[et_pb_section][et_pb_row][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text]

Αγώνας Κυπέλλου Ε.Π.Σ. Σερρών Ημιτελική Φάση

Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου  07 & 08-03-2020 Τα αποτελέσματα 07 Μαρτίου και οι αγώνες της Κυριακής 08 Μαρτίου 2020

Γ’ Εθνική Κατηγορία

Αγωνιστική 23
Δημοτικό Γήπεδο Σερρών 8 Μαρτίου 2020 15:00
Πανσερραϊκός
5 0
Νέστος Χρυσούπολης
8 Μαρτίου 2020 15:00
Δημοτικό Γήπεδο Σερρών
Πανσερραϊκός
5
0
Νέστος Χρυσούπολης
8 Μαρτίου 2020 15:00
Κιλκισιακός
1 3
Κάτω Καμήλα
8 Μαρτίου 2020 15:00
Κιλκισιακός
1
3
Κάτω Καμήλα
7 Μαρτίου 2020 15:00
Αετός Οφρυνίου
0 1
Απόλλων Παραλιμνίου
7 Μαρτίου 2020 15:00
Αετός Οφρυνίου
0
1
Απόλλων Παραλιμνίου
8 Μαρτίου 2020 15:00
Άρης Αβάτου
0 0
Ορφέας Ξάνθης
8 Μαρτίου 2020 15:00
Άρης Αβάτου
0
0
Ορφέας Ξάνθης
8 Μαρτίου 2020 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
1 0
Πανδραμαϊκός
8 Μαρτίου 2020 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
1
0
Πανδραμαϊκός
8 Μαρτίου 2020 15:00
Κεραυνός Πέρνης
0 3
Ηρακλής Νέου Ζυγού
8 Μαρτίου 2020 15:00
Κεραυνός Πέρνης
0
3
Ηρακλής Νέου Ζυγού

Επίλεκτη Κατηγορία Play Off

Αγωνιστική 1
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ 8 Μαρτίου 2020 15:30
Άνω Μητρούση
2 4
Σιδηρόκαστρο
8 Μαρτίου 2020 15:30
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ
Άνω Μητρούση
2
4
Σιδηρόκαστρο
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Νεοχωρίου 8 Μαρτίου 2020 15:30
Νεοχώρι
0 4
Χρυσό
8 Μαρτίου 2020 15:30
Γήπεδο Νεοχωρίου
Νεοχώρι
0
4
Χρυσό
| Δαιτητής: Δαουλτζής Άγγ.
Γήπεδο Αεροδρομίου 8 Μαρτίου 2020 15:30
Σέρρες 1800
2 2
Χείμαρρος
8 Μαρτίου 2020 15:30
Γήπεδο Αεροδρομίου
Σέρρες 1800
2
2
Χείμαρρος
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.

Επίλεκτη Κατηγορία Play Out

Αγωνιστική 1
Γήπεδο Άνω Ποροϊων 7 Μαρτίου 2020 15:30
Άνω Πορόϊα
0 5
Λιθότοπος
7 Μαρτίου 2020 15:30
Γήπεδο Άνω Ποροϊων
Άνω Πορόϊα
0
5
Λιθότοπος
| Δαιτητής: Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνστ.
Γήπεδο Ροδολίβους 7 Μαρτίου 2020 15:30
Ροδολίβος
2 1
Σκοτούσα
7 Μαρτίου 2020 15:30
Γήπεδο Ροδολίβους
Ροδολίβος
2
1
Σκοτούσα
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
Γήπεδο Πρώτης 7 Μαρτίου 2020 15:30
Πρώτη
1 3
Αμμουδιά
7 Μαρτίου 2020 15:30
Γήπεδο Πρώτης
Πρώτη
1
3
Αμμουδιά
| Δαιτητής: Μαγής Χρήστος

Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος Play Off

Αγωνιστική 2
Γήπεδο Ροδόπολης 7 Μαρτίου 2020 15:30
Ροδόπολη
4 0
Καπνόφυτο
7 Μαρτίου 2020 15:30
Γήπεδο Ροδόπολης
Ροδόπολη
4
0
Καπνόφυτο
| Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
Γήπεδο Χριστός 7 Μαρτίου 2020 15:30
Χριστός
5 0
Κερκίνη
7 Μαρτίου 2020 15:30
Γήπεδο Χριστός
Χριστός
5
0
Κερκίνη
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Μεγαλοχωρίου 8 Μαρτίου 2020 15:30
Μεγαλοχώρι
3 1
Ποντισμένο
8 Μαρτίου 2020 15:30
Γήπεδο Μεγαλοχωρίου
Μεγαλοχώρι
3
1
Ποντισμένο
| Δαιτητής: Φραγκάκης Συμεών

Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος Play Out

Αγωνιστική 1
Γήπεδο Ν.Τυρολόης 7 Μαρτίου 2020 15:30
Νέα Τυρολόη
2 2
Νέο Πετρίτσι
7 Μαρτίου 2020 15:30
Γήπεδο Ν.Τυρολόης
Νέα Τυρολόη
2
2
Νέο Πετρίτσι
| Δαιτητής: Πουλιος Αντ.
Γήπεδο Πλατανακίων 8 Μαρτίου 2020 15:30
Πλατανάκια
2 2
Μοναστηράκι
8 Μαρτίου 2020 15:30
Γήπεδο Πλατανακίων
Πλατανάκια
2
2
Μοναστηράκι
| Δαιτητής: Ευθυμιάδης Χρήστ.

