[et_pb_section fb_built=”1″ admin_label=”section” _builder_version=”3.22″][et_pb_row admin_label=”row” _builder_version=”3.25″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat”][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”3.25″ custom_padding=”|||” custom_padding__hover=”|||”][et_pb_code admin_label=”Κώδικας” _builder_version=”4.3.2″][/et_pb_code][et_pb_code admin_label=”Κώδικας” _builder_version=”4.3.2″]

Επίλεκτη 2019-20
Αγωνιστική 10
Χείμαρρος
3 : 2
Άνω Μητρούση
Επίλεκτη 2019-20
Αγωνιστική 10
Ροδολίβος
1 : 1
Νεοχώρι
Επίλεκτη 2019-20
Αγωνιστική 10
Σέρρες 1800
2 : 1
Πρώτη
Επίλεκτη 2019-20
Αγωνιστική 10
Αμμουδιά
0 : 3
Σιδηρόκαστρο
Επίλεκτη 2019-20
Αγωνιστική 10
Χρυσό
1 : 0
Σκοτούσα
Επίλεκτη 2019-20
Αγωνιστική 10
Άνω Πορόϊα
2 : 1
Λιθότοπος
<
>
[/et_pb_text][et_pb_text admin_label=”Νέο Live” _builder_version=”4.3.4″ hover_enabled=”0″]

Για να δείτε τους σκορερ πατήστε πάνω στον αγώνα

Αγωνιστική 22
Γ' Εθνική 2019-20
29 Φεβρουαρίου 2020
- 15:00
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
0 5
Πανσερραϊκός
Γ' Εθνική 2019-20
29 Φεβρουαρίου 2020
- 15:00
Ορφέας Ξάνθης
2 2
Απόλλων Παραλιμνίου
Αγωνιστική 1
Play Off Επίλεκτης 2019-20
8 Μαρτίου 2020
- 15:30
Άνω Μητρούση
2 4
Σιδηρόκαστρο
Play Off Επίλεκτης 2019-20
8 Μαρτίου 2020
- 15:30
Νεοχώρι
0 4
Χρυσό
Play Off Επίλεκτης 2019-20
8 Μαρτίου 2020
- 15:30
Σέρρες 1800
2 2
Χείμαρρος
Αγωνιστική 1
Play Out Επίλεκτης 2019-20
7 Μαρτίου 2020
- 15:30
Άνω Πορόϊα
0 5
Λιθότοπος
Play Out Επίλεκτης 2019-20
7 Μαρτίου 2020
- 15:30
Ροδολίβος
2 1
Σκοτούσα
Play Out Επίλεκτης 2019-20
7 Μαρτίου 2020
- 15:30
Πρώτη
1 3
Αμμουδιά
Αγωνιστική 1
Play Off Α’ Κατηγορία 2ος Όμιλος
29 Φεβρουαρίου 2020
- 15:30
Νέα Ζίχνη
3 0
Λευκώνας
Play Off Α’ Κατηγορία 2ος Όμιλος
29 Φεβρουαρίου 2020
- 15:30
Εμμ.Παππάς
1 3
Δραβήσκος
Play Off Α’ Κατηγορία 2ος Όμιλος
29 Φεβρουαρίου 2020
- 15:30
Πεθελινός
1 0
Άγιο Πνεύμα
[/et_pb_text][et_pb_text admin_label=”Αποτελέσματα Σαββατοκύριακου” _builder_version=”4.3.4″ z_index_tablet=”500″ text_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” text_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” text_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” link_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” link_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” link_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” ul_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” ul_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” ul_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” ol_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” ol_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” ol_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” quote_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” quote_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” quote_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” header_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” header_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” header_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” header_2_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” header_2_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” header_2_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” header_3_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” header_3_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” header_3_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” header_4_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” header_4_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” header_4_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” header_5_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” header_5_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” header_5_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” header_6_text_shadow_horizontal_length_tablet=”0px” header_6_text_shadow_vertical_length_tablet=”0px” header_6_text_shadow_blur_strength_tablet=”1px” box_shadow_horizontal_tablet=”0px” box_shadow_vertical_tablet=”0px” box_shadow_blur_tablet=”40px” box_shadow_spread_tablet=”0px”]

Αποτελέσματα Σαββάτου 29-02-2020

(Πατήστε πάνω στον αγώνα για να δείτε λεπτομέρειες)

