)
Νέα Μπάφρα
1
3
Εμμ.Παππάς
| Δαιτητής: Φραγκάλας Ραφ.
Γήπεδο Εμμ.Παππά 3 Οκτωβρίου 2021 16:00
Εμμ.Παππάς
6 5
Ηρακλής Σερρών
3 Οκτωβρίου 2021 16:00
Γήπεδο Εμμ.Παππά
Εμμ.Παππάς
6
5
Ηρακλής Σερρών
Πέναλτι 6-5
| Δαιτητής: Παγωνάς Δημ.
Γήπεδο Αεροδρομίου 17 Οκτωβρίου 2020 16:00
Ιωνικός Σερρών
2 3
Ηρακλής Σερρών
17 Οκτωβρίου 2020 16:00
Γήπεδο Αεροδρομίου
Ιωνικός Σερρών
2
3
Ηρακλής Σερρών
| Δαιτητής: Μαδένης Αθαν.
Γήπεδο Αεροδρομίου 10 Οκτωβρίου 2020 15:30
Ιωνικός Σερρών
2 6
Ηρακλής Σερρών
10 Οκτωβρίου 2020 15:30
Γήπεδο Αεροδρομίου
Ιωνικός Σερρών
2
6
Ηρακλής Σερρών
| Δαιτητής: Φραγκάκης Συμεών
Γήπεδο Σκουτάρεως 4 Οκτωβρίου 2020 16:30
Σκούταρι Fc
1 4
Ηρακλής Σερρών
4 Οκτωβρίου 2020 16:30
Γήπεδο Σκουτάρεως
Σκούταρι
1
4
Ηρακλής Σερρών
| Δαιτητής: Μαγής Χρήστος
Γήπεδα Ε.Π.Σ. Σερρών 27 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Ηρακλής Σερρών
1 1
Μαυροθάλασσα
27 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδα Ε.Π.Σ. Σερρών
Ηρακλής Σερρών
1
1
Μαυροθάλασσα
| Δαιτητής: Μαδένης Αθαν.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.