Α1 Επίλεκτη 2021-22 | Αγωνιστική 7
| Γήπεδο Αγ. Πνεύματος | 13 Νοεμβρίου 2021 15:00
Άγιο Πνεύμα
ι η ν ν η
2 : 1
Τελικό
Χρυσό
η ν η η ι
Damzi Emi
14'
Γαϊδαρτζής Δημ.
62'
Πασχαλίδης Ελ.
32'
Διαιτητές
Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Βοηθός 1: Μισυρλής
Ιατρικό Προσωπικό: Δίγκα Στ.
Παίκτες που απουσιάζουν
μ
- Τιμωρημένος - 1η από 5 Αγωνιστικές
Xρονοδιάγραμμα Αγώνα
1ο Ημίχρονο
45'
2ο Ημίχρονο
90'
Γκολ
14'
Γκολ
14'
Στατιστικά αγώνα
Σχολιασμός του Αγώνα
Γκολ 1:0 14'
Damzi Emi
20' Αλλαγή
Μέσα:Κασίμης Βασ.
Έξω:ΚΑΤΣΙΚΑΣ Αλέξ.
32' 1:1 Γκολ
Πασχαλίδης Ελ.
Χουρουζίδης Θωμάς
Αλλαγή 46'
Μέσα:Χουρουζίδης Θωμάς
Έξω:ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΩΑΝΝ.
Γαϊδαρτζής Δημ.
Γκολ 2:1 62'
Γαϊδαρτζής Δημ.
65' Αλλαγή
Μέσα:ΜΕΓΓΙΔΗΣ Μ.
Έξω:ΝΤΑΝΤΟΣ Βασ.
Αλλαγή 70'
Μέσα:Τζιανής Απόστ.
Έξω:Τσίκος Νικ.
Αλλαγή 70'
Μέσα:Κονσολίδης Χαρίλαος
Έξω:Αρβανίτης Θωμάς
79' Αλλαγή
Μέσα:ΚΕΛΕΛΕΡΗΣ Μ.
Έξω:Χοτζα Εσμιρ.
Αλλαγή 84'
Μέσα:Παπαδόπουλος Στυλ.
Έξω:ΛΙΑΠΤΣΗΣ ΠΟΛΥΚ.
Βίντεο του Αγώνα
Μεταξύ τους αναμετρήσεις
Γήπεδο Χρυσού 23 Οκτωβρίου 2021 15:00
Χρυσό
4 6
Άγιο Πνεύμα
23 Οκτωβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Χρυσού
Χρυσό
4
6
Άγιο Πνεύμα
Πέναλτι 3-5
| Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
Τελευταίοι Αγώνες
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος 13 Νοεμβρίου 2021 15:00
Άγιο Πνεύμα
2 1
Χρυσό
13 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος
Άγιο Πνεύμα
2
1
Χρυσό
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ 7 Νοεμβρίου 2021 15:00
Άνω Μητρούση
3 1
Άγιο Πνεύμα
7 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ
Άνω Μητρούση
3
1
Άγιο Πνεύμα
| Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος 30 Οκτωβρίου 2021 16:00
Άγιο Πνεύμα
3 0
Πρώτη
30 Οκτωβρίου 2021 16:00
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος
Άγιο Πνεύμα
3
0
Πρώτη
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Χρυσού 23 Οκτωβρίου 2021 15:00
Χρυσό
4 6
Άγιο Πνεύμα
23 Οκτωβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Χρυσού
Χρυσό
4
6
Άγιο Πνεύμα
Πέναλτι 3-5
| Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
Γήπεδο Μεγαλοχωρίου 10 Οκτωβρίου 2021 16:30
Μεγαλοχώρι
1 0
Άγιο Πνεύμα
10 Οκτωβρίου 2021 16:30
Γήπεδο Μεγαλοχωρίου
Μεγαλοχώρι
1
0
Άγιο Πνεύμα
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Η Ν Ι Ν Η
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος 13 Νοεμβρίου 2021 15:00
Άγιο Πνεύμα
2 1
Χρυσό
13 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος
Άγιο Πνεύμα
2
1
Χρυσό
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο Πρώτης 7 Νοεμβρίου 2021 15:00
Πρώτη
1 1
Χρυσό
7 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Πρώτης
Πρώτη
1
1
Χρυσό
| Δαιτητής: Καρπουζέλης Πασχ.
Γήπεδο Χρυσού 31 Οκτωβρίου 2021 15:00
Χρυσό
0 3
Αμμουδιά
31 Οκτωβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Χρυσού
Χρυσό
0
3
Αμμουδιά
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Χρυσού 23 Οκτωβρίου 2021 15:00
Χρυσό
4 6
Άγιο Πνεύμα
23 Οκτωβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Χρυσού
Χρυσό
4
6
Άγιο Πνεύμα
Πέναλτι 3-5
| Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
Γήπεδο Ροδόπολης 10 Οκτωβρίου 2021 16:30
Ροδόπολη
0 2
Χρυσό
10 Οκτωβρίου 2021 16:30
Γήπεδο Ροδόπολης
Ροδόπολη
0
2
Χρυσό
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.