| Γήπεδο Εμμ.Παππά | 21 Νοεμβρίου 2021 15:00
Εμμ.Παππάς
ν ν ν η η
1 : 1
Τελικό
Επτάμυλοι
ν η ι η η
Τσιάπος Σωτ.
74'
Βαρβέλης Δημήτρ.
17'
Διαιτητές
Βοηθός 1: ΛΥΓΓΕΡΙΔΗΣ
Βοηθός 2: Μαρλά Εύα
Ιατρικό Προσωπικό: ΚΟΤΣΑΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Xρονοδιάγραμμα Αγώνα
1ο Ημίχρονο
45'
2ο Ημίχρονο
90'
Γκολ
Στατιστικά αγώνα
Σχολιασμός του Αγώνα
17' 0:1 Γκολ
Βαρβέλης Δημήτρ.
Αλλαγή 46'
Μέσα:Μπατσούλας Αριστ.
Έξω:Λιοντας Πολ.
Αλλαγή 53'
Μέσα:Κυριαζίδης Αλέξ.
Έξω:Κωνσταντινίδης Νικόλαος
Αλλαγή 65'
Μέσα:Τσιαούσης Σωτ.
Έξω:Ντίνας Αλέξ.
Αλλαγή 72'
Μέσα:Λάντος Στέργιος
Έξω:Τάφα Έντισον
Γκολ 1:1 74'
Τσιάπος Σωτ.
75' Αλλαγή
Μέσα:ΔΗΜΑΝΟΥΔΗΣ Π.
Έξω:Τατιτζικίδης Γεώργ.
Μεταξύ τους αναμετρήσεις
Γήπεδο Εμμ.Παππά 17 Οκτωβρίου 2020 16:00
Εμμ.Παππάς
0 2
Επτάμυλοι
17 Οκτωβρίου 2020 16:00
Γήπεδο Εμμ.Παππά
Εμμ.Παππάς
0
2
Επτάμυλοι
| Δαιτητής: Γεωργίου Ιωάνν.
24 Μαρτίου 2019 16:00
Εμμ.Παππάς
2 0
Επτάμυλοι
24 Μαρτίου 2019 16:00
Εμμ.Παππάς
2
0
Επτάμυλοι
| 3ος Γύρος
| Δαιτητής: Καρπουζέλης Πασχ.
16 Δεκεμβρίου 2018 15:00
Εμμ.Παππάς
3 2
Επτάμυλοι
16 Δεκεμβρίου 2018 15:00
Εμμ.Παππάς
3
2
Επτάμυλοι
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
6 Οκτωβρίου 2018 17:00
Επτάμυλοι
2 2
Εμμ.Παππάς
6 Οκτωβρίου 2018 17:00
Επτάμυλοι
2
2
Εμμ.Παππάς
Τελευταίοι Αγώνες
Ν Η Η Ι Ι
Γήπεδο Εμμ.Παππά 21 Νοεμβρίου 2021 15:00
Εμμ.Παππάς
1 1
Επτάμυλοι
21 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Εμμ.Παππά
Εμμ.Παππάς
1
1
Επτάμυλοι
| Δαιτητής: Καρπουζέλης Πασχ.
Γήπεδο Μεσολακκιάς 14 Νοεμβρίου 2021 15:00
Μεσολακκιά
3 1
Εμμ.Παππάς
14 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Μεσολακκιάς
Μεσολακκιά
3
1
Εμμ.Παππάς
| Δαιτητής: Ευθυμιάδης Χρήστ.
Γήπεδο Εμμ.Παππά 9 Νοεμβρίου 2021 15:00
Εμμ.Παππάς
0 6
Απόλλων Παραλιμνίου
9 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Εμμ.Παππά
Εμμ.Παππάς
0
6
Απόλλων Παραλιμνίου
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Γήπεδο Δόξας Νέας Μπάφρας (Ηλιοκώμη Σερρών) 30 Οκτωβρίου 2021 16:00
Νέα Μπάφρα
0 3
Εμμ.Παππάς
30 Οκτωβρίου 2021 16:00
Γήπεδο Δόξας Νέας Μπάφρας (Ηλιοκώμη Σερρών)
Νέα Μπάφρα
0
3
Εμμ.Παππάς
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Εμμ.Παππά 10 Οκτωβρίου 2021 16:30
Εμμ.Παππάς
3 0
Ψυχικό
10 Οκτωβρίου 2021 16:30
Γήπεδο Εμμ.Παππά
Εμμ.Παππάς
3
0
Ψυχικό
| Δαιτητής: Μαδένης Αθαν.
Η Η Ι Η Η
Γήπεδο Εμμ.Παππά 21 Νοεμβρίου 2021 15:00
Εμμ.Παππάς
1 1
Επτάμυλοι
21 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Εμμ.Παππά
Εμμ.Παππάς
1
1
Επτάμυλοι
| Δαιτητής: Καρπουζέλης Πασχ.
Γήπεδο Επταμύλων 13 Νοεμβρίου 2021 15:00
Επτάμυλοι
0 5
Νέα Ζίχνη
13 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Επταμύλων
Επτάμυλοι
0
5
Νέα Ζίχνη
| Δαιτητής: Φραγκάκης Συμεών
Γήπεδο Επταμύλων 6 Νοεμβρίου 2021 15:00
Επτάμυλοι
1 2
Μεσολακκιά
6 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Επταμύλων
Επτάμυλοι
1
2
Μεσολακκιά
| Δαιτητής: Καρασάββας Χαράλ.
Γήπεδο Χρυσού 9 Οκτωβρίου 2021 16:30
Επτάμυλοι
1 1
Νέα Μπάφρα
9 Οκτωβρίου 2021 16:30
Γήπεδο Χρυσού
Επτάμυλοι
1
1
Νέα Μπάφρα
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Νιγρίτας 2 Οκτωβρίου 2021 16:00
Επτάμυλοι
0 2
Νιγρίτα
2 Οκτωβρίου 2021 16:00
Γήπεδο Νιγρίτας
Επτάμυλοι
0
2
Νιγρίτα
| Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.