Αναγέννηση
ι η η ν ι
0 : 7
Τελικό
Καλά Δένδρα
ν η ν ν ν
Μουσικάκης Βαρσ.
3'
Παπαδόπουλος Χρυσοβ.
6'
ΓΚΟΥΓΚΤΖΗΛΑΣ Κωνστ.
35'
Παπαδόπουλος Χρυσοβ.
37'
Χερχελετζής Γεώργ. του Δημ. (*8776)
45'
Παπαδόπουλος Χρυσοβ.
65'
Τσαμουρτζής Κωνστ.
89'
Διαιτητές
Βοηθός 2: Βλάχος
Ιατρικό Προσωπικό: Φώτογλου Στ.
Xρονοδιάγραμμα Αγώνα
1ο Ημίχρονο
45'
2ο Ημίχρονο
90'
Στατιστικά αγώνα
Σχολιασμός του Αγώνα
3' 0:1 Γκολ
Μουσικάκης Βαρσ.
6' 0:2 Γκολ
Παπαδόπουλος Χρυσοβ.
35' 0:3 Γκολ
ΓΚΟΥΓΚΤΖΗΛΑΣ Κωνστ.
37' 0:4 Γκολ
Παπαδόπουλος Χρυσοβ.
45' 0:5 Γκολ
Χερχελετζής Γεώργ. του Δημ. (*8776)
Αλλαγή 46'
Μέσα:Απιδόπουλος Θεόδ. του Χαραλ. (*2884)
Έξω:Απιδόπουλος Θεόδ. του Ηλ. (*0610)
56' Αλλαγή
Μέσα:Χερχελετζής Γεώργ. (*5459)
Έξω:ΓΚΟΥΓΚΤΖΗΛΑΣ Κωνστ.
64' Αλλαγή
Μέσα:Τσαμουρτζής Κωνστ.
Έξω:Χερχελετζής Γεώργ. του Δημ. (*8776)
65' 0:6 Γκολ
Παπαδόπουλος Χρυσοβ.
70' Αλλαγή
Μέσα:Αγγελίδης Παναγ.
Έξω:Γραντζάκης Γεωργ.
70' Αλλαγή
Μέσα:Δαουλτζής Δημ.
Έξω:Καπόγλου Παύλος
Αλλαγή 75'
Μέσα:Ξενιτίδης Μιχαήλ
Έξω:Ντίνας Δημήτρ.
Αλλαγή 78'
Μέσα:Τουραντζίδης Μιλτιάδης
Έξω:Ρούμπος Λάζ.
Αλλαγή 78'
Μέσα:Θεοδωρακίδης Σταύρος
Έξω:Τσιλιμπότης Χρήστ.
89' 0:7 Γκολ
Τσαμουρτζής Κωνστ.
Μεταξύ τους αναμετρήσεις
Γήπεδο Καλών Δένδρων 23 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Καλά Δένδρα
3 1
Αναγέννηση
23 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Καλών Δένδρων
Καλά Δένδρα
3
1
Αναγέννηση
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο Αναγέννησης 8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Αναγέννηση
2 2
Καλά Δένδρα
8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Αναγέννησης
Αναγέννηση
2
2
Καλά Δένδρα
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Τελευταίοι Αγώνες
Η Ν Η Ν Ι
Γήπεδο Αναγέννησης 10 Οκτωβρίου 2020 15:30
Αναγέννηση
0 7
Καλά Δένδρα
10 Οκτωβρίου 2020 15:30
Γήπεδο Αναγέννησης
Αναγέννηση
0
7
Καλά Δένδρα
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Αναγέννησης 4 Οκτωβρίου 2020 16:30
Αναγέννηση
0 0
Καπνόφυτο
4 Οκτωβρίου 2020 16:30
Γήπεδο Αναγέννησης
Αναγέννηση
0
0
Καπνόφυτο
| Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
Γήπεδο Μοναστηρακίου 27 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Μοναστηράκι
1 2
Αναγέννηση
27 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Μοναστηρακίου
Μοναστηράκι
1
2
Αναγέννηση
| Δαιτητής: Ευθυμιάδης Χρήστ.
Γήπεδο Αναγέννησης 20 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Αναγέννηση
1 2
Νέο Πετρίτσι
20 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Αναγέννησης
Αναγέννηση
1
2
Νέο Πετρίτσι
| Δαιτητής: Φραγκάλας Ραφ.
Γήπεδο Καλών Δένδρων 23 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Καλά Δένδρα
3 1
Αναγέννηση
23 Φεβρουαρίου 2020 15:30
Γήπεδο Καλών Δένδρων
Καλά Δένδρα
3
1
Αναγέννηση
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο Αναγέννησης 10 Οκτωβρίου 2020 15:30
Αναγέννηση
0 7
Καλά Δένδρα
10 Οκτωβρίου 2020 15:30
Γήπεδο Αναγέννησης
Αναγέννηση
0
7
Καλά Δένδρα
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Στρυμονικού 4 Οκτωβρίου 2020 16:30
Στρυμονικό
0 7
Καλά Δένδρα
4 Οκτωβρίου 2020 16:30
Γήπεδο Στρυμονικού
Στρυμονικό
0
7
Καλά Δένδρα
| Δαιτητής: Μαδένης Αθαν.
Γήπεδο Καλών Δένδρων 27 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Καλά Δένδρα
4 0
Βυρώνεια
27 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Καλών Δένδρων
Καλά Δένδρα
4
0
Βυρώνεια
| Δαιτητής: Φραγκάκης Συμεών
Γήπεδο Καπνόφυτου 19 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Καπνόφυτο
0 3
Καλά Δένδρα
19 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Καπνόφυτου
Καπνόφυτο
0
3
Καλά Δένδρα
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδα Ε.Π.Σ.Σ. 11 Μαρτίου 2020 15:00
Σέρρες 1800
4 1
Καλά Δένδρα
11 Μαρτίου 2020 15:00
Γήπεδα Ε.Π.Σ.Σ.
Σέρρες 1800
4
1
Καλά Δένδρα
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.