3ος Γύρος
Γήπεδο Δασοχωρίου 21 Οκτωβρίου 2020 15:30
Ηράκλεια
3 0
Μοναστηράκι
21 Οκτωβρίου 2020 15:30
Γήπεδο Δασοχωρίου
Ηράκλεια
3
0
Μοναστηράκι
| Δαιτητής: Μαδένης Αθαν.
Γήπεδο Μεσολακκιάς 21 Οκτωβρίου 2020 15:30
Μεσολακκιά
0 5
Μονόβρυση
21 Οκτωβρίου 2020 15:30
Γήπεδο Μεσολακκιάς
Μεσολακκιά
0
5
Μονόβρυση
| Δαιτητής: Ευθυμιάδης Χρήστ.
Γήπεδο Στρυμονικού 21 Οκτωβρίου 2020 15:30
Στρυμονικό
0 6
Χριστός
21 Οκτωβρίου 2020 15:30
Γήπεδο Στρυμονικού
Στρυμονικό
0
6
Χριστός
| Δαιτητής: Αρχοντογιάννης Γεώργ.
Γήπεδο Κάτω Μητρούση
Κάτω Μητρούση
- -
Χείμαρρος
Γήπεδο Κάτω Μητρούση
Κ. Μητρούση
-
-
Χείμαρρος
Match Postponed
Γήπεδο Νέου Πετριτσίου
Νέο Πετρίτσι
- -
Μεγαλοχώρι
Γήπεδο Νέου Πετριτσίου
Νέο Πετρίτσι
-
-
Μεγαλοχώρι
Match Postponed
Γήπεδο Σκοτούσας
Σκοτούσα
- -
Αμμουδιά
Γήπεδο Σκοτούσας
Σκοτούσα
-
-
Αμμουδιά
Match Postponed
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος
Άγιο Πνεύμα
- -
Χρυσό
Γήπεδο Αγ. Πνεύματος
Άγιο Πνεύμα
-
-
Χρυσό
Match Postponed
Γήπεδο Νέας Ζίχνης
Νέα Ζίχνη
- -
Δραβήσκος
Γήπεδο Νέας Ζίχνης
Νέα Ζίχνη
-
-
Δραβήσκος
Match Postponed
Γήπεδο Νιγρίτας
Νιγρίτα
- -
Νεοχώρι
Γήπεδο Νιγρίτας
Νιγρίτα
-
-
Νεοχώρι
Match Postponed
Γήπεδο Λιθοτόπου
Λιθότοπος
- -
Ροδόπολη
Γήπεδο Λιθοτόπου
Λιθότοπος
-
-
Ροδόπολη
Match Postponed
Γήπεδο Μαυροθάλασσας
Μαυροθάλασσα
- -
Απόλλων Παραλιμνίου
Γήπεδο Μαυροθάλασσας
Μαυροθάλασσα
-
-
Απόλλων Παραλιμνίου
Match Postponed
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Θύελλα Καμενικίων
- -
Σκούταρη Fc
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Θύελλα Καμενικίων
-
-
Σκούταρι
Match Postponed
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Ηρακλής Σερρών
- -
Σέρρες 1800
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Ηρακλής Σερρών
-
-
Σέρρες 1800
Match Postponed
Γήπεδο Ροδολίβους
Ροδολίβος
- -
Πρώτη
Γήπεδο Ροδολίβους
Ροδολίβος
-
-
Πρώτη
Match Postponed
Γήπεδο Καλών Δένδρων
Καλά Δένδρα
- -
Άνω Μητρούση
Γήπεδο Καλών Δένδρων
Καλά Δένδρα
-
-
Άνω Μητρούση
Match Postponed
Γήπεδο Άνω Ποροϊων
Άνω Πορόϊα
- -
Σιδηρόκαστρο
Γήπεδο Άνω Ποροϊων
Άνω Πορόϊα
-
-
Σιδηρόκαστρο
Match Postponed
2ος Γύρος
Γήπεδο Καπνόφυτου 10 Οκτωβρίου 2020 15:30
Καπνόφυτο
1 2
Νέο Πετρίτσι
10 Οκτωβρίου 2020 15:30
Γήπεδο Καπνόφυτου
Καπνόφυτο
1
2
Νέο Πετρίτσι
| Δαιτητής: Μαδένης Αθαν.
Γήπεδο Δασοχωρίου 10 Οκτωβρίου 2020 15:30
Ηράκλεια
1 0
Ποντισμένο
10 Οκτωβρίου 2020 15:30
Γήπεδο Δασοχωρίου
Ηράκλεια
1
0
Ποντισμένο
| Δαιτητής: Μαγής Χρήστος
10 Οκτωβρίου 2020 15:30
Πήγασος
0 4
Χριστός
10 Οκτωβρίου 2020 15:30
Πήγασος
0
4
Χριστός
| Δαιτητής: Αρχοντογιάννης Γεώργ.
