Α1 Επίλεκτη 2021-22 | Αγωνιστική 5
| Γήπεδο Αγ. Πνεύματος | 30 Οκτωβρίου 2021 16:00
Άγιο Πνεύμα
ι η ι η ν
3 : 0
Τελικό
Πρώτη
η ν η ν η
Γαϊδαρτζής Δημ.
6'
Γαϊδαρτζής Δημ.
48'
Κεφαλάς Νικόλ.
90'
Διαιτητές
Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Ιατρικό Προσωπικό: Μούρας Δήμος
Παίκτες που απουσιάζουν
α
- Τιμωρημένος - 1 Αγωνιστική
Xρονοδιάγραμμα Αγώνα
1ο Ημίχρονο
45'
2ο Ημίχρονο
90'
Στατιστικά αγώνα
Κάρτες
55'
Κίτρινη κάρτα
55'
Σχολιασμός του Αγώνα
Γαϊδαρτζής Δημ.
Ακυρώθηκε γκολ 2'
Γαϊδαρτζής Δημ.
Γαϊδαρτζής Δημ.
Γκολ 1:0 6'
Γαϊδαρτζής Δημ.
Γαϊδαρτζής Δημ.
Γκολ 2:0 48'
Γαϊδαρτζής Δημ.
Κίτρινη κάρτα 55'
ΤΖΙΜΠΑΣ
Αλλαγή 73'
Μέσα:Τζιανής Απόστ.
Έξω:Αρβανίτης Θωμάς
Αλλαγή 73'
Μέσα:Παπαδόπουλος Στυλ.
Έξω:ΛΙΑΠΤΣΗΣ ΠΟΛΥΚ.
75' Αλλαγή
Μέσα:Γεωργούλας Αθαν.
Έξω:Πουλίδης Ελευθ.
75' Αλλαγή
Μέσα:ΜΑΛΑΜΙΔΗΣ Δ.
Έξω:Σιμιντιριάδης Αθαν.
Αλλαγή 80'
Μέσα:Παυλίδης Ιάκ.
Έξω:Τσίκος Νικ.
Αλλαγή 85'
Μέσα:Κεφαλάς Νικόλ.
Έξω:Ρούμπος Λάζ.
Γκολ 3:0 90'
Κεφαλάς Νικόλ.
Βίντεο του Αγώνα
Μεταξύ τους αναμετρήσεις
Γήπεδο Πρώτης 3 Οκτωβρίου 2020 16:30
Πρώτη
1 4
Άγιο Πνεύμα
3 Οκτωβρίου 2020 16:30
Γήπεδο Πρώτης
Πρώτη
1
4
Άγιο Πνεύμα
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
14 Απριλίου 2019 17:00
Πρώτη
2 1
Άγιο Πνεύμα
14 Απριλίου 2019 17:00
Πρώτη
2
1
Άγιο Πνεύμα
| Δαιτητής: Στόλης Διον.
24 Μαρτίου 2019 16:00
Άγιο Πνεύμα
0 1
Πρώτη
24 Μαρτίου 2019 16:00
Άγιο Πνεύμα
0
1
Πρώτη
| Δαιτητής: Φραγκάλας Δημ.
3 Μαρτίου 2019 15:30
Άγιο Πνεύμα
0 4
Πρώτη
3 Μαρτίου 2019 15:30
Άγιο Πνεύμα
0
4
Πρώτη
| Δαιτητής: Τζουμαλάκης Απόστ.
10 Νοεμβρίου 2018 15:00
Πρώτη
0 2
Άγιο Πνεύμα
10 Νοεμβρίου 2018 15:00
Πρώτη
0
2
Άγιο Πνεύμα
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Τελευταίοι Αγώνες
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος 30 Οκτωβρίου 2021 16:00
Άγιο Πνεύμα
3 0
Πρώτη
30 Οκτωβρίου 2021 16:00
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος
Άγιο Πνεύμα
3
0
Πρώτη
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Χρυσού 23 Οκτωβρίου 2021 15:00
Χρυσό
4 6
Άγιο Πνεύμα
23 Οκτωβρίου 2021 15:00
Γήπεδο Χρυσού
Χρυσό
4
6
Άγιο Πνεύμα
Πέναλτι 3-5
| Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
Γήπεδο Μεγαλοχωρίου 10 Οκτωβρίου 2021 16:30
Μεγαλοχώρι
1 0
Άγιο Πνεύμα
10 Οκτωβρίου 2021 16:30
Γήπεδο Μεγαλοχωρίου
Μεγαλοχώρι
1
0
Άγιο Πνεύμα
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος 2 Οκτωβρίου 2021 16:30
Άγιο Πνεύμα
2 2
Αμμουδιά
2 Οκτωβρίου 2021 16:30
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος
Άγιο Πνεύμα
2
2
Αμμουδιά
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο Λιθοτόπου 26 Σεπτεμβρίου 2021 17:00
Λιθότοπος
2 1
Άγιο Πνεύμα
26 Σεπτεμβρίου 2021 17:00
Γήπεδο Λιθοτόπου
Λιθότοπος
2
1
Άγιο Πνεύμα
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Ι Η Η Ν Η
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος 30 Οκτωβρίου 2021 16:00
Άγιο Πνεύμα
3 0
Πρώτη
30 Οκτωβρίου 2021 16:00
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος
Άγιο Πνεύμα
3
0
Πρώτη
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Αμμουδιάς 10 Οκτωβρίου 2021 16:30
Αμμουδιά
2 0
Πρώτη
10 Οκτωβρίου 2021 16:30
Γήπεδο Αμμουδιάς
Αμμουδιά
2
0
Πρώτη
| Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
Γήπεδο Πρώτης 3 Οκτωβρίου 2021 16:30
Πρώτη
3 0
Ροδόπολη
3 Οκτωβρίου 2021 16:30
Γήπεδο Πρώτης
Πρώτη
3
0
Ροδόπολη
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Γήπεδο Σιδηροκάστρου 25 Σεπτεμβρίου 2021 17:00
Σιδηρόκαστρο
2 1
Πρώτη
25 Σεπτεμβρίου 2021 17:00
Γήπεδο Σιδηροκάστρου
Σιδηρόκαστρο
2
1
Πρώτη
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Πρώτης 19 Σεπτεμβρίου 2021 17:00
Πρώτη
2 0
Δραβήσκος
19 Σεπτεμβρίου 2021 17:00
Γήπεδο Πρώτης
Πρώτη
2
0
Δραβήσκος
| Δαιτητής: Ευθυμιάδης Χρήστ.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.