| Γήπεδο Εμμ.Παππά | 17 Οκτωβρίου 2020 16:00
Εμμ.Παππάς
ν ν ν η η
0 : 2
Τελικό
Επτάμυλοι
ν η ν η η
Αμανατίδης Αριστ.
51'
Πεχλιβανίδης Αγγ.
73'
Διαιτητές
Βοηθός 2: Μισυρλής
Ιατρικό Προσωπικό: Γκαβανόζης Αν.
Xρονοδιάγραμμα Αγώνα
1ο Ημίχρονο
45'
2ο Ημίχρονο
90'
Στατιστικά αγώνα
Σχολιασμός του Αγώνα
51' 0:1 Γκολ
Αμανατίδης Αριστ.
Αλλαγή 53'
Μέσα:Χατζηνικόλας
Έξω:Γκάτσιος Ευάγγ.
73' 0:2 Γκολ
Πεχλιβανίδης Αγγ.
73' Αλλαγή
Μέσα:Τζαμπαζλής Κωνστ.
Έξω:Χατζηδημητρίου Ιωάννης
75' Αλλαγή
Μέσα:Κελεσενλής Αθ.
Έξω:Πεχλιβανίδης Αγγ.
Αλλαγή 78'
Μέσα:Αναστασιάδης Ελευθ.
Έξω:Σελαλματζίδης Αθαν.
Μεταξύ τους αναμετρήσεις
24 Μαρτίου 2019 16:00
Εμμ.Παππάς
2 0
Επτάμυλοι
24 Μαρτίου 2019 16:00
Εμμ.Παππάς
2
0
Επτάμυλοι
| 3ος Γύρος
| Δαιτητής: Καρπουζέλης Πασχ.
16 Δεκεμβρίου 2018 15:00
Εμμ.Παππάς
3 2
Επτάμυλοι
16 Δεκεμβρίου 2018 15:00
Εμμ.Παππάς
3
2
Επτάμυλοι
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
6 Οκτωβρίου 2018 17:00
Επτάμυλοι
2 2
Εμμ.Παππάς
6 Οκτωβρίου 2018 17:00
Επτάμυλοι
2
2
Εμμ.Παππάς
Τελευταίοι Αγώνες
Η Η Η Ν Ν
Γήπεδο Εμμ.Παππά 17 Οκτωβρίου 2020 16:00
Εμμ.Παππάς
0 2
Επτάμυλοι
17 Οκτωβρίου 2020 16:00
Γήπεδο Εμμ.Παππά
Εμμ.Παππάς
0
2
Επτάμυλοι
| Δαιτητής: Γεωργίου Ιωάνν.
Γήπεδο Νέας Ζίχνης 11 Οκτωβρίου 2020 15:30
Νέα Ζίχνη
3 1
Εμμ.Παππάς
11 Οκτωβρίου 2020 15:30
Γήπεδο Νέας Ζίχνης
Νέα Ζίχνη
3
1
Εμμ.Παππάς
| Δαιτητής: Φραγκάκης Συμεών
Γήπεδο Ψυχικού 4 Οκτωβρίου 2020 16:30
Βαλτοτόπι
2 0
Εμμ.Παππάς
4 Οκτωβρίου 2020 16:30
Γήπεδο Ψυχικού
Βαλτοτόπι
2
0
Εμμ.Παππάς
| Δαιτητής: Γεωργίου Ιωάνν.
Γήπεδο Δόξας Νέας Μπάφρας (Ηλιοκώμη Σερρών) 26 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Νέα Μπάφρα
1 3
Εμμ.Παππάς
26 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Δόξας Νέας Μπάφρας (Ηλιοκώμη Σερρών)
Νέα Μπάφρα
1
3
Εμμ.Παππάς
| Δαιτητής: Φραγκάλας Ραφ.
Γήπεδο Εμμ.Παππά 19 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Εμμ.Παππάς
2 1
Πανσουλιακός
19 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Εμμ.Παππά
Εμμ.Παππάς
2
1
Πανσουλιακός
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Η Η Ν Η Ι
Γήπεδο Εμμ.Παππά 17 Οκτωβρίου 2020 16:00
Εμμ.Παππάς
0 2
Επτάμυλοι
17 Οκτωβρίου 2020 16:00
Γήπεδο Εμμ.Παππά
Εμμ.Παππάς
0
2
Επτάμυλοι
| Δαιτητής: Γεωργίου Ιωάνν.
Γήπεδο Επταμύλων 10 Οκτωβρίου 2020 15:30
Επτάμυλοι
3 4
Σκούταρι Fc
10 Οκτωβρίου 2020 15:30
Γήπεδο Επταμύλων
Επτάμυλοι
3
4
Σκούταρι
Παράταση
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο Επταμύλων 3 Οκτωβρίου 2020 16:30
Επτάμυλοι
1 4
Νέα Μπάφρα
3 Οκτωβρίου 2020 16:30
Γήπεδο Επταμύλων
Επτάμυλοι
1
4
Νέα Μπάφρα
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
Γήπεδο Επταμύλων 30 Σεπτεμβρίου 2020 16:30
Επτάμυλοι
3 2
ΠΟΣ 2000
30 Σεπτεμβρίου 2020 16:30
Γήπεδο Επταμύλων
Επτάμυλοι
3
2
ΠΟΣ 2000
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Γήπεδο Πανσουλιακού 27 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Πανσουλιακός
2 1
Επτάμυλοι
27 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Πανσουλιακού
Πανσουλιακός
2
1
Επτάμυλοι
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.