Α1 Επίλεκτη 2021-22 | Αγωνιστική 4
| Γήπεδο Αμμουδιάς | 10 Οκτωβρίου 2021 16:30
Αμμουδιά
Ν Ι Ν Ν Ι
2 : 0
Τελικό
Πρώτη
Η Η Ν Η Ν
Κωνσταντίνου Φωτ.
32'
Γκάλιος Ηλ.
69'
Διαιτητές
Xρονοδιάγραμμα Αγώνα
1ο Ημίχρονο
45'
2ο Ημίχρονο
90'
Γκολ
Στατιστικά αγώνα
Σχολιασμός του Αγώνα
Κωνσταντίνου Φωτ.
Γκολ 1:0 32'
Κωνσταντίνου Φωτ.
46' Αλλαγή
Μέσα:ΠΑΠΑΛΑΣ ΑΛΕΞ.
Έξω:Γατούλας Χρήστος
46' Αλλαγή
Μέσα:Πουλίδης Ελευθ.
Έξω:Μπήτιας Μιχ.
Αλλαγή 61'
Μέσα:Χατζηιωαννίδης Ιωάννης
Έξω:Ρούμπος Γρηγ.
Λαδόπουλος Ιωάνν.
Αλλαγή 67'
Μέσα:Λαδόπουλος Ιωάνν.
Έξω:Βούλιος Αθ.
Μητκώνης Κων.
Αλλαγή 67'
Μέσα:Μητκώνης Κων.
Έξω:Ζιγκερίδης Χρήστος
Γκάλιος Ηλ.
Γκολ 2:0 69'
Γκάλιος Ηλ.
Αλλαγή 82'
Μέσα:ΚΟΥΖΟΥΔΗΣ
Έξω:Κωνσταντίνου Φωτ.
Αλλαγή 82'
Μέσα:Κοπαίδης Πασχ.
Έξω:Γεωργιάδης Σάββας
88' Αλλαγή
Μέσα:Πάγκος Γεώργ.
Έξω:Σιμιντιριάδης Αθαν.
Βίντεο του Αγώνα
Μεταξύ τους αναμετρήσεις
Γήπεδο Πρώτης 7 Μαρτίου 2020 15:30
Πρώτη
1 3
Αμμουδιά
7 Μαρτίου 2020 15:30
Γήπεδο Πρώτης
Πρώτη
1
3
Αμμουδιά
| Δαιτητής: Μαγής Χρήστος
Γήπεδο Αμμουδιάς 21 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Αμμουδιά
0 1
Πρώτη
21 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Αμμουδιάς
Αμμουδιά
0
1
Πρώτη
| Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
Γήπεδο Πρώτης 6 Οκτωβρίου 2019 16:30
Πρώτη
3 1
Αμμουδιά
6 Οκτωβρίου 2019 16:30
Γήπεδο Πρώτης
Πρώτη
3
1
Αμμουδιά
| Δαιτητής: Στόλης Διον.
Γήπεδο Παραλιμνίου 19 Μαΐου 2019 16:30
Πρώτη
0 2
Αμμουδιά
19 Μαΐου 2019 16:30
Γήπεδο Παραλιμνίου
Πρώτη
0
2
Αμμουδιά
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Τελευταίοι Αγώνες
Ι Ν Ν Ι Ν
Γήπεδο Αμμουδιάς 10 Οκτωβρίου 2021 16:30
Αμμουδιά
2 0
Πρώτη
10 Οκτωβρίου 2021 16:30
Γήπεδο Αμμουδιάς
Αμμουδιά
2
0
Πρώτη
| Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος 2 Οκτωβρίου 2021 16:30
Άγιο Πνεύμα
2 2
Αμμουδιά
2 Οκτωβρίου 2021 16:30
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος
Άγιο Πνεύμα
2
2
Αμμουδιά
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο Ροδόπολης 26 Σεπτεμβρίου 2021 17:00
Ροδόπολη
1 2
Αμμουδιά
26 Σεπτεμβρίου 2021 17:00
Γήπεδο Ροδόπολης
Ροδόπολη
1
2
Αμμουδιά
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Αμμουδιάς 19 Σεπτεμβρίου 2021 17:00
Αμμουδιά
5 1
Σιδηρόκαστρο
19 Σεπτεμβρίου 2021 17:00
Γήπεδο Αμμουδιάς
Αμμουδιά
5
1
Σιδηρόκαστρο
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Αεροδρομίου 18 Οκτωβρίου 2020 16:00
Σέρρες 1800
2 2
Αμμουδιά
18 Οκτωβρίου 2020 16:00
Γήπεδο Αεροδρομίου
Σέρρες 1800
2
2
Αμμουδιά
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
Η Ν Η Ν Η
Γήπεδο Αμμουδιάς 10 Οκτωβρίου 2021 16:30
Αμμουδιά
2 0
Πρώτη
10 Οκτωβρίου 2021 16:30
Γήπεδο Αμμουδιάς
Αμμουδιά
2
0
Πρώτη
| Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
Γήπεδο Πρώτης 3 Οκτωβρίου 2021 16:30
Πρώτη
3 0
Ροδόπολη
3 Οκτωβρίου 2021 16:30
Γήπεδο Πρώτης
Πρώτη
3
0
Ροδόπολη
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Γήπεδο Σιδηροκάστρου 25 Σεπτεμβρίου 2021 17:00
Σιδηρόκαστρο
2 1
Πρώτη
25 Σεπτεμβρίου 2021 17:00
Γήπεδο Σιδηροκάστρου
Σιδηρόκαστρο
2
1
Πρώτη
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Πρώτης 19 Σεπτεμβρίου 2021 17:00
Πρώτη
2 0
Δραβήσκος
19 Σεπτεμβρίου 2021 17:00
Γήπεδο Πρώτης
Πρώτη
2
0
Δραβήσκος
| Δαιτητής: Ευθυμιάδης Χρήστ.
Γήπεδο Πρώτης 17 Οκτωβρίου 2020 16:00
Πρώτη
0 5
Λιθότοπος
17 Οκτωβρίου 2020 16:00
Γήπεδο Πρώτης
Πρώτη
0
5
Λιθότοπος
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.