Επίλεκτη

2019-2020

#
Σύλλογος
Α
Πόντοι
Ν
Ι
Η
Γκ. Υπ.
Γκ. Κατ.
Δ.Τ.
1
ν ν ν η ν
>
18
48
16
0
2
50
11
39
2
ι ν η ν ν
>
18
33
10
3
5
31
20
11
3
ν ι η ι η
>
18
32
9
5
4
42
30
12
4
ν η ν ν η
>
18
29
9
2
7
29
24
5
5
η η η ι ν
>
18
25
7
4
7
34
30
4
6
ν η η ν η
>
18
25
8
1
9
20
30
-10
7
η ν ν ν η
>
18
24
7
3
8
36
35
1
8
η η ν η ν
>
18
22
7
1
10
25
33
-8
9
ν ι ν ι η
>
18
20
5
5
8
23
25
-2
10
ν ν ι η ν
>
18
19
6
1
11
21
39
-18
11
η η η η ν
>
18
16
5
1
12
23
44
-21
12
η ι ι ι η
>
18
15
3
6
9
16
29
-13
Επιστράφηκαν οι βαθμοί που αφαιρέθηκαν στον Ηρακλή Αμμουδιάς μετά από απόφαση της Ε.Π.Ο.

εμφάνιση σε πλήρη οθόνη
1 Σιδηρόκαστρο
2–1
0–1
5–1
3–2
2–0
0–1
2–0
4–1
2–0
2–0
2–1
3–0
2–1
4–1
4–0
6–0
4–1
3–0
2 Σέρρες 1800
1–0
1–2
1–1
1–5
1–0
2–0
1–2
2–0
4–1
0–2
4–0
1–1
 
1–1
2–1
5–2
3–1
0–1
1–0
3 Νεοχώρι
2–3
1–5
5–1
1–1
1–2
3–2
 
3–3
6–2
4–1
1–1
2–1
1–0
2–2
3–1
1–2
1–0
4–2
1–1
4 Χρυσό
1–0
0–2
 
0–1
2–3
2–1
2–2
0–2
4–0
0–1
 
5–2
0–2
2–1
1–0
2–1
2–1
2–3
2–0
2–2
5 Λιθότοπος
 
0–2
0–2
3–3
2–0
2–2
1–0
2–1
2–1
1–2
2–4
1–2
2–2
5–2
4–0
0–3
1–2
4–0
2–2
6 Χείμαρρος
0–2
1–4
0–2
2–1
2–6
1–0
0–4
1–2
0–1
3–2
 
0–2
1–0
0–2
2–0
1–0
2–0
2–2
2–0
7 Άνω Μητρούση
1–2
0–2
2–0
1–4
1–1
1–4
2–5
2–1
1–2
2–3
3–2
4–2
0–0
6–2
1–2
4–0
3–1
 
2–2
8 Αμμουδιά
0–3
1–1
0–4
 
1–2
1–2
2–0
2–1
4–2
2–0
2–4
2–3
2–1
1–3
0–1
1–3
2–1
1–0
1–2
9 Σκοτούσα
1–4
1–2
1–1
2–2
0–1
0–1
2–5
2–2
2–0
0–1
0–0
3–1
1–2
2–0
4–0
 
0–2
2–1
0–0
10 Πρώτη
 
0–4
1–2
2–1
1–3
1–2
3–0
0–4
0–1
0–2
2–1
2–6
3–1
1–0
0–4
0–2
1–3
1–1
3–2
11 Άνω Πορόϊα
1–4
0–6
1–3
2–5
2–4
0–1
3–2
1–2
2–1
2–2
0–2
1–3
0–4
1–2
2–0
 
