[et_pb_section][et_pb_row][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text]

Αγώνας Κυπέλλου Ε.Π.Σ. Σερρών Ημιτελική Φάση

Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου  07 & 08-03-2020 Τα αποτελέσματα 07 Μαρτίου και οι αγώνες της Κυριακής 08 Μαρτίου 2020

 

Γ’ Εθνική Κατηγορία

Γ' Εθνική 2020-21
11 Απριλίου 2021
- 16:30
Απόλλων Παραλιμνίου
0 1
Αετός Οφρυνίου
Γ' Εθνική 2020-21
11 Απριλίου 2021
- 16:30
Αναγέννηση Θαλασσιάς
1 2
Νέστος Χρυσούπολης
Γ' Εθνική 2020-21
11 Απριλίου 2021
- 16:30
Α.Ε. Αμπελοκήπων
3 0
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
Γ' Εθνική 2020-21
11 Απριλίου 2021
- 16:30
Ηρακλής Αμπελοκήπων
2 1
Αλεξανδρούπολη FC
Γ' Εθνική 2020-21
11 Απριλίου 2021
- 16:30
Ορφέας Ξάνθης
1 0
Άρης Αβάτου
Γ' Εθνική 2020-21
11 Απριλίου 2021
- 16:30
Εθνικός Σοχού
0 2
Πανδραμαϊκός
Γ' Εθνική 2020-21
11 Απριλίου 2021
- 16:30
Ελπίδα Σαπών
2 1
Α.Ε. Διδυμοτείχου
Γ' Εθνική 2020-21
11 Απριλίου 2021
- 16:30
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
1 1
Α.Ε. Ευόσμου

Αγωνιστική 23
Γ' Εθνική 2019-20
8 Μαρτίου 2020
- 15:00
Πανσερραϊκός
5 0
Νέστος Χρυσούπολης
Γ' Εθνική 2019-20
8 Μαρτίου 2020
- 15:00
Κιλκισιακός
1 3
Κάτω Καμήλα
Γ' Εθνική 2019-20
7 Μαρτίου 2020
- 15:00
Αετός Οφρυνίου
0 1
Απόλλων Παραλιμνίου
Γ' Εθνική 2019-20
8 Μαρτίου 2020
- 15:00
Άρης Αβάτου
0 0
Ορφέας Ξάνθης
Γ' Εθνική 2019-20
8 Μαρτίου 2020
- 15:00
Αλεξανδρούπολη FC
1 0
Πανδραμαϊκός
Γ' Εθνική 2019-20
8 Μαρτίου 2020
- 15:00
Κεραυνός Πέρνης
0 3
Ηρακλής Νέου Ζυγού

Επίλεκτη Κατηγορία Play Off

Αγωνιστική 1
Play Off Επίλεκτης 2019-20
8 Μαρτίου 2020
- 15:30
Άνω Μητρούση
2 4
Σιδηρόκαστρο
Play Off Επίλεκτης 2019-20
8 Μαρτίου 2020
- 15:30
Νεοχώρι
0 4
Χρυσό
Play Off Επίλεκτης 2019-20
8 Μαρτίου 2020
- 15:30
Σέρρες 1800
2 2
Χείμαρρος

Επίλεκτη Κατηγορία Play Out

Αγωνιστική 1
Play Out Επίλεκτης 2019-20
7 Μαρτίου 2020
- 15:30
Άνω Πορόϊα
0 5
Λιθότοπος
Play Out Επίλεκτης 2019-20
7 Μαρτίου 2020
- 15:30
Ροδολίβος
2 1
Σκοτούσα
Play Out Επίλεκτης 2019-20
7 Μαρτίου 2020
- 15:30
Πρώτη
1 3
Αμμουδιά

Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος Play Off

Αγωνιστική 2
Play Off Α' Κατηγορία 1ος Όμιλος
7 Μαρτίου 2020
- 15:30
Ροδόπολη
4 0
Καπνόφυτο
Play Off Α' Κατηγορία 1ος Όμιλος
7 Μαρτίου 2020
- 15:30
Χριστός
5 0
Κερκίνη
Play Off Α' Κατηγορία 1ος Όμιλος
8 Μαρτίου 2020
- 15:30
Μεγαλοχώρι
3 1
Ποντισμένο

Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος Play Out

Αγωνιστική 1
Play Out Α' Κατηγορία 1ος Όμιλος
7 Μαρτίου 2020
- 15:30
Νέα Τυρολόη
2 2
Νέο Πετρίτσι
Play Out Α' Κατηγορία 1ος Όμιλος
8 Μαρτίου 2020
- 15:30
Πλατανάκια
2 2
Μοναστηράκι

Α’ Κατηγορία 2ος Όμιλος Play Off

Αγωνιστική 2
Play Off Α’ Κατηγορία 2ος Όμιλος
8 Μαρτίου 2020
- 15:30
Λευκώνας
0 2
Εμμ.Παππάς
Play Off Α’ Κατηγορία 2ος Όμιλος
8 Μαρτίου 2020
- 15:30
Άγιο Πνεύμα
4 2
Νέα Ζίχνη
Play Off Α’ Κατηγορία 2ος Όμιλος
7 Μαρτίου 2020
- 15:30
Δραβήσκος
2 0
Πεθελινός

Α’ Κατηγορία 2ος Όμιλος Play Out

Αγωνιστική 1
Play Out Α’ Κατηγορία 2ος Όμιλος
7 Μαρτίου 2020
- 15:30
Μεσολακκιά
0 2
Βαλτοτόπι
Play Out Α’ Κατηγορία 2ος Όμιλος
7 Μαρτίου 2020
- 15:30
Νιγρίτα
5 0
Ηρακλής Σερρών

Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος 3ος Γύρος

Αγωνιστική 19
Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019-20
8 Μαρτίου 2020
- 15:30
Θύελλα Καμενικίων
0 4
Καλά Δένδρα
Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019-20
8 Μαρτίου 2020
- 15:30
Στρυμονικό
2 1
Ιωνικός Σερρών
Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος 2019-20
7 Μαρτίου 2020
- 15:30
Ηράκλεια
2 0
ΠΟΣ 2000

Β’ Κατηγορία 2ος Όμιλος 3ος Γύρος

Αγωνιστική 19
Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
8 Μαρτίου 2020
- 15:30
Βισαλτιακός
0 3
Σκούταρι Fc
Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
7 Μαρτίου 2020
- 15:30
Κορμίστα
1 5
Μονόβρυση
Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος 2019-20
8 Μαρτίου 2020
- 15:30
Πανσουλιακός
1 1
Οινούσα

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]
148
Βαθμολογήστε το Serres Live Scores & Statistics

Ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας!!!

P