Γ’ Εθνική Κατηγορία

Αγωνιστική 22
Γ' Εθνική 2019-20
29 Φεβρουαρίου 2020
- 15:00
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
0 5
Πανσερραϊκός
Γ' Εθνική 2019-20
29 Φεβρουαρίου 2020
- 15:00
Ορφέας Ξάνθης
2 2
Απόλλων Παραλιμνίου
Γ' Εθνική 2019-20
29 Φεβρουαρίου 2020
- 15:00
Νέστος Χρυσούπολης
0 3
Αετός Οφρυνίου
Γ' Εθνική 2019-20
29 Φεβρουαρίου 2020
- 15:00
Ηρακλής Νέου Ζυγού
1 3
Αλεξανδρούπολη FC
Γ' Εθνική 2019-20
29 Φεβρουαρίου 2020
- 15:00
Πανδραμαϊκός
0 0
Άρης Αβάτου
Γ' Εθνική 2019-20
29 Φεβρουαρίου 2020
- 15:00
Κιλκισιακός
6 1
Κεραυνός Πέρνης

Επίλεκτη Κατηγορία

Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος Play Off

Αγωνιστική 1
Play Off Α’ Κατηγορία 2ος Όμιλος
29 Φεβρουαρίου 2020
- 15:30
Νέα Ζίχνη
3 0
Λευκώνας
Play Off Α’ Κατηγορία 2ος Όμιλος
29 Φεβρουαρίου 2020
- 15:30
Εμμ.Παππάς
1 3
Δραβήσκος
Play Off Α’ Κατηγορία 2ος Όμιλος
29 Φεβρουαρίου 2020
- 15:30
Πεθελινός
1 0
Άγιο Πνεύμα

Α’ Κατηγορία 2ος Όμιλος Play Off

Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος

Αγωνιστική 14
Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019-20
25 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Καλά Δένδρα
2 2
Ηράκλεια
Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019-20
26 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Αναγέννηση
4 0
Βυρώνεια
Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019-20
26 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Στρυμονικό
5 1
Ιωνικός Σερρών
Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019-20
26 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Κάτω Μητρούση
2 1
ΠΟΣ 2000

Β’ Κατηγορία 2ος Όμιλος

Αγωνιστική 14
Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
25 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Ψυχικό
1 2
Επτάμυλοι
Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
25 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Μαυροθάλασσα
5 1
Μονόβρυση
Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
26 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Βισαλτιακός
2 3
Κορμίστα
Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
26 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Σκούταρι Fc
0 0
Πανσουλιακός

[/et_pb_text][et_pb_text admin_label=”Επόμενοι αγώνες” _builder_version=”4.3.4″]

Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου 22 & 23-02-2020

(Πατήστε πάνω στον αγώνα για να δείτε λεπτομέρειες)

Γ’ Εθνική Κατηγορία

Αγωνιστική 23
Γ' Εθνική 2019-20
8 Μαρτίου 2020
- 15:00
Πανσερραϊκός
5 0
Νέστος Χρυσούπολης
Γ' Εθνική 2019-20
8 Μαρτίου 2020
- 15:00
Κιλκισιακός
1 3
Κάτω Καμήλα
Γ' Εθνική 2019-20
7 Μαρτίου 2020
- 15:00
Αετός Οφρυνίου
0 1
Απόλλων Παραλιμνίου
Γ' Εθνική 2019-20
8 Μαρτίου 2020
- 15:00
Άρης Αβάτου
0 0
Ορφέας Ξάνθης
Γ' Εθνική 2019-20
8 Μαρτίου 2020
- 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
1 0
Πανδραμαϊκός
Γ' Εθνική 2019-20
8 Μαρτίου 2020
- 15:00
Κεραυνός Πέρνης
0 3
Ηρακλής Νέου Ζυγού

Επίλεκτη Κατηγορία

Επίλεκτη Κατηγορία Play Off

Αγωνιστική 1
Play Off Επίλεκτης 2019-20
8 Μαρτίου 2020
- 15:30
Άνω Μητρούση
2 4
Σιδηρόκαστρο
Play Off Επίλεκτης 2019-20
8 Μαρτίου 2020
- 15:30
Νεοχώρι
0 4
Χρυσό
Play Off Επίλεκτης 2019-20
8 Μαρτίου 2020
- 15:30
Σέρρες 1800
2 2
Χείμαρρος