3–1
1–2
1–0
12 Ροδολίβος
0–3
0–1
1–0
1–1
2–2
0–2
2–2
0–4
 
0–2
2–2
2–1
0–1
0–0
1–2
2–3
1–1
0–1
2–1

Αγωνιστική 18
Γήπεδο Άνω Ποροϊων 26 Ιανουαρίου 2020 15:00
Άνω Πορόϊα
3
3 2
Χρυσό
2
Γήπεδο Πρώτης 26 Ιανουαρίου 2020 15:00
Πρώτη
2
2 1
Νεοχώρι
1
Γήπεδο Αεροδρομίου 25 Ιανουαρίου 2020 15:00
Σέρρες 1800
4
4 1
Άνω Μητρούση
1
Γήπεδο Αμμουδιάς 25 Ιανουαρίου 2020 15:00
Αμμουδιά
1
1 0
Ροδολίβος
0
Γήπεδο Λιθοτόπου 25 Ιανουαρίου 2020 15:00
Λιθότοπος
1
1 0
Χείμαρρος
0
Γήπεδο Σιδηροκάστρου 25 Ιανουαρίου 2020 15:00
Σιδηρόκαστρο
2
2 1
Σκοτούσα
1
Αγωνιστική 17
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ 19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Άνω Μητρούση
3
3 2
Αμμουδιά
2
Γήπεδο Χρυσού 19 Ιανουαρίου 2020 15:00
Χρυσό
1
1 0
Σιδηρόκαστρο
0
Γήπεδο Αεροδρομίου 18 Ιανουαρίου 2020 15:00
Σέρρες 1800
5
5 2
Άνω Πορόϊα
2
Γήπεδο Ροδολίβους 18 Ιανουαρίου 2020 15:00
Ροδολίβος
2
2 2
Λιθότοπος
2
Γήπεδο Χειμάρρου 18 Ιανουαρίου 2020 15:00
Χείμαρρος
2
2 0
Πρώτη
0
Γήπεδο Σκοτούσας 18 Ιανουαρίου 2020 15:00
Σκοτούσα
2
2 2
Νεοχώρι
2
Αγωνιστική 16
12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Άνω Πορόϊα
1
1 3
Άνω Μητρούση
3
Γήπεδο Πρώτης 12 Ιανουαρίου 2020 15:00
Πρώτη
1
1 1
Ροδολίβος
1
Γήπεδο Λιθοτόπου 11 Ιανουαρίου 2020 15:00
Λιθότοπος
2
2 4
Αμμουδιά
4
Γήπεδο Σιδηροκάστρου 11 Ιανουαρίου 2020 15:00
Σιδηρόκαστρο
2
2 1
Σέρρες 1800
1
Γήπεδο Νεοχωρίου 11 Ιανουαρίου 2020 15:00
Νεοχώρι
1
1 2
Χρυσό
2
Γήπεδο Σκοτούσας 11 Ιανουαρίου 2020 15:00
Σκοτούσα
2
2 0
Χείμαρρος
0
Αγωνιστική 14
Γήπεδο Χειμάρρου 4 Ιανουαρίου 2020 15:00
Χείμαρρος
0
0 2
Σέρρες 1800
2
| Εξ Αναβολής
Αγωνιστική 15
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ 22 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Άνω Μητρούση
2
2 1
Λιθότοπος
1
Γήπεδο Άνω Ποροϊων 22 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Άνω Πορόϊα
1
1 4
Σιδηρόκαστρο
4
Γήπεδο Αμμουδιάς 21 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Αμμουδιά
0
0 1
Πρώτη
1
Γήπεδο Αεροδρομίου 21 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Σέρρες 1800
1
1 1
Νεοχώρι
1
Γήπεδο Ροδολίβους 21 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Ροδολίβος
0
0 0
Σκοτούσα
0
Γήπεδο Χειμάρρου 21 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Χείμαρρος
1
1 0
Χρυσό
0
Αγωνιστική 14
Γήπεδο Πρώτης 15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Πρώτη
3
3 0
Λιθότοπος
0
Γήπεδο Χρυσού 15 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Χρυσό
2
2 0
Ροδολίβος
0
Γήπεδο Σιδηροκάστρου 14 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Σιδηρόκαστρο
2
2 0
Άνω Μητρούση
0
Γήπεδο Νεοχωρίου 14 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Νεοχώρι
1
1 0
Άνω Πορόϊα
0
Γήπεδο Σκοτούσας 14 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Σκοτούσα
3
3 1
Αμμουδιά
1
Αγωνιστική 13
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ 8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Άνω Μητρούση
6
6 2
Πρώτη
2
Γήπεδο Άνω Ποροϊων 8 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Άνω Πορόϊα
2
2 2
Χείμαρρος
2
Γήπεδο Σιδηροκάστρου 7 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Σιδηρόκαστρο
5
5 1
Νεοχώρι
1
Γήπεδο Λιθοτόπου 7 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Λιθότοπος
2
2 2
Σκοτούσα
2
Γήπεδο Αμμουδιάς 7 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Αμμουδιά
1
1 2
Χρυσό
2
Γήπεδο Ροδολίβους 7 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Ροδολίβος
0
0 1
Σέρρες 1800
1
Αγωνιστική 12
Γήπεδο Πρώτης 1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Πρώτη
0
0 4
Σκοτούσα
4
Γήπεδο Χρυσού 1 Δεκεμβρίου 2019 15:00
Χρυσό
2
2 2
Λιθότοπος
2
Γήπεδο Νεοχωρίου 30 Νοεμβρίου 2019 15:00
Νεοχώρι
4
4 1
Άνω Μητρούση
1
Γήπεδο Χειμάρρου 30 Νοεμβρίου 2019 15:00
Χείμαρρος
0
0 2
Σιδηρόκαστρο
2
Γήπεδο Ροδολίβους 30 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ροδολίβος
0
0 1
Άνω Πορόϊα
1
Γήπεδο Αεροδρομίου 30 Νοεμβρίου 2019 15:00
Σέρρες 1800
4
4 0
Αμμουδιά
0
Αγωνιστική 11
Γήπεδο Πρώτης 24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Πρώτη
1
1 2
Χρυσό
2
Γήπεδο Άνω Ποροϊων 24 Νοεμβρίου 2019 15:00
Άνω Πορόϊα
1
1 2
Αμμουδιά
2
Γήπεδο Σκοτούσας 23 Νοεμβρίου 2019 15:00
Σκοτούσα
0
0 0
Άνω Μητρούση
0
Γήπεδο Νεοχωρίου 23 Νοεμβρίου 2019 15:00
Νεοχώρι
6
6 2
Χείμαρρος
2
Γήπεδο Σιδηροκάστρου 23 Νοεμβρίου 2019 15:00
Σιδηρόκαστρο
3
3 0
Ροδολίβος
0
Γήπεδο Λιθοτόπου 23 Νοεμβρίου 2019 15:00
Λιθότοπος
0
0 2
Σέρρες 1800
2
Αγωνιστική 10
Γήπεδο Χρυσού 17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Χρυσό
1
1 0
Σκοτούσα
0
Γήπεδο Άνω Ποροϊων 17 Νοεμβρίου 2019 15:00
Άνω Πορόϊα
2
2 1
Λιθότοπος
1
Γήπεδο Χειμάρρου 16 Νοεμβρίου 2019 15:00
Χείμαρρος
3
3 2
Άνω Μητρούση
2
Γήπεδο Ροδολίβους 16 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ροδολίβος
1
1 1
Νεοχώρι
1
Γήπεδο Αεροδρομίου 16 Νοεμβρίου 2019 15:00
Σέρρες 1800
2
2 1
Πρώτη
1
Γήπεδο Αμμουδιάς 16 Νοεμβρίου 2019 15:00
Αμμουδιά
0
0 3
Σιδηρόκαστρο
3
Αγωνιστική 9
