| Γήπεδο Αγ. Πνεύματος | 9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
ι η ν ν ν
Δράκογλου Χρήστ.
19'
1 : 1
Τελικό
ν ν ι ν ι
Γκρέτσα Νικοδ.
80'
Διαιτητές
Xρονοδιάγραμμα Αγώνα
45'
90'
Γκολ
Στατιστικά αγώνα
Σχολιασμός του Αγώνα
Γκολ 19'
Δράκογλου Χρήστ.
46' Αλλαγή
Μέσα:Τάττος Κωνστ.
Έξω:Αλιατίδης Αργ.
59' Αλλαγή
Μέσα:Toska Rig
Έξω:Χαραλαμπόπουλος Γεωργ.
Αλλαγή 66'
Μέσα:Damzi Emi
Έξω:Κτίστου Στυλ.
80' Γκολ
Γκρέτσα Νικοδ.
80' Αλλαγή
Μέσα:Κονάκλης Οδ.
Έξω:Τενεκεντζής Δ.
Αλλαγή 85'
Μέσα:ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΩΑΝΝ.
Έξω:Στόϊκος Ιωάνν.
Βίντεο του Αγώνα
Μεταξύ τους αναμετρήσεις
Γήπεδο Νέας Ζίχνης 10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Νέα Ζίχνη
1 2
Άγιο Πνεύμα
10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Γήπεδο Νέας Ζίχνης
Νέα Ζίχνη
1
2
Άγιο Πνεύμα
| Δαιτητής: Ευθυμιάδης Χρήστ.
10 Απριλίου 2019 17:00
Άγιο Πνεύμα
1 0
Νέα Ζίχνη
10 Απριλίου 2019 17:00
Άγιο Πνεύμα
1
0
Νέα Ζίχνη
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
17 Μαρτίου 2019 16:00
Νέα Ζίχνη
1 3
Άγιο Πνεύμα
17 Μαρτίου 2019 16:00
Νέα Ζίχνη
1
3
Άγιο Πνεύμα
| Δαιτητής: Φωτιάδης Ανανίας
9 Δεκεμβρίου 2018 15:00
Άγιο Πνεύμα
4 0
Νέα Ζίχνη
9 Δεκεμβρίου 2018 15:00
Άγιο Πνεύμα
4
0
Νέα Ζίχνη
| Δαιτητής: Μπαντή Αναστασία
23 Σεπτεμβρίου 2018 17:00
Νέα Ζίχνη
0 2
Άγιο Πνεύμα
23 Σεπτεμβρίου 2018 17:00
Νέα Ζίχνη
0
2
Άγιο Πνεύμα
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Τελευταίοι Αγώνες
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος 9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Άγιο Πνεύμα
1 1
Νέα Ζίχνη
9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος
Άγιο Πνεύμα
1
1
Νέα Ζίχνη
| Δαιτητής: Μαγής Χρήστος
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος 2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Άγιο Πνεύμα
2 1
Βαλτοτόπι
2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος
Άγιο Πνεύμα
2
1
Βαλτοτόπι
| Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
Γήπεδο Νιγρίτας 25 Ιανουαρίου 2020 15:00
Νιγρίτα
2 3
Άγιο Πνεύμα
25 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Νιγρίτας
Νιγρίτα
2
3
Άγιο Πνεύμα
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος 19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Άγιο Πνεύμα
3 0
Μεσολακκιά
19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος
Άγιο Πνεύμα
3
0
Μεσολακκιά
| Δαιτητής: Ευθυμιάδης Χρήστ.
Γήπεδο Εμμ.Παππά 11 Ιανουαρίου 2020 15:00
Εμμ.Παππάς
1 0
Άγιο Πνεύμα
11 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Εμμ.Παππά
Εμμ.Παππάς
1
0
Άγιο Πνεύμα
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Ι Ι Ν Ν Η
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος 9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Άγιο Πνεύμα
1 1
Νέα Ζίχνη
9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος
Άγιο Πνεύμα
1
1
Νέα Ζίχνη
| Δαιτητής: Μαγής Χρήστος
Γήπεδο Νέας Ζίχνης 2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Νέα Ζίχνη
2 2
Ηρακλής Σερρών
2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Νέας Ζίχνης
Νέα Ζίχνη
2
2
Ηρακλής Σερρών
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Βαλτοτοπίου 26 Ιανουαρίου 2020 15:00
Βαλτοτόπι
0 1
Νέα Ζίχνη
26 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Βαλτοτοπίου
Βαλτοτόπι
0
1
Νέα Ζίχνη
| Δαιτητής: Μπάρκας Θωμάς
Γήπεδο Νέας Ζίχνης 19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Νέα Ζίχνη
1 1
Δραβήσκος
19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Νέας Ζίχνης
Νέα Ζίχνη
1
1
Δραβήσκος
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Νιγρίτας 11 Ιανουαρίου 2020 15:00
Νιγρίτα
0 2
Νέα Ζίχνη
11 Ιανουαρίου 2020 15:00
Γήπεδο Νιγρίτας
Νιγρίτα
0
2
Νέα Ζίχνη
| Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.