Α1 Επίλεκτη 2021-22 | Αγωνιστική 13
| Γήπεδο Αγ. Πνεύματος | 18 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Άγιο Πνεύμα
ι ι ν ν ν
- : -
Ροδολίβος
ν η ν ν η
Γκολ ανά διάστημα 15 λεπτών.
Άγιο Πνεύμα
Ροδολίβος
Μεταξύ τους αγώνες
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος 8 Σεπτεμβρίου 2019 16:45
Άγιο Πνεύμα
0 2
Ροδολίβος
8 Σεπτεμβρίου 2019 16:45
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος
Άγιο Πνεύμα
0
2
Ροδολίβος
| Δαιτητής: Καρπουζέλης Πασχ.
20 Απριλίου 2019 17:00
Ροδολίβος
3 0
Άγιο Πνεύμα
20 Απριλίου 2019 17:00
Ροδολίβος
3
0
Άγιο Πνεύμα
| Δαιτητής: Τζουμαλάκης Απόστ.
27 Μαρτίου 2019 16:00
Άγιο Πνεύμα
2 0
Ροδολίβος
27 Μαρτίου 2019 16:00
Άγιο Πνεύμα
2
0
Ροδολίβος
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
9 Φεβρουαρίου 2019 15:30
Ροδολίβος
1 0
Άγιο Πνεύμα
9 Φεβρουαρίου 2019 15:30
Ροδολίβος
1
0
Άγιο Πνεύμα
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
21 Οκτωβρίου 2018 16:00
Άγιο Πνεύμα
0 1
Ροδολίβος
21 Οκτωβρίου 2018 16:00
Άγιο Πνεύμα
0
1
Ροδολίβος
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Τελευταίοι αγώνες
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος 8 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Άγιο Πνεύμα
5 1
Σκοτούσα
8 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος
Άγιο Πνεύμα
5
1
Σκοτούσα
| Δαιτητής: Παγωνάς Δημ.
Γήπεδο Νεοχωρίου 5 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Νεοχώρι
1 3
Άγιο Πνεύμα
5 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Νεοχωρίου
Νεοχώρι
1
3
Άγιο Πνεύμα
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Σιδηροκάστρου 1 Δεκεμβρίου 2021 14:30
Σιδηρόκαστρο
0 3
Άγιο Πνεύμα
1 Δεκεμβρίου 2021 14:30
Γήπεδο Σιδηροκάστρου
Σιδηρόκαστρο
0
3
Άγιο Πνεύμα
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος 27 Νοεμβρίου 2021 15:00
Άγιο Πνεύμα
2 2
Άνω Πορόϊα
27 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος
Άγιο Πνεύμα
2
2
Άνω Πορόϊα
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Χειμάρρου 20 Νοεμβρίου 2021 15:00
Χείμαρρος
2 2
Άγιο Πνεύμα
20 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Χειμάρρου
Χείμαρρος
2
2
Άγιο Πνεύμα
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Ν Η Ν Ν Η
Γήπεδο Χρυσού 4 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Χρυσό
2 1
Ροδολίβος
4 Δεκεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Χρυσού
Χρυσό
2
1
Ροδολίβος
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Ροδολίβους 27 Νοεμβρίου 2021 15:00
Ροδολίβος
2 1
Πρώτη
27 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Ροδολίβους
Ροδολίβος
2
1
Πρώτη
| Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 24 Νοεμβρίου 2021 14:30
Θύελλα Καμενικίων
2 3
Ροδολίβος
24 Νοεμβρίου 2021 14:30
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Θύελλα Καμενικίων
2
3
Ροδολίβος
Παράταση
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Αμμουδιάς 20 Νοεμβρίου 2021 15:00
Αμμουδιά
3 0
Ροδολίβος
20 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Αμμουδιάς
Αμμουδιά
3
0
Ροδολίβος
| Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
Γήπεδο Ροδολίβους 13 Νοεμβρίου 2021 15:00
Ροδολίβος
4 2
Ροδόπολη
13 Νοεμβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Ροδολίβους
Ροδολίβος
4
2
Ροδόπολη
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.