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ 10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Άνω Μητρούση
2
2 5
Χρυσό
5
Γήπεδο Πρώτης 10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Πρώτη
1
1 3
Άνω Πορόϊα
3
Γήπεδο Χειμάρρου 9 Νοεμβρίου 2019 15:00
Χείμαρρος
2
2 0
Ροδολίβος
0
Γήπεδο Σκοτούσας 9 Νοεμβρίου 2019 15:00
Σκοτούσα
1
1 1
Σέρρες 1800
1
Γήπεδο Νεοχωρίου 9 Νοεμβρίου 2019 15:00
Νεοχώρι
2
2 1
Αμμουδιά
1
Γήπεδο Σιδηροκάστρου 9 Νοεμβρίου 2019 15:00
Σιδηρόκαστρο
2
2 0
Λιθότοπος
0
Αγωνιστική 8
Γήπεδο Άνω Ποροϊων 3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Άνω Πορόϊα
2
2 0
Σκοτούσα
0
Γήπεδο Ροδολίβους 2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ροδολίβος
2
2 2
Άνω Μητρούση
2
Γήπεδο Αεροδρομίου 2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Σέρρες 1800
1
1 0
Χρυσό
0
Γήπεδο Αμμουδιάς 2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Αμμουδιά
2
2 0
Χείμαρρος
0
Γήπεδο Λιθοτόπου 2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Λιθότοπος
3
3 3
Νεοχώρι
3
Γήπεδο Σιδηροκάστρου 2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Σιδηρόκαστρο
4
4 0
Πρώτη
0
Αγωνιστική 7
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ 27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Άνω Μητρούση
2
2 0
Σέρρες 1800
0
Γήπεδο Χρυσού 27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Χρυσό
2
2 1
Άνω Πορόϊα
1
Γήπεδο Ροδολίβους 26 Οκτωβρίου 2019 16:00
Ροδολίβος
2
2 1
Αμμουδιά
1
Γήπεδο Χειμάρρου 26 Οκτωβρίου 2019 16:00
Χείμαρρος
1
1 2
Λιθότοπος
2
Γήπεδο Σκοτούσας 26 Οκτωβρίου 2019 16:00
Σκοτούσα
1
1 4
Σιδηρόκαστρο
4
Γήπεδο Νεοχωρίου 26 Οκτωβρίου 2019 16:00
Νεοχώρι
3
3 1
Πρώτη
1
Αγωνιστική 6
Γήπεδο Αμμουδιάς 19 Οκτωβρίου 2019 16:00
Αμμουδιά
2
2 4
Άνω Μητρούση
4
Γήπεδο Λιθοτόπου 19 Οκτωβρίου 2019 16:00
Λιθότοπος
4
4 0
Ροδολίβος
0
Γήπεδο Σιδηροκάστρου 19 Οκτωβρίου 2019 16:00
Σιδηρόκαστρο
2
2 0
Χρυσό
0
Γήπεδο Νεοχωρίου 19 Οκτωβρίου 2019 16:00
Νεοχώρι
1
1 0
Σκοτούσα
0
Γήπεδο Άνω Ποροϊων 19 Οκτωβρίου 2019 16:00
Άνω Πορόϊα
1
1 3
Σέρρες 1800
3
Γήπεδο Πρώτης 19 Οκτωβρίου 2019 16:00
Πρώτη
0
0 1
Χείμαρρος
1
Αγωνιστική 5
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ 13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Άνω Μητρούση
4
4 0
Άνω Πορόϊα
0
Γήπεδο Χρυσού 13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Χρυσό
2
2 3
Νεοχώρι
3
Γήπεδο Αμμουδιάς 12 Οκτωβρίου 2019 16:00
Αμμουδιά
2
2 1
Λιθότοπος
1
Γήπεδο Αεροδρομίου 12 Οκτωβρίου 2019 16:00
Σέρρες 1800
1
1 0
Σιδηρόκαστρο
0
Γήπεδο Ροδολίβους 12 Οκτωβρίου 2019 16:00
Ροδολίβος
2
2 3
Πρώτη
3
Γήπεδο Χειμάρρου 12 Οκτωβρίου 2019 16:00
Χείμαρρος
1
1 0
Σκοτούσα
0
Αγωνιστική 4
Γήπεδο Πρώτης 6 Οκτωβρίου 2019 16:30
Πρώτη
3
3 1
Αμμουδιά
1
Γήπεδο Χρυσού 6 Οκτωβρίου 2019 16:30
Χρυσό
4
4 0
Χείμαρρος
0
Γήπεδο Λιθοτόπου 5 Οκτωβρίου 2019 16:30
Λιθότοπος
2
2 1
Άνω Μητρούση
1
Γήπεδο Νεοχωρίου 5 Οκτωβρίου 2019 16:30
Νεοχώρι
5
5 1
Σέρρες 1800
1
Γήπεδο Σκοτούσας 5 Οκτωβρίου 2019 16:30
Σκοτούσα
2
2 1
Ροδολίβος
1
Γήπεδο Σιδηροκάστρου 5 Οκτωβρίου 2019 16:30
Σιδηρόκαστρο
6
6 0
Άνω Πορόϊα
0
Αγωνιστική 3
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ 29 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Άνω Μητρούση
1
1 2
Σιδηρόκαστρο
2
Γήπεδο Άνω Ποροϊων 29 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Άνω Πορόϊα
2
2 4
Νεοχώρι
4
Γήπεδο Λιθοτόπου 28 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Λιθότοπος
4
4 0
Πρώτη
0
Γήπεδο Αμμουδιάς 28 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Αμμουδιά
2
2 1
Σκοτούσα
1
Γήπεδο Αεροδρομίου 28 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Σέρρες 1800
1
1 2
Χείμαρρος
2
Γήπεδο Ροδολίβους 28 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Ροδολίβος
2
2 2
Χρυσό
2
Αγωνιστική 2
Γήπεδο Πρώτης 22 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Πρώτη
2
2 1
Άνω Μητρούση
1
Γήπεδο Χρυσού 22 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Χρυσό
0
0 2
Αμμουδιά
2
Γήπεδο Νεοχωρίου 21 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Νεοχώρι
2
2 3
Σιδηρόκαστρο
3
Γήπεδο Σκοτούσας 21 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Σκοτούσα
2
2 5
Λιθότοπος
5
Γήπεδο Χειμάρρου 21 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Χείμαρρος
2
2 0
Άνω Πορόϊα
0
Γήπεδο Αεροδρομίου 21 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Σέρρες 1800
0
0 1
Ροδολίβος
1
Αγωνιστική 1
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ 15 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Άνω Μητρούση
1
1 1
Νεοχώρι
1
Γήπεδο Σκοτούσας 15 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Σκοτούσα
2
2 0
Πρώτη
0
Γήπεδο Σιδηροκάστρου 14 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Σιδηρόκαστρο
4
4 1
Χείμαρρος
1
Γήπεδο Λιθοτόπου 14 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Λιθότοπος
2
2 0
Χρυσό
0
Γήπεδο Άνω Ποροϊων 14 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Άνω Πορόϊα
1
1 2
Ροδολίβος
2
Γήπεδο Αμμουδιάς 14 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Αμμουδιά
1
1 1
Σέρρες 1800
1

