#
Σύλλογος
Α
Ν
Ι
Η
Γκ. Υπ.
Γκ. Κατ.
Δ.Τ.
Πόντοι
1
Ν
Ν
Ν
Ν
Η
5
4
0
1
15
5
10
12
2
Ν
Ν
Ν
Ν
Η
5
4
0
1
14
5
9
12
3
Ι
Η
Ν
Ν
Ν
5
3
1
1
15
9
6
10
4
Ι
Ν
Ν
Η
Ν
5
3
1
1
8
6
2
10
5
Η
Ν
Η
Ν
Ν
5
3
0
2
8
10
-2
9
6
Η
Ν
Ν
Η
Ν
5
3
0
2
6
9
-3
9
7
Ν
Ν
Ι
Η
Η
5
2
1
2
8
8
0
7
8
Ν
Η
Η
Ν
Η
5
2
0
3
7
9
-2
6
9
Ι
Η
Η
Η
Ν
5
1
1
3
8
7
1
4
10
Η
Η
Ι
Ν
Η
5
1
1
3
8
9
-1
4
11
Ι
Η
Η
Η
Ν
5
1
1
3
4
9
-5
4
12
Η
Η
Η
Η
Η
5
0
0
5
3
18
-15
0

εμφάνιση σε πλήρη οθόνη
1
 
3–2
 
4–1
2–1
 
0–1
6–0
2
 
1–2
4–0
 
5–2
2–1
2–0
3
2–3
 
 
 
1–1
3–2
5–1
4–2
4
2–1
1–3
 
2–1
 
2–0
1–1
5
0–4
3–1
 
3–2
0–2
2–1
 
6
1–4
 
 
1–0
0–4
2–1
2–0
7
 
2–3
1–2
 
2–2
1–0
2–1
8
 
2–5
1–2
2–0
0–1
2–1
 
9
1–2
1–2
1–1
1–2
 
 
4–0
10
0–2
2–3
0–2
4–0
2–2
 
11
1–0
1–5
1–1
1–2
0–1
 
12
0–6
2–4
0–2
1–2
 
0–4
 

Αγωνιστική 5
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ 13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Άνω Μητρούση
4
4 0
Άνω Πορόϊα
0
Γήπεδο Χρυσού 13 Οκτωβρίου 2019 16:00
Χρυσό
2
2 3
Νεοχώρι
3
Γήπεδο Αμμουδιάς 12 Οκτωβρίου 2019 16:00
Αμμουδιά
2
2 1
Λιθότοπος
1
Γήπεδο Αεροδρομίου 12 Οκτωβρίου 2019 16:00
Σέρρες 1800
1
1 0
Σιδηρόκαστρο
0
Γήπεδο Ροδολίβους 12 Οκτωβρίου 2019 16:00
Ροδολίβος
2
2 3
Πρώτη
3
Γήπεδο Χειμάρρου 12 Οκτωβρίου 2019 16:00
Χείμαρρος
1
1 0
Σκοτούσα
0
Αγωνιστική 4
Γήπεδο Πρώτης 6 Οκτωβρίου 2019 16:30
Πρώτη
3
3 1
Αμμουδιά
1
Γήπεδο Χρυσού 6 Οκτωβρίου 2019 16:30
Χρυσό
4
4 0
Χείμαρρος
0
Γήπεδο Λιθοτόπου 5 Οκτωβρίου 2019 16:30
Λιθότοπος
2
2 1
Άνω Μητρούση
1
Γήπεδο Νεοχωρίου 5 Οκτωβρίου 2019 16:30
Νεοχώρι
5
5 1
Σέρρες 1800
1
Γήπεδο Σκοτούσας 5 Οκτωβρίου 2019 16:30
Σκοτούσα
2
2 1
Ροδολίβος
1
Γήπεδο Σιδηροκάστρου 5 Οκτωβρίου 2019 16:30
Σιδηρόκαστρο
6
6 0
Άνω Πορόϊα
0
Αγωνιστική 3
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ 29 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Άνω Μητρούση
1
1 2
Σιδηρόκαστρο
2
Γήπεδο Άνω Ποροϊων 29 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Άνω Πορόϊα
2
2 4
Νεοχώρι
4
Γήπεδο Λιθοτόπου 28 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Λιθότοπος
4
4 0
Πρώτη
0
Γήπεδο Αμμουδιάς 28 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Αμμουδιά
2
2 1
Σκοτούσα
1
Γήπεδο Αεροδρομίου 28 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Σέρρες 1800
1
1 2
Χείμαρρος
2
Γήπεδο Ροδολίβους 28 Σεπτεμβρίου 2019 16:30
Ροδολίβος
2
2 2
Χρυσό
2
Αγωνιστική 2
Γήπεδο Πρώτης 22 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Πρώτη
2
2 1
Άνω Μητρούση
1
Γήπεδο Χρυσού 22 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Χρυσό
0
0 2
Αμμουδιά
2
Γήπεδο Νεοχωρίου 21 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Νεοχώρι
2
2 3
Σιδηρόκαστρο
3
Γήπεδο Σκοτούσας 21 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Σκοτούσα
2
2 5
Λιθότοπος
5
Γήπεδο Χειμάρρου 21 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Χείμαρρος
2
2 0
Άνω Πορόϊα
0
Γήπεδο Αεροδρομίου 21 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Σέρρες 1800
0
0 1
Ροδολίβος
1
Αγωνιστική 1
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ 15 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Άνω Μητρούση
1
1 1
Νεοχώρι
1
Γήπεδο Σκοτούσας 15 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Σκοτούσα
2
2 0
Πρώτη
0
Γήπεδο Σιδηροκάστρου 14 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Σιδηρόκαστρο
4
4 1
Χείμαρρος
1
Γήπεδο Λιθοτόπου 14 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Λιθότοπος
2
2 0
Χρυσό
0
Γήπεδο Άνω Ποροϊων 14 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Άνω Πορόϊα
1
1 2
Ροδολίβος
2
Γήπεδο Αμμουδιάς 14 Σεπτεμβρίου 2019 17:00
Αμμουδιά
1
1 1
Σέρρες 1800
1

