Επίλεκτη 2019-20
Αγωνιστική 10
Χείμαρρος
3 : 2
Άνω Μητρούση
Επίλεκτη 2019-20
Αγωνιστική 10
Ροδολίβος
1 : 1
Νεοχώρι
Επίλεκτη 2019-20
Αγωνιστική 10
Σέρρες 1800
2 : 1
Πρώτη
Επίλεκτη 2019-20
Αγωνιστική 10
Αμμουδιά
0 : 3
Σιδηρόκαστρο
Επίλεκτη 2019-20
Αγωνιστική 10
Χρυσό
1 : 0
Σκοτούσα
Επίλεκτη 2019-20
Αγωνιστική 10
Άνω Πορόϊα
2 : 1
Λιθότοπος
<
>

Για να δείτε τους σκορερ πατήστε πάνω στον αγώνα

15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Πανσουλιακός
-
- -
Μαυροθάλασσα
-

Δημοτικό Γήπεδο Σερρών 27 Νοεμβρίου 2019 14:30
Πανσερραϊκός
1
1 2
Κάτω Καμήλα
2
27 Νοεμβρίου 2019 15:00
Αναγέννηση
2
2 1
Ηράκλεια
1
| Εξ' αναβολής

Γήπεδο Πρώτης 20 Νοεμβρίου 2019 14:30
Πρώτη
2
2 4
Σέρρες 1800
4
Παράταση
Γήπεδο Χρυσού 20 Νοεμβρίου 2019 14:50
Χρυσό
1
1 3
Παραλίμνιο
3
Γήπεδο Καλών Δένδρων 20 Νοεμβρίου 2019 15:00
Καλά Δένδρα
2
2 0
Ροδολίβος
0

Αγώνες Σαββάτου 07-12-19 και Κυριακή 08-12-2019

(Πατήστε πάνω στον αγώνα για να δείτε λεπτομέρειες)

Γ’ Εθνική Κατηγορία

Αγωνιστική 12
8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Παραλίμνιο
-
- -
Ένωση Αλεξανδρούπολης
-
8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Πανδραμαϊκός
-
- -
Κάτω Καμήλα
-
8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Άρης Αβάτου
-
- -
Αετός Ορφανού
-
8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Χρυσούπολη
-
- -
Κιλκισιακός
-
8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
-
- -
Ηρακλής Νέου Ζυγού
-
8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Ορφέας Ξάνθης
-
- -
Κεραυνός Πέρνης
-

Επίλεκτη Κατηγορία

Αγωνιστική 13
Γήπεδο Σιδηροκάστρου 7 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Σιδηρόκαστρο
-
- -
Νεοχώρι
-
Γήπεδο Λιθοτόπου 7 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Λιθότοπος
-
- -
Σκοτούσα
-
Γήπεδο Αμμουδιάς 7 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Αμμουδιά
-
- -
Χρυσό
-
Γήπεδο Ροδολίβους 7 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Ροδολίβος
-
- -
Σέρρες 1800
-
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ 8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Άνω Μητρούση
-
- -
Πρώτη
-
Γήπεδο Άνω Ποροϊων 8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Άνω Πορόϊα
-
- -
Χείμαρρος
-


Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος

Αγωνιστική 13
Γήπεδο Νέου Πετριτσίου 7 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Νέο Πετρίτσι
-
- -
Ροδόπολη
-
Γήπεδο Μεγαλοχωρίου 8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Μεγαλοχώρι
-
- -
Δασοχώρι
-
Γήπεδο Κερκίνης 8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Κερκίνη
-
- -
Μοναστηράκι
-
Γήπεδο Χριστός 8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Χριστός
-
- -
Ποντισμένο
-
Γήπεδο Πλατανακίων 8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Πλατανάκια
-
- -
Νέα Τυρολόη
-

Α’ Κατηγορία 2ος Όμιλος

Αγωνιστική 13
Γήπεδο Μεσολακκιάς 7 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Μεσολακκιά
-
- -
Εμμ.Παπάς
-
Γήπεδο Νιγρίτας 7 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Νιγρίτα
-
- -
Λευκώνας
-
Γήπεδο Νέας Ζίχνης 8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Νέα Ζίχνη
-
- -
Πήγασος
-
Γήπεδο Δραβήσκου 8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Δραβήσκος
-
- -
Άγιο Πνεύμα
-
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Ηρακλής Σερρών
-
- -
Βαλτοτόπι
-


Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος

Αγωνιστική 9
Γήπεδο Χρυσού 7 Δεκεμβρίου 2019 15:00
ΠΟΣ 2000
-
- -
Θύελλα Καμενικίων
-
Γήπεδο Κάτω Μητρούση 7 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Κάτω Μητρούση
-
- -
Ιωνικός Σερρών
-
Γήπεδο Αναγέννησης 8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Αναγέννηση
-
- -
Καλά Δένδρα
-
Γήπεδο Στρυμονικού 8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Στρυμονικό
-
- -
Ηράκλεια
-