Αγωνιστική 19
Γήπεδο Χειμάρρου 1 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Χείμαρρος
-
- -
Αμμουδιά
-
Γήπεδο Σκοτούσας 1 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Σκοτούσα
-
- -
Άνω Πορόϊα
-
Γήπεδο Νεοχωρίου 1 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Νεοχώρι
-
- -
Λιθότοπος
-
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ 2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Άνω Μητρούση
-
- -
Ροδολίβος
-
Γήπεδο Χρυσού 2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Χρυσό
-
- -
Σέρρες 1800
-
Γήπεδο Πρώτης 2 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Πρώτη
-
- -
Σιδηρόκαστρο
-
Αγωνιστική 20
Γήπεδο Ροδολίβους 8 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Ροδολίβος
-
- -
Χείμαρρος
-
Γήπεδο Αεροδρομίου 8 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Σέρρες 1800
-
- -
Σκοτούσα
-
Γήπεδο Αμμουδιάς 8 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Αμμουδιά
-
- -
Νεοχώρι
-
8 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Λιθότοπος
-
- -
Σιδηρόκαστρο
-
Γήπεδο Χρυσού 9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Χρυσό
-
- -
Άνω Μητρούση
-
Γήπεδο Άνω Ποροϊων 9 Φεβρουαρίου 2020 15:00
Άνω Πορόϊα
-
- -
Πρώτη
-