Α’ Κατηγορία 2ος Όμιλος Play Off

Αγωνιστική 2
Γήπεδο Λευκώνα 8 Μαρτίου 2020 15:30
Λευκώνας
0 2
Εμμ.Παππάς
8 Μαρτίου 2020 15:30
Γήπεδο Λευκώνα
Λευκώνας
0
2
Εμμ.Παππάς
| Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος 8 Μαρτίου 2020 15:30
Άγιο Πνεύμα
4 2
Νέα Ζίχνη
8 Μαρτίου 2020 15:30
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος
Άγιο Πνεύμα
4
2
Νέα Ζίχνη
| Δαιτητής: Μαγής Χρήστος
Γήπεδο Δραβήσκου 7 Μαρτίου 2020 15:30
Δραβήσκος
2 0
Πεθελινός
7 Μαρτίου 2020 15:30
Γήπεδο Δραβήσκου
Δραβήσκος
2
0
Πεθελινός
| Δαιτητής: Ευθυμιάδης Χρήστ.

Α’ Κατηγορία 2ος Όμιλος Play Out

Αγωνιστική 1
Γήπεδο Μεσολακκιάς 7 Μαρτίου 2020 15:30
Μεσολακκιά
0 2
Βαλτοτόπι
7 Μαρτίου 2020 15:30
Γήπεδο Μεσολακκιάς
Μεσολακκιά
0
2
Βαλτοτόπι
| Δαιτητής: Καρασάββας Χαράλ.
Γήπεδο Νιγρίτας 7 Μαρτίου 2020 15:30
Νιγρίτα
5 0
Ηρακλής Σερρών
7 Μαρτίου 2020 15:30
Γήπεδο Νιγρίτας
Νιγρίτα
5
0
Ηρακλής Σερρών
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας

Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 3ος Γύρος

Αγωνιστική 19
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 8 Μαρτίου 2020 15:30
Θύελλα Καμενικίων
0 4
Καλά Δένδρα
8 Μαρτίου 2020 15:30
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Θύελλα Καμενικίων
0
4
Καλά Δένδρα
| Δαιτητής: Χαψάς Ηλίας
Γήπεδο Στρυμονικού 8 Μαρτίου 2020 15:30
Στρυμονικό
2 1
Ιωνικός Σερρών
8 Μαρτίου 2020 15:30
Γήπεδο Στρυμονικού
Στρυμονικό
2
1
Ιωνικός Σερρών
| Δαιτητής: Πουλιος Αντ.
Γήπεδο Ηράκλειας 7 Μαρτίου 2020 15:30
Ηράκλεια
2 0
ΠΟΣ 2000
7 Μαρτίου 2020 15:30
Γήπεδο Ηράκλειας
Ηράκλεια
2
0
ΠΟΣ 2000
| Δαιτητής: Φραγκάλας Ραφ.

Β’ Κατηγορία 2ος Όμιλος 3ος Γύρος

Αγωνιστική 19
Γήπεδο Πεπονιάς 8 Μαρτίου 2020 15:30
Βισαλτιακός
0 3
Σκούταρη Fc
8 Μαρτίου 2020 15:30
Γήπεδο Πεπονιάς
Βισαλτιακός
0
3
Σκούταρι
| Α/Α
| Δαιτητής: Μπεριντζής Στυλ.
Γήπεδο Κορμίστας 7 Μαρτίου 2020 15:30
Κορμίστα
1 5
Μονόβρυση
7 Μαρτίου 2020 15:30
Γήπεδο Κορμίστας
Κορμίστα
1
5
Μονόβρυση
| Δαιτητής: Γαβριήλ Αθαν.
Γήπεδο Οινούσας 8 Μαρτίου 2020 15:30
Πανσουλιακός
1 1
Οινούσα
8 Μαρτίου 2020 15:30
Γήπεδο Οινούσας
Α.Μ.Γ.Σ.
1
1
Οινούσα
| Δαιτητής: Αρχοντογιάννης Γεώργ.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Στο νέο ιστότοπο θα μπορείτε να ενημερώνεστε για όλα τα ποδοσφαιρικά νέα του Νομού Σερρών
footballnews.serreslive

30
Βαθμολογήστε το Serres Live Scores & Statistics

Ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας!!!

P