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 10 Οκτωβρίου 2020 15:30
Λέοντες Σερρών
1 6
Κάτω Μητρούση
10 Οκτωβρίου 2020 15:30
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Λέοντες Σερρών
1
6
Κ. Μητρούση
| Δαιτητής: Καρασάββας Χαράλ.
Γήπεδο Αναγέννησης 10 Οκτωβρίου 2020 15:30
Αναγέννηση
0 7
Καλά Δένδρα
10 Οκτωβρίου 2020 15:30
Γήπεδο Αναγέννησης
Αναγέννηση
0
7
Καλά Δένδρα
| Δαιτητής: Μπάτσιος Γεώργ.
Γήπεδο Νιγρίτας 10 Οκτωβρίου 2020 15:30
Νιγρίτα
2 0
Πανσουλιακός
10 Οκτωβρίου 2020 15:30
Γήπεδο Νιγρίτας
Νιγρίτα
2
0
Πανσουλιακός
| Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
Γήπεδο Αεροδρομίου 10 Οκτωβρίου 2020 15:30
Ιωνικός Σερρών
2 6
Ηρακλής Σερρών
10 Οκτωβρίου 2020 15:30
Γήπεδο Αεροδρομίου
Ιωνικός Σερρών
2
6
Ηρακλής Σερρών
| Δαιτητής: Φραγκάκης Συμεών
Γήπεδο Επταμύλων 10 Οκτωβρίου 2020 15:30
Επτάμυλοι
3 4
Σκούταρη Fc
10 Οκτωβρίου 2020 15:30
Γήπεδο Επταμύλων
Επτάμυλοι
3
4
Σκούταρι
Παράταση
| Δαιτητής: Κεφαλάς Δημ.
Γήπεδο Μοναστηρακίου 11 Οκτωβρίου 2020 15:30
Μοναστηράκι
1 0
Βυρώνεια
11 Οκτωβρίου 2020 15:30
Γήπεδο Μοναστηρακίου
Μοναστηράκι
1
0
Βυρώνεια
| Δαιτητής: Αρχοντογιάννης Γεώργ.
Γήπεδο Πλατανακίων 11 Οκτωβρίου 2020 15:30
Πλατανάκια
1 5
Στρυμονικό
11 Οκτωβρίου 2020 15:30
Γήπεδο Πλατανακίων
Πλατανάκια
1
5
Στρυμονικό
| Δαιτητής: Ευθυμιάδης Χρήστ.
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄ 11 Οκτωβρίου 2020 15:30
Θύελλα Καμενικίων
4 1
Λευκώνας
11 Οκτωβρίου 2020 15:30
Γήπεδο Ομόνοιας Β΄
Θύελλα Καμενικίων
4
1
Λευκώνας
| Δαιτητής: Παγωνάς Δημ.
Γήπεδο Πεπονιάς 11 Οκτωβρίου 2020 15:30
Βαλτοτόπι
1 3
Μαυροθάλασσα
11 Οκτωβρίου 2020 15:30
Γήπεδο Πεπονιάς
Βαλτοτόπι
1
3
Μαυροθάλασσα
Παράταση
| Δαιτητής: Παπαδόπουλος Χρήστ.
Γήπεδο Μεσολακκιάς 11 Οκτωβρίου 2020 15:30
Μεσολακκιά
4 1
Νέα Μπάφρα
11 Οκτωβρίου 2020 15:30
Γήπεδο Μεσολακκιάς
Μεσολακκιά
4
1
Νέα Μπάφρα
| Δαιτητής: Μαδένης Αθαν.
Γήπεδο Ψυχικού 11 Οκτωβρίου 2020 15:30
Ψυχικό
1 5
Μονόβρυση
11 Οκτωβρίου 2020 15:30
Γήπεδο Ψυχικού
Ψυχικό
1
5
Μονόβρυση
| Δαιτητής: Καρασάββας Χαράλ.
Γήπεδο Νέας Ζίχνης 11 Οκτωβρίου 2020 15:30
Νέα Ζίχνη
3 1
Εμμ.Παππάς
11 Οκτωβρίου 2020 15:30
Γήπεδο Νέας Ζίχνης
Νέα Ζίχνη
3
1
Εμμ.Παππάς
| Δαιτητής: Φραγκάκης Συμεών
1ος Γύρος
Γήπεδο Επταμύλων 30 Σεπτεμβρίου 2020 16:30
Επτάμυλοι
3 2
ΠΟΣ 2000
30 Σεπτεμβρίου 2020 16:30
Γήπεδο Επταμύλων
Επτάμυλοι
3
2
ΠΟΣ 2000
| Δαιτητής: Κρυωνάς Χρήστ.
εμφάνιση σε πλήρη οθόνη

 

P