Β’ Κατηγορία 2ος Όμιλος

Αγωνιστική 9
7 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Μαυροθάλασσα
-
- -
Επτάμυλοι
-
Γήπεδο Σκουτάρεως 7 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Fc Σκούταρη
-
- -
Μονόβρυση
-
8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Βισαλτιακός
-
- -
Ψυχικό
-
8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Πανσουλιακός
-
- -
Οινούσα
-



Τα αποτελέσματα του Σαββάτου 09 & Κυριακής 10/11/2019

(Πατήστε πάνω στον αγώνα για να δείτε λεπτομέρειες)

Γ΄Εθνική

24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Παραλίμνιο
2
2 1
Αετός Ορφανού
1
24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Κάτω Καμήλα
3
3 1
Κιλκισιακός
1
24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Χρυσούπολη
0
0 5
Πανσερραϊκός
5
24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ορφέας Ξάνθης
1
1 2
Άρης Αβάτου
2
24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Πανδραμαϊκός
1
1 0
Ένωση Αλεξανδρούπολης
0
24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ηρακλής Νέου Ζυγού
0
0 0
Κεραυνός Πέρνης
0

Επίλεκτη κατηγορία

Γήπεδο Σκοτούσας 23 Νοεμβρίου 2019 15:00
Σκοτούσα
0
0 0
Άνω Μητρούση
0
Γήπεδο Νεοχωρίου 23 Νοεμβρίου 2019 15:00
Νεοχώρι
6
6 2
Χείμαρρος
2
Γήπεδο Σιδηροκάστρου 23 Νοεμβρίου 2019 15:00
Σιδηρόκαστρο
3
3 0
Ροδολίβος
0
Γήπεδο Λιθοτόπου 23 Νοεμβρίου 2019 15:00
Λιθότοπος
0
0 2
Σέρρες 1800
2
Γήπεδο Πρώτης 24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Πρώτη
1
1 2
Χρυσό
2
Γήπεδο Άνω Ποροϊων 24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Άνω Πορόϊα
1
1 2
Αμμουδιά
2

Α’ κατηγορία 1ος Όμιλος

Γήπεδο Καπνόφυτου 23 Νοεμβρίου 2019 15:00
Καπνόφυτο
2
2 0
Νέα Τυρολόη
0
Γήπεδο Ποντισμένου 24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ποντισμένο
2
2 1
Δασοχώρι
1
Γήπεδο Μοναστηρακίου 24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Μοναστηράκι
0
0 9
Ροδόπολη
9
Γήπεδο Χριστός 24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Χριστός
3
3 1
Πλατανάκια
1
Γήπεδο Μεγαλοχωρίου 24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Μεγαλοχώρι
4
4 0
Νέο Πετρίτσι
0

Α’ κατηγορία 2ος Όμιλος

Γήπεδο Ομόνοιας Α’ 23 Νοεμβρίου 2019 15:00
Πήγασος
0
0 3
Άγιο Πνεύμα
3
Γήπεδο Μεσολακκιάς 23 Νοεμβρίου 2019 15:00
Μεσολακκιά
4
4 6
Ηρακλής Σερρών
6
Γήπεδο Νιγρίτας 23 Νοεμβρίου 2019 15:00
Νιγρίτα
1
1 2
Δραβήσκος
2
Γήπεδο Εμμ.Παππά 24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Εμμ.Παπάς
1
1 1
Λευκώνας
1
Γήπεδο Πεθελινού 24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Πεθελινός
4
4 3
Βαλτοτόπι
3


Β’ κατηγορία 1ος Όμιλος

Γήπεδο Αεροδρομίου 23 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ιωνικός Σερρών
2
2 1
Βυρώνεια
1
Γήπεδο Χρυσού 23 Νοεμβρίου 2019 15:00
ΠΟΣ 2000
2
2 2
Ηράκλεια
2
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Θύελλα Καμενικίων
1
1 2
Καλά Δένδρα
2
Γήπεδο Στρυμονικού 24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Στρυμονικό
2
2 5
Κάτω Μητρούση
5


Β’ κατηγορία 2ος Όμιλος

23 Νοεμβρίου 2019 15:00
Μαυροθάλασσα
1
1 2
Fc Σκούταρη
2
24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Οινούσα
3
3 0
Ψυχικό
0
24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Μονόβρυση
7
7 0
Κορμίστα
0
Γήπεδο Πανσουλιακού 24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Πανσουλιακός
5
5 1
Επτάμυλοι
1

Live αγώνες

Τα σκορ φορτώνουν …

P