Θέση# Παίκτης Σύλλογος Εθνικότητα Γκολ
1
 Σιδηρόκαστρο
 Σιδηρόκαστρο
17
2
 Πρώτη
13
3
 Νεοχώρι
 Νεοχώρι
11
4
 Χρυσό
 Χρυσό
11
5
 Λιθότοπος
 Σέρρες 1800
 Λιθότοπος
 Σέρρες 1800
11
6
 Σιδηρόκαστρο
 Σιδηρόκαστρο
11
7
 Λιθότοπος
 Λιθότοπος
11
8
 Νεοχώρι
 Νεοχώρι
10
9
 Νεοχώρι
10
10
 Άνω Πορόϊα
 Άνω Πορόϊα
9

Α/Α ΣωματείοΟνοματεπώνυμοΗμερομηνία ΠοινήςΠοινή (Υπόλοιπο)Έναρξη Ποινής
1Άνω ΠοροϊαGerchev Stoits26/01/20Αναμένεται
ΣιδηρόκαστροΡούμπος Γρηγ.11/01/202(0)12/01/20
ΠρώτηΤσιγγενόπουλος Δημήτ.12/01/202(0)13/01/20
ΠρώτηΤσιγγενόπουλος Δημήτ.12/01/202(0)13/01/20
ΛιθότοποςΔάλλας Αλέξ.18/01/201 (0)19/01/20

Σύλλογοι

P