Α1 Επίλεκτη 2021-22 | Αγωνιστική 3
| Γήπεδο Αγ. Πνεύματος | 2 Οκτωβρίου 2021 16:30
Άγιο Πνεύμα
ν η η ι η
2 : 2
Τελικό
Αμμουδιά
ν ν ι ν ν
Ρούμπος Λάζ.
30'
Γαϊδαρτζής Δημ.
48'
Ρούμπος Γρηγ.
78'
Ρούμπος Γρηγ.
79'
Διαιτητές
Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Βοηθός 1: Σάββας Νικ.
Βοηθός 2: Πουλιος Αντ.
Ιατρικό Προσωπικό: Μούρας Δήμος
Xρονοδιάγραμμα Αγώνα
1ο Ημίχρονο
45'
2ο Ημίχρονο
90'
Γκολ
Στατιστικά αγώνα
Κάρτες
85'
2η Κίτρινη > Κόκκινη κάρτα
85'
Σχολιασμός του Αγώνα
Γκολ 1:0 30'
Ρούμπος Λάζ.
Αλλαγή 43'
Μέσα:Κονσολίδης Χαρίλαος
Έξω:Τσίκος Νικ.
46' Αλλαγή
Μέσα:Ρούμπος Γρηγ.
Έξω:Τσιόπτσης Σταμ.
Γαϊδαρτζής Δημ.
Γκολ 2:0 48'
Γαϊδαρτζής Δημ.
53' Αλλαγή
Μέσα:Βούλιος Αθ.
Έξω:Λαδόπουλος Ιωάνν.
Βούλιος Αθ.
Αλλαγή 63'
Μέσα:ΛΙΑΠΤΣΗΣ ΠΟΛΥΚ.
Έξω:Ρούμπος Λάζ.
65' Αλλαγή
Μέσα:ΚΟΥΖΟΥΔΗΣ
Έξω:Γεωργιάδης Σάββας
78' 2:1 Γκολ
Ρούμπος Γρηγ.
79' 2:2 Γκολ
Ρούμπος Γρηγ.
Χουρουζίδης Θωμάς
Αλλαγή 84'
Μέσα:Χουρουζίδης Θωμάς
Έξω:Damzi Emi
Αλλαγή 84'
Μέσα:Γκόγκας Αθ.
Έξω:Αρβανίτης Θωμάς
2η Κίτρινη > Κόκκινη κάρτα 85'
ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΩΑΝΝ.
Βίντεο του Αγώνα
Μεταξύ τους αναμετρήσεις
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος 27 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Άγιο Πνεύμα
3 0
Αμμουδιά
27 Σεπτεμβρίου 2020 17:00
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος
Άγιο Πνεύμα
3
0
Αμμουδιά
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
Τελευταίοι Αγώνες
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος 2 Οκτωβρίου 2021 16:30
Άγιο Πνεύμα
2 2
Αμμουδιά
2 Οκτωβρίου 2021 16:30
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος
Άγιο Πνεύμα
2
2
Αμμουδιά
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο Λιθοτόπου 26 Σεπτεμβρίου 2021 17:00
Λιθότοπος
2 1
Άγιο Πνεύμα
26 Σεπτεμβρίου 2021 17:00
Γήπεδο Λιθοτόπου
Λιθότοπος
2
1
Άγιο Πνεύμα
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος 18 Σεπτεμβρίου 2021 17:00
Άγιο Πνεύμα
2 2
Ροδόπολη
18 Σεπτεμβρίου 2021 17:00
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος
Άγιο Πνεύμα
2
2
Ροδόπολη
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Χειμάρρου 17 Οκτωβρίου 2020 16:00
Χείμαρρος
3 2
Άγιο Πνεύμα
17 Οκτωβρίου 2020 16:00
Γήπεδο Χειμάρρου
Χείμαρρος
3
2
Άγιο Πνεύμα
| Δαιτητής: Απιδόπουλος Παν.
11 Οκτωβρίου 2020 16:30
Άγιο Πνεύμα
0 2
Άνω Πορόϊα
11 Οκτωβρίου 2020 16:30
Άγιο Πνεύμα
0
2
Άνω Πορόϊα
| Δαιτητής: Φραγκάλας Ραφ.
Ν Ν Ν Ν Ν
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος 2 Οκτωβρίου 2021 16:30
Άγιο Πνεύμα
2 2
Αμμουδιά
2 Οκτωβρίου 2021 16:30
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος
Άγιο Πνεύμα
2
2
Αμμουδιά
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο Ροδόπολης 26 Σεπτεμβρίου 2021 17:00
Ροδόπολη
1 2
Αμμουδιά
26 Σεπτεμβρίου 2021 17:00
Γήπεδο Ροδόπολης
Ροδόπολη
1
2
Αμμουδιά
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Αμμουδιάς 19 Σεπτεμβρίου 2021 17:00
Αμμουδιά
5 1
Σιδηρόκαστρο
19 Σεπτεμβρίου 2021 17:00
Γήπεδο Αμμουδιάς
Αμμουδιά
5
1
Σιδηρόκαστρο
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Αεροδρομίου 18 Οκτωβρίου 2020 16:00
Σέρρες 1800
2 2
Αμμουδιά
18 Οκτωβρίου 2020 16:00
Γήπεδο Αεροδρομίου
Σέρρες 1800
2
2
Αμμουδιά
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
Γήπεδο Λιθοτόπου 11 Οκτωβρίου 2020 16:30
Λιθότοπος
1 3
Αμμουδιά
11 Οκτωβρίου 2020 16:30
Γήπεδο Λιθοτόπου
Λιθότοπος
1
3
Αμμουδιά
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.