Αγωνιστική 6
Γήπεδο Αμμουδιάς 19 Οκτωβρίου 2019 16:00
Αμμουδιά
-
- -
Άνω Μητρούση
-
Γήπεδο Λιθοτόπου 19 Οκτωβρίου 2019 16:00
Λιθότοπος
-
- -
Ροδολίβος
-
Γήπεδο Σιδηροκάστρου 19 Οκτωβρίου 2019 16:00
Σιδηρόκαστρο
-
- -
Χρυσό
-
Γήπεδο Νεοχωρίου 19 Οκτωβρίου 2019 16:00
Νεοχώρι
-
- -
Σκοτούσα
-
Γήπεδο Άνω Ποροϊων 19 Οκτωβρίου 2019 16:00
Άνω Πορόϊα
-
- -
Σέρρες 1800
-
Γήπεδο Πρώτης 19 Οκτωβρίου 2019 16:00
Πρώτη
-
- -
Χείμαρρος
-
Αγωνιστική 7
Γήπεδο Ροδολίβους 26 Οκτωβρίου 2019 16:00
Ροδολίβος
-
- -
Αμμουδιά
-
Γήπεδο Χειμάρρου 26 Οκτωβρίου 2019 16:00
Χείμαρρος
-
- -
Λιθότοπος
-
Γήπεδο Σκοτούσας 26 Οκτωβρίου 2019 16:00
Σκοτούσα
-
- -
Σιδηρόκαστρο
-
Γήπεδο Νεοχωρίου 26 Οκτωβρίου 2019 16:00
Νεοχώρι
-
- -
Πρώτη
-
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ 27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Άνω Μητρούση
-
- -
Σέρρες 1800
-
Γήπεδο Χρυσού 27 Οκτωβρίου 2019 15:00
Χρυσό
-
- -
Άνω Πορόϊα
-
Αγωνιστική 8
Γήπεδο Ροδολίβους 2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Ροδολίβος
-
- -
Άνω Μητρούση
-
Γήπεδο Αεροδρομίου 2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Σέρρες 1800
-
- -
Χρυσό
-
Γήπεδο Αμμουδιάς 2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Αμμουδιά
-
- -
Χείμαρρος
-
Γήπεδο Λιθοτόπου 2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Λιθότοπος
-
- -
Νεοχώρι
-
Γήπεδο Σιδηροκάστρου 2 Νοεμβρίου 2019 15:00
Σιδηρόκαστρο
-
- -
Πρώτη
-
Γήπεδο Άνω Ποροϊων 3 Νοεμβρίου 2019 15:00
Άνω Πορόϊα
-
- -
Σκοτούσα
-
Αγωνιστική 9
Γήπεδο Χειμάρρου 9 Νοεμβρίου 2019 15:00
Χείμαρρος
-
- -
Ροδολίβος
-
Γήπεδο Σκοτούσας 9 Νοεμβρίου 2019 15:00
Σκοτούσα
-
- -
Σέρρες 1800
-
Γήπεδο Νεοχωρίου 9 Νοεμβρίου 2019 15:00
Νεοχώρι
-
- -
Αμμουδιά
-
Γήπεδο Σιδηροκάστρου 9 Νοεμβρίου 2019 15:00
Σιδηρόκαστρο
-
- -
Λιθότοπος
-
Γήπεδο ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΗ 10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Άνω Μητρούση
-
- -
Χρυσό
-
Γήπεδο Πρώτης 10 Νοεμβρίου 2019 15:00
Πρώτη
-
- -
Άνω Πορόϊα
-

Θέση# Παίκτης Σύλλογος Εθνικότητα Γκολ
1
 Νεοχώρι
6
2
 Χρυσό
 Χρυσό
5
3
 Λιθότοπος
 Λιθότοπος
5
4
 Σιδηρόκαστρο
 Σιδηρόκαστρο
4
5
 Νεοχώρι
 Νεοχώρι
4
6
 Σιδηρόκαστρο
 Σιδηρόκαστρο
4
7
 Πρώτη
3
8
 Νεοχώρι
 Νεοχώρι
3
9
 Άνω Μητρούση
 Άνω Μητρούση
3
10
 Λιθότοπος
 Λιθότοπος
3

P