Επίλεκτη Κατηγορία Play Out

Αγωνιστική 1
Play Out Επίλεκτης 2019-20
7 Μαρτίου 2020
- 15:30
Άνω Πορόϊα
0 5
Λιθότοπος
Play Out Επίλεκτης 2019-20
7 Μαρτίου 2020
- 15:30
Ροδολίβος
2 1
Σκοτούσα
Play Out Επίλεκτης 2019-20
7 Μαρτίου 2020
- 15:30
Πρώτη
1 3
Αμμουδιά

Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος Play Off

Αγωνιστική 2
Play Off Α' Κατηγορία 1ος Όμιλος
7 Μαρτίου 2020
- 15:30
Ροδόπολη
4 0
Καπνόφυτο
Play Off Α' Κατηγορία 1ος Όμιλος
7 Μαρτίου 2020
- 15:30
Χριστός
5 0
Κερκίνη
Play Off Α' Κατηγορία 1ος Όμιλος
8 Μαρτίου 2020
- 15:30
Μεγαλοχώρι
3 1
Ποντισμένο

Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος Play Out

Αγωνιστική 1
Play Out Α' Κατηγορία 1ος Όμιλος
7 Μαρτίου 2020
- 15:30
Νέα Τυρολόη
2 2
Νέο Πετρίτσι
Play Out Α' Κατηγορία 1ος Όμιλος
8 Μαρτίου 2020
- 15:30
Πλατανάκια
2 2
Μοναστηράκι

Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος

Αγωνιστική 19
Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019-20
8 Μαρτίου 2020
- 15:30
Θύελλα Καμενικίων
0 4
Καλά Δένδρα
Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019-20
8 Μαρτίου 2020
- 15:30
Στρυμονικό
2 1
Ιωνικός Σερρών
Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019-20
7 Μαρτίου 2020
- 15:30
Ηράκλεια
2 0
ΠΟΣ 2000

Β’ Κατηγορία 2ος Όμιλος

Αγωνιστική 19
Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
8 Μαρτίου 2020
- 15:30
Βισαλτιακός
0 3
Σκούταρι Fc
Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
7 Μαρτίου 2020
- 15:30
Κορμίστα
1 5
Μονόβρυση
Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
8 Μαρτίου 2020
- 15:30
Πανσουλιακός
1 1
Οινούσα

[/et_pb_text][et_pb_text admin_label=”Live Αγώνες” _builder_version=”4.1″]

Live αγώνες

Αγώνες Κυριακή 19-01-2020

(Πατήστε πάνω στον αγώνα για να δείτε λεπτομέρειες)

Γ’ Εθνική Κατηγορία

Γ' Εθνική 2019-20
19 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
0 0
Κάτω Καμήλα
Γ' Εθνική 2019-20
19 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Πανσερραϊκός
5 2
Ορφέας Ξάνθης
Γ' Εθνική 2019-20
19 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Απόλλων Παραλιμνίου
1 1
Νέστος Χρυσούπολης

Επίλεκτη Κατηγορία

Αγωνιστική 17
Επίλεκτη 2019-20
19 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Άνω Μητρούση
3 2
Αμμουδιά
Επίλεκτη 2019-20
19 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Χρυσό
1 0
Σιδηρόκαστρο

Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος

Αγωνιστική 17
Α' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019-20
19 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Κερκίνη
4 3
Νέο Πετρίτσι
Α' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019-20
19 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Πλατανάκια
0 2
Καπνόφυτο

Α’ Κατηγορία 2ος Όμιλος

Αγωνιστική 17
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
19 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Νέα Ζίχνη
1 1
Δραβήσκος
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
19 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Βαλτοτόπι
0 1
Νιγρίτα
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
19 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Ηρακλής Σερρών
0 2
Πεθελινός
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
19 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Άγιο Πνεύμα
3 0
Μεσολακκιά
Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
19 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Λευκώνας
0 1
Πήγασος

Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος

Αγωνιστική 13
Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019-20
19 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Ιωνικός Σερρών
1 4
Θύελλα Καμενικίων
Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019-20
19 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Ηράκλεια
1 0
Κάτω Μητρούση
Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019-20
19 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Αναγέννηση
3 1
Στρυμονικό
Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019-20
19 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Βυρώνεια
0 4
Καλά Δένδρα

Β’ Κατηγορία 2ος Όμιλος

Αγωνιστική 13
Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
19 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Μονόβρυση
4 0
Οινούσα
Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
19 Ιανουαρίου 2020
- 15:00
Βισαλτιακός
0 11
Μαυροθάλασσα

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]
148
Βαθμολογήστε το Serres Live Scores & Statistics

Ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας!!!

P